Určeno k archivaci-Všeob. dotazy 1/2017

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem Deleted member 21200, 1/1/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. ritterca

    ritterca Stálice fóra

    Zdravím,
    všimla jsem si v jednom fóru, že každý má nejspíš jiné tržiště (AA, AN, BE...). Kde zjistím, které tržiště mám já?
     
  2. Ahoj ritterca
    ano je to tak, hráči jsou rozdělení na různé trhy. Svůj trh zjistíš tak, že zkopíruješ ID své farmy (najdeš ho ve spodním okraji "dřevěného" rámu farmy. Po zadání ID do editačního políčka v odkazu níže se ti objeví dvě velká písmena - to je označení tvého trhu.
    Zjistit trh - (klikni)-> ZDE
    Přeji fajn hru
     
    aljanu tohle ocenil(a).
  3. Mylanco

    Mylanco Pisálek fóra

    mam ju v inventári stromov ale nikde mi nejde, prečo ?
     
  4. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Mylanco: protože je určená výhradně pro Strašidelný hřbitov.
     
    aljanu tohle ocenil(a).
  5. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    Ahoj, mám otázečku: potřebovala bych se podívat na jedny z prvních zpráv, které jsem dostala, a nevím, zda-li by to "nějak" nešlo bez toho zpětného mazání zpráv až k srpnu? Protože otvírat a číst všechny následující zprávy, protože některé si chci uchovat, od srpna se mi zdá poněkud kostrbaté a zdlouhavé.. Je nějaká rychlejší cesta bez mazání?
     
  6. Ahoj Apachie1
    pokud jde o zprávy došlé herní poštou, lze označit pouze ty zprávy, které chceš smazat. Bohužel, jiný, rychlejší způsob jak zprávy označit není. Samozřejmě, kromě vymazání všech zpráv, ale to evidentně nechceš. Do budoucna by bylo chytré mazat zprávy průběžně ;)
    Jak označit zprávy, které chceš smazat - stačí kliknout na zatržítko před zprávou, kterou chceš smazat.Pro rychlejší pohyb po stránkách seznamu použij posuvník vpravo. Po té, co si označíš nechtěné zprávy, použij zelené tlačítko "Smazat"
    [​IMG]
    Přeji fajn hru
     
  7. Prepperka

    Prepperka Velvyslanec fóra

    To mi tam ty zprávy zůstanou dokud bude účet? Z jiných her jsem byla zvyklá, že se třeba po měsíci automaticky mazaly ať jsem chtěla nebo ne. Tady tedy zůstávají napořád? o_O
     
  8. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    *Já*: Děkuji za info...
    Škoda, že to nejde bez mazání a čtení a rozhodnutí, zda-li uchovat či smazat... Je to tedy běh na dlouhou trať...Teď už si mažu zprávy průběžně, ale to víš, ty začátky byly dost chaotické :)
     
  9. Apachie1
    ale volbu máš, buď si můžeš zprávu uchovat nebo smazat. Při použití zatržítka smažeš jen vybrané zprávy ostatní ti zůstanou.
    ***************
    Prepperka
    ano, zprávy, které sama nesmažeš ti zůstanou v seznamu došlých a odeslaných zpráv.

    Přeji fajn hru
    EDIT - kontrolou své vlastní pošty a drobným experimentem jsem zjistila, že pošta má zřejmě omezený počet došlých zpráv. - "Nejstarší" došlá zpráva má datum 30.12.2016 po zmazání několika zpráv se "vynořily" zprávy z 28.12.2016. Je tedy zřejmé, že schránka pošty přece jen omezení má. Zobrazí se pouze 60 zpráv, po odmazání se zprávy doplní do počtu 60 zobrazených zpráv, zmízí pouze ty, které uživatel sám odstraní ze seznamu zpráv pošty.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 11/1/17
  10. vavovi

    vavovi Stará škola

    Ahoj nevím kam napsat tak to zkusím zde.
    Od včerejšího večera mi stávkuje pomocník na magickém stonku. Mám koupený balíček pomocníků a měl by fungovat ještě 1000 hodin. I tlačítko samotného kombajnu je šedivé. Když je aktivní je zelené a když dojdou pomocníci tak zmodrá. Když jsem večer dala kupón na hodinu tak zezelenalo a objevilo se těch 1000 hod. Ráno jsem stonek sklidila normálně kombajnem a teď je zase šedý.

    [​IMG]

    Po použití hodinového kupónu
    [​IMG]
     
  11. vavovi
    pomocník na magickém stonku z hodinového kuponu funguje prostě jen tu jednu hodinu. Takže funguje tak, jak má. Jenom jsem nepochopila, proč jsi aktivovala kupon, když máš časovou dotaci pomocníků - jak píšeš, ještě na 1 000 hodin?
    Stává se, že při přechodu na Magický stonek se ikona pomocníka na magickém stonku jeví jako neaktivní. Zkušenostmi jsem došla v takovém případě k postupu restartovat hru, nebo případně se vrátit na některou herní plochu a zpět do Nebe. Zkus také prosím vyzkoušet jiný prohlížeč než ten, ve kterém hru běžně hraješ.
    Doporučuji zkontrolovat aktuálnost FP a udělat "Vše pro bezproblémový chod hry"
    Pokud by nic z toho nepomohlo obrať se, prosím, na kolegy do vlákna "Technické a platební dotazy"

    Přeji hodně štěstí
     
  12. vavovi

    vavovi Stará škola

    *Já*
    moc děkuji za odpověď. Zkusím s tím něco udělat.
     
  13. jitule

    jitule Pisálek fóra

    Nevím jak získat pírko a svíčku pomuže mi někdo prosím děkuji
     
  14. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Bella74 tohle ocenil(a).
  15. keettyIII

    keettyIII Pisálek fóra

    Ahoj, v minulé akci jsem si koupila bednu se strašidelnými předměty , a nemohu ji nikde nalést. kdo poradí ?
     
  16. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj keettyIII

    Bednu s hrůzostrašnými předměty a všechny ostatní podobné bedny najdeš v inventáři pod ikonou vázičky a následně záložka Spotřební zboží.
    [​IMG]

    Hezkou hru pezt
     
  17. Moník0302

    Moník0302 Pisálek fóra

    Ahoj, rok jsem nehrála a chtěla bych se zeptat, jde nějak získat žraloka, kraba, mloka... ? V tajemných chlévech to asi není, nebo jo?
     
  18. Ahoj Moník0302
    bohužel, tebou jmenovaná zvířata a jejich obydlí se dala získat:
    obydlí pro mloky - z akce "Blázni do zvířat"
    bazén pro kraby - z akce "Blázni do zvířat"
    nádrž pro žraloky - z akce "Ještě větší blázni do zvířat"
    Přeji fajn hru
     
  19. Moník0302

    Moník0302 Pisálek fóra

    Díky za odpověď, i když mě nepotěšila;)
     
  20. antigona00

    antigona00 Perspektivní autor

    Dnes 13.1. u Kubíka byl bonus "pomocník pro chov" na 2 hodiny, ale mě se neaktivoval. Zkoušela jsem farmu restartovat a nic. Není nějaká chybka?
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.