Určeno k archivaci-Všeob. dotazy 1/2017

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem Deleted member 21200, 1/1/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. dracice-86

    dracice-86 Pisálek fóra

    čarodějka007 - jistě, s dynamikou trhu se počítá, je jasné, že max. cena, která je na trhu, není totožná s tím, za jakou mohu dát max. nabídku já, ale je blbost, aby minimální cena, za kterou je nabízeno aktuálně cokoliv byla vyšší než jaké je max. za které to mohu nabídnou já! o tom mě nepřesvědčíš

    *JÁ* nepřesvědčí, protože na prvním obrázku bys musela mít naopak nejnižší cenu, za kterou jde prodat!

    přečtěte si ještě jednou můj původní příspěvek, prosím ... škoda, že jsem si neudělala hned screen, ale měla jsem frmol (nicméně, jestli si stále nerozumíme, udělám vám ilustrační obrázek)
     
    Naposledy upraveno: 13/1/17
  2. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj dracice-86,
    Kolegyně se ti snažila vysvětlit, že ta cena 19 Krejcarů tam visela již delší dobu (je třeba kouknout, kolik ji zbývá do konce, než se vrátí prodávajícímu) a ty teď novou nabídku můžeš dát za maximálně 17 Kr, ale na dobu 168 hodin. Jelikož se teď hnůj moc nekupuje, jeho hodnota klesá.
    Přeji fajn hru
     
  3. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    dracice-86, to, co popisuješ jako blbost, je jedna z vlastností dynamického trhu. Většina hráčů tento jev dobře zná a nijak se nad ním nepozastavuje. Přesvědčovat tě s Jájou nebudeme, protože přesvědčovat někoho, kdo umanutě trvá na mylném názoru, je naprostá ztráta času a energie.....je to tvůj boj a přeju ti v něm prima zábavu
     
    danda-vnovis a matlafous123 tohle ocenili.
  4. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    • Off topic - zde není diskuzní koutek. sopti
    sopti Pardon, nesnazila jsem se diskutovat, jen vysvetlit pravdepodobnou pricinu, stejne jako vy prede mnou.

    dracice-86 Jestli te to zajima, prispevek presmerovavam do debaty o vsem mozne.
     
    Naposledy upraveno: 13/1/17
  5. wallik68

    wallik68 Vévoda fóra

    dekuji za info ano je to tak jojo i zkuseni hraci maji nekdy OKNO hi diky
     
  6. šebejda

    šebejda Baron fóra

    omlouvám se za dotaz, ale za pár dnů mi končí prémium. Jediné, co jsem nalezl, je, že u premia proběhne změna. Jaká změna a proč si prémium nemůžu zakoupit ve vile.Prosím Pezt , Já či sopti, je nějaká možnost, kterak vyhodik pár stovek :p
     
  7. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj šebejda,
    bohužel zatím žádné nové info není k dispozici.
    Pěkný večer
     
  8. šebejda

    šebejda Baron fóra

    i tobě přeji pěkný večer a děkuji za info.....
     
  9. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  10. immortal67

    immortal67 Expert fóra

    No teda nezlobte se,ale nadpis ODSTRANĚNÍ PRÉMIA Z BANKY mě tedy moc neřekne.Proč proboha nenapsal prémium vily bylo by to daleko přehlednější a jasnější.
     
  11. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj immortal67,
    třeba proto, že prémium vila byla odebrána jen těm hráčům, kteří neměli zakoupen prémiový balíček. Ti, kteří jej ještě mají aktivní o vilu nepřišli a to by zase mohlo mást je.
    Přeji fajn hru
     
    aljanu a danda-vnovis tohle ocenili.
  12. LUCIICKOVAA

    LUCIICKOVAA Zelenáč fóra

    Dobrý den, mám takový asi divný dotaz. Mám problém u chovu slepic. Mám kurník, kde vypěstuju dvě slepice, ale poslední dobou, když se podívám do inventáře, tak tam žádné slepice nemám, a přitom jsem s nima nic nedělala. Nevíte kde může být problém?
     
  13. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj LUCIICKOVAA,
    Může se stát, že máš na ploše i Výrobnu vajec, kde je potřeba slepičí krmivo a 3 slepice. Pokud to tak není a ty jsi si jistá, že jsi slepice nedodala do žádného úkolu nebo neprodala na trhu, kontaktuj herní podporu, která prověří, kde se ti slepice zatoulali.
    Přeji fajn hru
     
    aljanu tohle ocenil(a).
  14. LUCIICKOVAA

    LUCIICKOVAA Zelenáč fóra

    • Pokud reaguješ na příspěvek bezprostředně nad tvým, stačí hráče oslovit. sopti
    sopti

    Díky, to bude tím.

    *odstraněna zbytečná citace*
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 14/1/17
  15. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  16. Prepperka

    Prepperka Velvyslanec fóra

    Chtěla bych se ujistit, že je v pořádku, když bonus +75% nemá vliv na stonek? Jinak moc za tento bonus děkuji, i kdyby na ten stonek nepůsobil, tak i tak je víc než supr. :inlove:
     
  17. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Prepperka,
    Je to přesně tak. Žádné bonusy, které můžeš na farmě získat nemají vliv na řádky v nebi (stonek).
    Přeji fajn hru a hodně BZ/TBZ.
     
    aljanu a Prepperka tohle ocenili.
  18. immortal67

    immortal67 Expert fóra

    Hm jenže já jí aktivovanou mám respektive jsem do dneška měl a je fajn,že mě opět vzali něco co jsem si oblíbíl bez náhrady.SUPER.takže jako jsme definitivě přišli o nekonečnou vodu,600 ks hnoje a automatickou sklizen stromů.
     
  19. karolinka120484

    karolinka120484 Perspektivní autor

    Dobrý den,prosím nevíte bonusový kod??Bonus 75% Bz na 24 hodin.Děkuji
     
  20. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím immortal67, měl si premium a už nemáš premium a proto nemáš ani premium vilu. Nikdo ti tedy určitě nic nesebral, jen tvé premium vypršelo. Nové premium bude k znova k dispozici hned, jak bude jeho finální podoba. Automatická sklizeň stromů by měla být zachována a bude obsahovat i jiné bonusy.
    Snad ti to jako informace zatím stačí.

    danda-vnovis
     
    aljanu tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.