Určeno k archivaci-Všeob. dotazy 1/2017

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem Deleted member 21200, 1/1/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. law222

    law222 Rádoby autor

    Ahoj,chci se zeptat jak mám do recyklomatu vložit ten nublonský prach co jsme dnes dostali v dárcích.Plodiny tam mám a to nevím jak vložit,chce to jen baterie po mě.Díky
     
  2. Ahoj law222
    kliknutím na zelené plus nádrže recyklomatu se dostaneš k nabídce ve Stodole, vyber si kategorii "Akční předměty" a nabídne se ti nublonský prach.
    [​IMG]
    *************
    Bettyna*

    neni zač, rádo se stalo. :)
     
  3. gemit8

    gemit8 Rádoby autor

    Ahoj,mám dotaz.K čemu jsou v Družstvu-farmářské zakázky za dodání zboží ty smajlíci -zákaznické body ? Nikde se mi nic nezobrazuje jen se vždy napíše,že jsem zjískala 10 bodů .K čemu tedy jsou? Děkuji za odpověď .
     
  4. Ahoj gemit8
    zákaznické body (smajlíci) ukazují jak spokojený je ten který zákazník. Pokud přestaneš dodávat, klesne spokojenost zákazníka a ubude ti pole se zakázkou - po delším nedodávání ti ubude další pole atd.
    Podrobný popis ve FAQ - Farmářské zakázky
    Přeji fajn hru
     
  5. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Ahojky
    akce recyklomat pomalu končí a já mám v tomto zařízení tak 520000 položek,které už nestačím vypotřebovat.Tyto se mi vrátí do stodoly,nebo nenávratně zmiznou?Děkuji
     
  6. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    modro.ocko22 Pozor! Zboží, které zůstane v recyklomatu po skončení akce, se nevrací do stodoly!
     
    spuntka tohle ocenil(a).
  7. Ahoj modro.ocko22
    bohužel položky vložené do recyklomatu - pokud je nevyužiješ, propadnou.
    Popis akce - (klikni)-> Připrav se recyklovat
     
  8. -Berry308-

    -Berry308- Zelenáč fóra

    ahoj,nevím,kam to napsat,nejdou mi dávat vylepšení chlívků,speciálně oranžové husy,nabízí to jen jednu a stejně nejde položit.....
     
  9. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj -Berry308-

    Tento výběh pro husy oranžový máš zřejmě jako odměnu z akce Vánoční večery, a tento upgrade již základ obsahuje, stačí tedy položit rovnou na plochu, po prvním zbourání se již rozloží na upgrade a základ, při následném umisťování již budeš upgrade pokládat na základní chlév.

    Hezkou hru pezt
     
    aljanu tohle ocenil(a).
  10. -Berry308-

    -Berry308- Zelenáč fóra

    děkuji,děkuji,fakt ano,ostatní už šly normálně:inlove::inlove::inlove:
     
  11. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    -Berry308-

    Není zač ;), hlavně že se povedlo:)
     
    aljanu tohle ocenil(a).
  12. marketka47

    marketka47 Dozorce fóra

    Ahoj pezt,mám také ten problém s husama,zkouším to jak to jde a nejde,mám oranž. 15 ukazuje to také jen jednu a nejde a ani když je odeberu,myslím normální husy a chci tam dát tedy jenom ty upgrady,stále to ukazuje jen tu jednu a šedivou,ani po jedné to nejde,žluté jdou.:(A ještě mi vůbec není jasné kde jsem jich těch 15 nahrabalaxD
     
  13. Ahoj marketka47
    problém s oranžovými upgrady je v tom, že pouze ten, který jsi získala jako odměnu již obsahuje i základní chlívek - v inventáři se ti nabídne jako první - ten tedy musíš dát na plochu. Další oranžové husy již musí být položeny na základní chlívek. Doporučuji ten první oranžový dát na plochu ručně, potom (pokud máš stavitele) dát na plochu základní chlívek hus a na ně opět stavitelem oranžové upgrady.
    Přeji hodně štěstí
     
    aljanu a skalara.v tohle ocenili.
  14. marketka47

    marketka47 Dozorce fóra

    Jo,podařilo se to,ale řekni mi jak toto má člověka napadnout?;)Stavitelem to pak šlo,a ještě mi řekni jak má člověk poznat,který je první?xDxDDěkuji za polopatické vysvětlení
     
  15. marketka47
    to nic :) od toho tu máte nás. Hlavně, že se zadařilo.
    P.S.: první, je vždycky první ;)
     
  16. .helm.

    .helm. Vycházející hvězda fóra

    Ahoj,
    chtěla bych vědět, jak mám přinutit své fotoalbum(viz. podpis), aby se mi tam ukládaly fotky farmy.
    Naposledy se mi to povedlo 30.1.2015 po založení alba. Vím, že se má aktualizovat automaticky, pokud je navštěvováno, ale i když jsem tam včera byla několikrát, tak tam je poslední návštěva 13.12.2016. To se počítá jen, když se podívá někdo jiný?
    Kolik by tam mělo být návštěv třeba za měsíc, aby to fungovalo?
    Předem děkuji za odpověď.
     
  17. Ahoj .helm.
    několik týdnů byl problém s úložištěm a nešlo do fotoalba vkládat obrázky, nicméně je to již opraveno.
    Do fotoalba si fotky musíš vytvořit a uložit, fotoalbum samo fotografie netvoří.
    Podrobný popis jak na foto a vše o nich ZDE
    Případně se obrať na kolegy ve vlákně "Technické a platební dotazy"
    Přeji hodně štěstí


     
  18. .helm.

    .helm. Vycházející hvězda fóra

    Díky *JÁ*,
    vím, jak vytvořit fotku. Jen prostě když dám "sdílet fotku", tak se nic nestane. Pořád zůstane ta stará.
    Tak to zkusím ještě v technických dotazech.
    Přeji pěkný večer.
     
  19. Cookie♥

    Cookie♥ Zelenáč fóra

    Ahoj..Mám v inventáři strom se jménem ,,Chapadlová vrba"...Nejde mi ji nikam umístit..:( je překřížený křížkem...Zkoušela jsem ho dát do parku, na lesní mýtinu i na baharamu....nejde to..co s ním mám dělat? :( píše se, že je od levelu 2
     
  20. Ahoj Cookie♥
    strom "Chapadlová vrba" se umisťuje pouze na Strašidelný hřbitov, který je přístupný při Děsivé noci. Stejně jako strom "Jabloň temné královny".
    Popis ve FAQ - (klikni)-> Strašidelný hřbitov a Děsivá noc
    Přeji fajn hru
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.