Určeno k archivaci-Všeob. dotazy 1/2017

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem Deleted member 21200, 1/1/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ahoj modro.ocko22
    dostupnost dalších rámečků najdeš (klikni)-> ZDE (obávám se ale, že kromě rámečku z Jackova obchodu nebudeš mít šanci jiný získat)
    Přeji fajn hru
     
  2. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Dík *JÁ*,
    chtěla bych je používat,ne se na ně dívat;)
     
  3. modro.ocko22
    bohužel, momentálně jiné rámečky k dispozici nejsou.
    Hezký den :)
     
  4. vendelinar

    vendelinar Pisálek fóra

    mám strach ,že jsem něco neudělala ,,mám 4 dekorace z poslední akce a nejdou mě dát na plochu,, co mám dělat???
     
  5. Ahoj vendelinar
    určitě jsi nic špatně neudělala.
    V inventáři (levá lišta, ikona bedna) klikni na "vázičku" a použij funkci "Hledat" - zadej výraz "stojan" - hledáš totiž základní dekoraci, tu umísti na plochu a teprve potom na ní dej upgrady, které vyhledáš opět funkcí "hledat" - při hledání zadej výraz "třesk"
    Přeji hodně štěstí
     
  6. -Dadyk-

    -Dadyk- Pisálek fóra

    mockrát děkujiiiiiii
     
  7. -Dadyk-
    není zač, rádo se stalo :)
     
  8. -Stýví-

    -Stýví- Pisálek fóra

    Dobrý den,

    mám dotaz proč se body zkušenosti na poli kde jsou rostliny 3x posazeny počítají jen 2x a ne třikrát.když mám třtinu za 4 bz tak se počítají jen 4 x 2 =8 a přeci má být 3 x 4 = 12bz
     
  9. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj -Stýví-,
    patrně máš na ploše Komfortní pole. Vše o Komfortním poli (výhody i nevýhody) najdeš ZDE (klikni). Bohužel Komportní pole je takto nastaveno a pokud ti toto pole nevyhovuje z pohledu zisku TBZ, budeš muset přejít na pole normální.
    Přeji fajn hru
     
  10. -Stýví-

    -Stýví- Pisálek fóra

    dík už jsem si to prostudovala
     
  11. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  12. sajtna

    sajtna Zelenáč fóra

    Chtěla jsem se zeptat, 2.11.2016 jste deaktivovali prémium účet. Bude nebo je možnost ho někde zakoupit?
    Dík za info.
     
  13. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj sajtna,
    momentálně k prémiu nemáme žádné informace.
    Přeji fajn hru
     
  14. sora270

    sora270 Rádoby autor

    Nevim kde se zeptat ale I tady jsou dotazy na magicky stonek. Takze to zkusim. Mam hodne rad na magickem stonku, teda skoro vsechny I ty za floreny a mam automatickou sklizen. Ale vcera jsem jen tak je prohlizela a nasla jsem jeden radek nedokonceny. Vubec nevim proc se tak stalo.:))) Jmenuje se "Fragglesove"....a chybi mi Red Fraggles a Gobo Fraggles . Bohuzel uz si nepamatuji jaka akce to byla , hraji farmu asi sestym rokem a tak si vse nepamatuji.:) Byl by tu nekdo prosim, kdo by mne pripomel tuto akci a take kde bych mohla ty dve dekorky ziskat ? Moc dekuji .
     
  15. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj sora270,
    akce se jmenovala Fraglesové ve hře a tebou zmiňované dekorace se musely zakoupit za reálné peníze, to může být jeden z důvodů, proč je nemáš. Momentálně tyto dekorace není možné nijak získat. Ani při akci Obchoduj a Daruj.
    Přeji fajn hru
     
  16. bambulka22

    bambulka22 Zelenáč fóra

    Ahoj petz. Tak za prvé,hraji tuto fajn hru už 5 nebo 6 let,tak jsem se JEN ptala a nevěděla jsem ,kde se na to zeptat,za druhé, nevím komu vadí vykřičník,vždyť je hezký.:DDalší věc,až ti bude 70let,tak taky nebudeš vše pitvat do nejmenších detailů.A dosud nikdy jsem o takové věci nepřemýšlela.A za třetí,tímto ti vřele děkuji za podrobné vysvětlení všeho,co je tu Zakázané a co Nesmím a naopak Musím.Ježíš,smí se používat čárky a tečky a otazníky?:eek:Tak HEZKOU HRU a hodně úspěchů v roce 2017 a málo tak neznalých a opovážlivých dotazovatelů jako já - babmbulka22 ;)
     
  17. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj bambulka22

    Já již hraji 7 rokem tuto hru;)
    Věty končící a obsahující vykřičník se považují za křičení a to určitě není vhodná forma komunikace, nemyslíš?
    Pokud něco hraješ a jak píšeš hraješ to již dlouho, tak by jsi měla znát základní pravidla hry. Také když si pořídíš domů nějakou věc, tak je dobré si k tomu přečíst nějaký manuál apod., to stejné platí i zde. Potom by jsi věděla co je zde povoleno a co je zakázáno.
    Nebudeme to tedy dále rozpitvávat;)

    Hezkou hru a mnoho farmářských úspěchů přeji:)
     
    Bella74 tohle ocenil(a).
  18. Libik54

    Libik54 Pisálek fóra

    Ahoj , můžete mi někdo vysvětlit co je to Rama obchod ? Nikde to nemohu najit . Děkuji:eek:
     
  19. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Libik54,
    RAMA obchod bude zaveden od zítra zároveň se spuštěním akce Připrav se Recyklovat! Pro info klikni na odkaz ZDE.
    Přeji fajn hru

    EDIT: Tak obchod už byl do hry zaveden [​IMG]
     
  20. Libik54

    Libik54 Pisálek fóra

    Děkuji , recyklovač znam ,tak jsem nedocetla az do konce >:(
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.