Určeno k archivaci-Všeob. dotazy 1/2017

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem Deleted member 21200, 1/1/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pompo68

    pompo68 Vážený autor

    Koncem prosince byly pomocníci na měsíc,budou koncem ledna nebo je dají až se zdraží?
     
  2. Ahoj rihus007
    odpověď na tvůj problém je popsaný o dva příspěvky nad tvým dotazem ;) Do hry byla zavedena nová funkce - částečné dodávání do úkolů, je třeba jí v nastavení hry povolit. Obrázek najdeš ve zmiňovaném příspěvku - ZDE
    Přeji fajn hru
     
  3. Ahoj pompo68
    bohužel, přesné datum slevové akce na pomocníky na měsíc neznáme, je potřeba sledovat oficiální oznámení zde na fóru.
    Přeji hezký den
     
  4. rihus007

    rihus007 Zelenáč fóra

    Ahoj, díky, už to vidím. Nejsem hloupá, jen líná pročítat všechno, jestli se náhodou něco nezměnilo.. Každopádně díky moc za ochotu a odpověď. Přeji fajn den, rihus
     
  5. rihus007
    není zač, :) fajn hru
     
  6. pompo68

    pompo68 Vážený autor

    Takže musíme doufat že nejsou až tak hamižní a dají je v lednu. Děkuji za odpověď.
     
  7. pompo68
    rádo se stalo a ano, musíme doufat :)
     
  8. .helí26.

    .helí26. Rádoby autor

    v druzstvu nemohu dodávat zvířata ani ovoce vzdy to svítilo zelene dodej a ted je to sedive díky
     
  9. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj .helí26.
    do hry byla zavedena novinka - jdi do ovládání hry (pravá horní lišta) a zkontroluj si zda máš povolené částečné dodávání do úkolů.
    [​IMG]
    Stejný dotaz - prosím nahlédni ZDE
     
  10. ritterca

    ritterca Stálice fóra

    Zdravím,
    ráda bych se zeptala, když jsem ve Strombole dostala strom na Bahamaramu, kterou ještě nemám aktivovanou, zůstane mi přesto v inventáři? To stejné by mě zajímalo s dárek z narozeninové akce 3x Podivuhodný bahama strom “Bornholm”.
     
  11. Ahoj ritterca
    nemusíš se obávat, stromky najdeš v inventáři. Také tajemné sazeničky najdeš v inventáři a jakmile aktivuješ Bahamaramu budeš je moci vysadit.
    Přeji fajn hru.
     
    aljanu tohle ocenil(a).
  12. KYTKA

    KYTKA Zelenáč fóra

    Ahoj.Mám dotaz.Co dát do Zvěřince za chlévy,aby mi padaly vrtačky?Děkuji
     
    Adko* tohle ocenil(a).
  13. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj KYTKA,
    bohužel s tímto ti moc neporadíme, protože u každého je to jiné. Jediné co mohu doporučit je, zkoušet, z čeho ti budou vrtačky padat.
    Hezkou hru
     
    aljanu tohle ocenil(a).
  14. bororo1

    bororo1 Pisálek fóra

    Zdravím,
    na Bahamaramě jsem si koupil dvě voliéry pro papoušky + dvě voliéry pro papoušky classic +. Někde se ale nejspíš stala chyba a mám pouze jednu voliéru classic +. Všiml jsem si ale, že když podržím myš na výběhu a zobrazí se název, tak tam se objeví Voliéra pro papoušky Classic + Voliéra pro papoušky Classic +. Nejspíš jsem tedy postavil obě voliéry na sebe. Myslíte, že zbouráním se můj problém vyřeší?
     
  15. kamenáč

    kamenáč Pisálek fóra

    Kdy se budou šlechtit soby pane moderátore???Bylo by už na čase,hm?
     
  16. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj bororo1,
    Není možné, abys postavil Voliéru pro papoušky Classic+ na Voliéru pro papoušky. Každý z výběhů se staví na volnou plochu. Pro vyřešení svého problému prosím kontaktuj herní podporu. Jak kontaktovat herní podporu.
    Hezkou hru

    _________________________________________________________

    Ahoj kamenáč,
    bohužel nám informace, kdy se budou šlechtit sobi není známá. Tyto informace nám RT dopředu neposkytuje.
    Hezkou hru
     
    aljanu tohle ocenil(a).
  17. kamenáč

    kamenáč Pisálek fóra

    • Nepiš dva příspěvky bezprostředně za sebou, ale použij tlačítko upravit, když chceš něco dopsat. sopti
    šlechtení sobú bude kdy????

    jasne dík,,,,,to kdyby ste napsal tak už není po sobech ani stopa:))))))
     
  18. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj kamenáč - nevím proč pokládáš stejnou otázku. Odpověď jsi již dostal.
    Pokud chceš něco dopsat, použij tlačítko upravit a nepiš 2 příspěvky bezprostředně za sebou.
     
    aljanu tohle ocenil(a).
  19. marjez12

    marjez12 Pisálek fóra

    ahoj,na baha se mi nepřipisují opice i když je sklidím,dík.
     
  20. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    aljanu tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.