Určeno k archivaci-Všeob. dotazy 1/2017

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem Deleted member 21200, 1/1/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Moník0302
    není zač :)

    *******************
    antigona00
    kontrolovala jsi pomocníka pro chov v chovné ohradě? Protože tento pomocník funguje jedině a pouze v chovné ohradě. Nespletla jsi si ho s chovatelem?
    [​IMG]
     
    aljanu tohle ocenil(a).
  2. pavelkohl1

    pavelkohl1 Perspektivní autor

    po splnění ukolu Já letím a v dnešním dárku v novinkách se mi neaktivoval pomocník pro chov, ani všichni pomocníci na 12 hod.
     
  3. Ahoj pavelkohl1
    Denní bonus se týká pomocníka pro chov, kterého lze využít pouze v chovné ohradě (viz příspěvek nad tvým)
    zkus prosím znovu načíst hru, případně jí restartovat (odhlásit, přihlásit) Jestliže se pomocníci získaní ze splněného úkolu neaktivují ani po restartu, lze ještě zkusit jiný prohlížeč.
    Pokud nic z toho nepovede k nápravě, obrať se prosím na herní podporu, aby prověřila co se na tvém herním účtu stalo-
    (klikni)-> "Jak kontaktovat herní podporu"
    Přeji hodně štěstí a brzké vyřešení problému
     
    aljanu tohle ocenil(a).
  4. avotram

    avotram Rádoby autor

    zdravím a všem přeji pohodový den
    chtěla bych se zeptat a předem děkuji za odpověď-dnes začíná akce +75% bz,byly tam i upravené podmínky-pokud si tuto akci aktivuji až zítra,samozřejmě v době trvání akce,poběží mi 24 hod.nebo jen do avizovaného konce akce-14.1. teď nevím,12.30-13.30hod
    děkuji za odpověď
     
  5. Ahoj avotram
    bonus poběží od spuštění (tedy tebou zvoleného) 24 hodin.
    Přeji fajn hru
     
  6. wallik68

    wallik68 Vévoda fóra

    ahojky hraju sice dlouho ale sem tam se mi stane ze nepochopim hihi pouzila jsem bednu se zviraty ukazalo mi to ze ziskavam ...bylo tam celkem 19 x neco obrazek -jelen-jezevec mys atd co to vlastne je zvirata to urcite nebyla protoze zadna nepribyla
    diky za info
     
  7. Ahoj wallik68
    v bedně opravdu byla zvířata, které se zobrazila v infookně po okliknutí ikony bedny. Stav zvířat si můžeš zkontrolovat ve stodole > oddíl "zvířata". Jde opravdu pouze o zvířata nikoliv o jejich příbytky či chlévy.
    Přeji fajn hru
     
  8. dracice-86

    dracice-86 Pisálek fóra

    Ahoj, hraji už nějaký ten pátek, ale dnes jsem byla zaskočena tím, že se na tržišti prodával hnůj min. za 19 kr a když jsem ho dávala na trh já, max. cena, za kterou jsem ho mohla prodat já byla kolem 17 kr! kde je chyba??? děkuji
     
  9. antigona00

    antigona00 Perspektivní autor

    Sypu si popel na hlavu, je to přesně tak, spletla :) ale zase jsem objevila něco nového. Teda ale mezi námi, to jako dárek nic etra teda.

    *******************
    antigona00
    kontrolovala jsi pomocníka pro chov v chovné ohradě? Protože tento pomocník funguje jedině a pouze v chovné ohradě. Nespletla jsi si ho s chovatelem?
    [​IMG][/QUOTE]
     
  10. Ahoj dracice-86
    trh je dynamický a reaguje na nabídku a poptávku, je dost pravděpodobné, že v nabídce zůstaly ještě dávky, které tam byly vloženy v době, kdy cena byla vysoká. Až se nabídky za vysokou cenu prodají (nebo vrátí prodávajícím) maximální možná cena za hnůj se změní a srovná.
    Je také možné, že nemáš aktivovanou runu na Stromě moudrosti - "Tržní víla", která ovlivňuje nabízenou cenu položek k prodeji.
    Přeji fajn hru
     
    tydýtková a čarodějka007 tohle ocenili.
  11. Ahoj antigona00
    tak vzhledem k probíhající šlechtící akci určitě někteří hráči jsou vděční ;) za dnešní bonus.
     
    aljanu tohle ocenil(a).
  12. immortal67

    immortal67 Expert fóra

    Přečet jsem tu snad vše a asi jste zamoměli informovat,že nadále nebude možno si zakoupit prémiovou vilu.
     
  13. Ahoj immortal67
    asi jsi nečetl pozorně, v několika příspěvcích pajda361 odpovídal, že na úpravách prémiových výhod pracuje Realizační tým hry Farmerama. Jakmile budou známy podrobnosti, dozví se je hráči v oficiálním sdělení zde na fóru
    Nahlédni - ZDE
    Přeji fajn hru
     
    aljanu a danda-vnovis tohle ocenili.
  14. dracice-86

    dracice-86 Pisálek fóra

    S runou jsi vedle, tu mám aktivovánu už pár let, ale chápu, že to nemůžeš vědět .. a první varianta je dle mého také mimo.. i když je trh dynamický, tohle je podle mě blbost ..
     
  15. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    dracice-86 Jája má naprostou pravdu, dynamika trhu je realita, se kterou musí každý farmář počítat a pokud si dáš práci trh nějakou dobu pečlivě sledovat, snad přijdeš na to, jak funguje. A mimochodem, od doby, kdy je u každé nabídky uveden čas, to zase tak složité není.... Ceny se nemění kontinuálně, ale ve vlnách podle poptávky a tím se mění i maximální cena, za kterou můžeš nabízet (i s aktivovanou runou).
    Blbost vypadá jinak .....
     
    matlafous123, kytka50 a tydýtková tohle ocenili.
  16. Ahoj dracice-86
    máš pravdu, to, zda máš či nemáš aktivovanou runu Tržní víla opravdu vědět nemohu, nicméně snad tě přesvědčí tyto screeny. První je - nejdražší cena za hnůj na mém trhu a na druhém maximální možná momentální cena za který mohu hnůj prodat (Tržní vílu mám aktivovanou)
    [​IMG]

    [​IMG]

    Snad tě přesvědčí, že jsem ti nepsala žádnou hloupost.
    EDIT: ještě jeden screen - podívej se u sebe na trhu na nejdražší ceny - určitě tam "visí" už dlouho
    [​IMG]
     
  17. babika46

    babika46 Zelenáč fóra

    zdravím ráda bych se zeptala co že to jsme dnes dostali v dárku to je na šlechtění?děkuji za odpověd
     
  18. marcelina0007

    marcelina0007 Komisař fóra

    i já bych se ráda zeptala jako babika46, ted jsem si vyzvedla denní bonus 2h pomocníka na chov a vůbec ho nemám, ni po restartu se nezaktivoval. Co je to za odměnu????:(
    Děkuji za odpověd...mám kombajn, tudíž jsem ho ani nemohla nijak zaregistrovat..chovatele ale, nemám a tam jsem ho hledala.
     
    Naposledy upraveno: 13/1/17
  19. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj babika46 a marcelina0007,
    ano dnešní dárek je Pomocník pro chov na 2 hodiny (po vyzvednutí se hned aktivuje a najdeš ho v Chovné ohradě).
    Přeji fajn hru
    [​IMG]
     
  20. jantonar76

    jantonar76 Zelenáč fóra

    Ahoj. Kde najdu dnešní dárek od Kubíka?
    Díky. už jsem to našla.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.