Určeno k archivaci-Všeob. dotazy 1/2017

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem Deleted member 21200, 1/1/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. LoryM

    LoryM Perspektivní autor

    Ahoj,
    Náhodou, nebyla zrušena akce obchodování a darování? nák tu chybí. Či je jednou za rok? díky
     
  2. petapec

    petapec Rádoby autor

    Ahoj,
    v kalendáři je akce Sezonní pomocníci od 29.1. - 3.2.2017 cena 120,- Kč. Od 1.2.2016 je hlášeno zvýšení cen. Dojde 1.2 automaticky ke změně ceny nebo zůstane cena zachována po dobu akce ?
    Ke změně cen žádné podrobnosti nejsou, logicky bych předpokládala, že to co bylo vyhlášeno platí po celou dobu akce ale s RT jeden nikdy neví...
    Díky za odpověď.
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  3. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj petapec,

    upřímně řečeno to v tuto chvíli netušíme, ale zkusí z něho vydolovat nějakou informaci.
     
    aljanu, elbedna a vilm4 tohle ocenili.
  4. Ahoj LoryM akce Obchoduj a daruj byla ve dnech 27.9.- 30.9. 2016. Kdy bude další OaD se hráči dozví v oficiálním oznámení zde na fóru. Je tedy třeba jej sledovat.
    Přeji fajn hru
     
    aljanu tohle ocenil(a).
  5. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj petapec,

    podle poslední informace by se oznámená cena neměla změnit.
     
  6. pavcape

    pavcape Perspektivní autor

    Proč mi nejde moringa XXL "postavit" na moringu??
     
  7. milada34

    milada34 Zelenáč fóra

    Mám dotaz, kam mohu umístit narozeninový závěs?? Nikam mi to nejde. Děkuji Eva
     
  8. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahojky milada34,
    narozeninový závěs se dává na dekoraci Narozeninová párty, kterou sis měla vyzvednout z Novinek ve hře při konání akce. Pokud sis ji nevyzvedla, zkus napsat na herní podporu. Jak kontaktovat herní podporu

    Přeji hezkou hru
     
  9. milada34

    milada34 Zelenáč fóra

    děkuji, už to funguje
     
  10. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    milada34, jsem ráda, že se podařilo vyřešit. Pěkný večer
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.