Určeno k archivaci-Všeob. dotazy 1/2017

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem Deleted member 21200, 1/1/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  2. sora270

    sora270 Rádoby autor

    Moc dekuji za odpoved. Vubec nevim proc jsem ty dve dekorky nekoupila.:) Doufam ze nekdy se pri nejake vyprodejove akci daji dokoupit. Diky.....
     
  3. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    sora270, není zač. Moc jsem tě totiž nepotěšila ;)
     
  4. lalylala

    lalylala Zelenáč fóra

    Zdravím,
    už mám aktivní chovnou ohradu, tak jsem si na fóru našla přehled, co z čeho vyšlechtím, ale přijde mi, že je to spíš na náhodě. Je to tak? Protože ze čtyř slepic bych měla mít jednu hnědou slípku, ale předevčírem jsem místo ní dostala hedvábnou slípku a dnes dokonce dvě hnědé.
     
  5. Ahoj lalylala
    při šlechtění můžeš do chovu dát buď 4 stejné druhy šlechtěnců pak ti se 100% jistotou padne o řád vyšší šlechtěnec (případně vyšší).
    Podrobný popis chovu zvířat - (klikni)-> Chovná ohrada
    Tento základní princip ale ještě ovlivňují - popis ve FAQ mini-akce (klikni)-> Baby boom a také runa na Stromě moudrosti (klikni)-> Babyboom.
    Přeji hodně štěstí
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 6/1/17
    aljanu tohle ocenil(a).
  6. nikyta99

    nikyta99 Zelenáč fóra

    nevím jestli jsem tu správně doufám že mi někdo vysvětlí jak mají vyskakovat při sklizni vrtačky už měsíc jsem nedostal ani jednu
    děkuji
     
  7. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  8. jandule

    jandule Vycházející hvězda fóra

    Zdravím farmáři,potřebuji poradit ,mám v liště obydlí pro mloky červené ,ale základní chlívek není ,kde je možno ho koupit nebo sehnat děkuji za info ,vím ,že byl v akci Blázni do zvířat....
     
  9. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj jandule

    Momentálně tento výběh nelze nikde koupit. Pokud jsi se řádně podívala do inventáře a zkontrolovala všechny plochy na farmě kde by mohl být umístěn plus zvěřince a nemůžeš jej najít tak nezbývá než kontaktovat herní podporu. Jak kontaktovat herní podporu. Protože pokud máš červený upgrade musíš mít i základní výběh, který se dal získat z akce Ještě větší blázni do zvířat

    Hezkou hru pezt
     
    jandule tohle ocenil(a).
  10. jandule

    jandule Vycházející hvězda fóra

    • Prosím necituj příspěvek pod který píšeš, pezt
    +++ Odstraněna zbytečná citace +++

    Děkuji mockrát za pomoc díky tvé odpovědi,jsem si také vzpomněla na zvěřinec a tam byl moc děkuji jandule
     
  11. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    jandule

    Není zač ;), hlavně že se našel:)
     
  12. jaza78

    jaza78 Rádoby autor

    [​IMG]
    Ahoj ... může mi tu někdo přesně popsat co tenhle produkt vlastně umí ... ano přečetl jsem si , že dává 10 % rychlejší produkci na Tropické stromy , jen se mi to nijak neprojeví na stromech ... ani BZ , ani víc stromů ze 4 na 5 , ale ani zrychlení vypěstování .... asi jsem něco přehlídl a proto se ptám , jak to vlastně s tímto produktem je .... děkuji
     
  13. Bella74

    Bella74 Vážený autor

    jaza78 , ampule růstu ti zkrátí dobu růstu u tropických stromů o 10%, to znamená, že nejprve jí musíš sníst(tu ampuli růstu) a až potom stromy buď zasadíš,nebo sklidíš hotové, jinak se ti zkrácení neprojeví , všechny řemeslné produkty na zkrácení musíš sníst před zasazením , aby ti účinkovaly..
     
    Apachie1 tohle ocenil(a).
  14. ja-pe

    ja-pe Znalec fóra

    Ahoj, prosám, jak se dá sehnat jezírko pro vodní dráčky? Díky
     
  15. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  16. Bettyna*

    Bettyna* Pisálek fóra

    Ahoj,
    chtěla bych vědět. Když v Družstvu splním úkol, tak by se to mělo přeci odečíst http://prntscr.com/dsyfj5. Tak proč se mi to neodečítá? A to už jsem jich splnila několik. Spíše mi ted 1 úkol přibyl ještě a nemohu jej najít. Díky za odpověd :)
     
  17. Ahoj Bettyna*
    číslo udává nové úkoly, které ti přibyly v Družstvu. Určitě jsi postoupila do nového levelu na Farmě (či na Bahamaramě)
    Pokud se podíváš do Družstva, nové úkoly jsou označené žlutým lístečkem s vykřičníkem.
    [​IMG]

    Přeji fajn hru
     
  18. jitule

    jitule Pisálek fóra

    Prosím o radu koupila jsem si bednu s hruzostrašnými předměty.Poradíte kde ji ted hledat?Děkuji
     
  19. Ahoj jitule
    bednu s hrůzostrašnými předměty najdeš v inventáři (levá liště, ikona "bedna" > ikona "vázička) v záložce "Spotřební zboží" Můžeš také využít funkci "Hledat"
    [​IMG]
    Přeji hodně štěstí
     
  20. Bettyna*

    Bettyna* Pisálek fóra

    Aha .. děkuji za vysvětlení a přeji taky pěknou hru i tobě ;)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.