Určeno k archivaci-Všeob. dotazy 1/2017

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem Deleted member 21200, 1/1/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
 1. zdenina81

  zdenina81 Rádoby autor

  sopti : díky já prohledala celou farmu, jenže už toho je tolik, že jsem je mohla někde přehlídnout. fajn večer
   
 2. sopti

  sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  zdenina81, nemáš zač ( a to myslím doslova). ;) Moc šance ale tomu dohledání nedávám. Snad se ozve někdo z hráčů, který má lepší paměť než my :p
  Pěkný večer

  EDIT: Tak jsem dostala info, že se jedná o dekoraci, která se dala získat ( pravděpodobně koupí) na narozeniny v roce 2010. Ale víc se už nejspíš nedopátráme.
   
  Naposledy upraveno: 24/1/17
  zejdy66 tohle ocenil(a).
 3. hanula27

  hanula27 Zelenáč fóra

  Ahoj.od včerejška mně nejde doplnovat do farmářských úkolů....nejsou aktivní nehotové položky, i když mám co dodat
   
 4. Ahoj hanula27
  včera byla do hry zavedena novinka - jdi do ovládání hry (pravá horní lišta) a zkontroluj si zda máš povolené částečné dodávání do úkolů.
  [​IMG]
  Stejný dotaz - prosím nahlédni ZDE
   
 5. margott

  margott Pisálek fóra

  Ahoj, od včera mi nejde dodávat v družstvu postupně, pouze celá množství, je to nějaká trvalá zmněna nebo dočaSNÝ problém? Díky zy odpověď.
   
 6. pezt

  pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  Ahoj margott

  Došlo k upravě a nyní je v nastavení hry nová volba, která umožňuje buď dodávat po částech nebo pouze pokud mám potřebné množství
  [​IMG]

  Nezapomeň po změně dát uložit a hurá do družstva

  Hezkou hru pezt
   
  Bella74 tohle ocenil(a).
 7. margott

  margott Pisálek fóra

  Děkuji, já než přijdu na to, kde mám hledat.....o_O
   
 8. pezt

  pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  margott

  Nastavení hry najdeš pod ikonou ozubených koleček následně ikona klapky s klíčem a potom už jen záložka další nastavení
  [​IMG]
   
  Bella74 tohle ocenil(a).
 9. Selia77

  Selia77 Zelenáč fóra

  Ahoj,jen se zeptám. Proč jsem nedostala narozeninový balíček,když tuto hru hraji již 7 let.
  Díky
   
 10. Prepperka

  Prepperka Dozorce fóra

  Selia77 - musíš si ho sama vyzvednout v okně z novinkami (obrázek kalendáře). Více máš na fórku ve vláknu "Akce".

  Než položím dotaz, chci složit poklonu Vám moderátorům, protože Vy už musíte být svatí za Vaši trpělivost. Přijde mi neskutečné, jak se hráči můžou znovu a znovu ptát na to samé co je přímo nad nimi už dotázáno a i zodpovězeno. Kdyby jen o kousek pootočili kolečkem na myši.... Obdivuju Vás, jak to zvládáte s klidem a zajímalo by mě do kolika musíte před zodpovězením dalšího stejného dotazu dopočítat aby Vaše odpověď zněla pokaždé mile. Děkuji za Vaši práci a trpělivost, bez Vás by tohle fórum neplnilo svou funkci.

  Ale k věci. Jde mi o dekorky z komiksu. Potřebovala jsem je do stonku, jinak bych to neřešila. Už jsem zjistila, že když ji položím třeba do parku, tak mám smůlu, sundat už nejde. Tak mě zajímá, jestli to stejně funguje i ve stonku. Když takovou dekorku umístím do řádku stonku a pak si to rozmyslím, že bych ji chtěla přemístit do jiného řádku, jde to nebo mi po odstranění zase zmizí?
   
  zejdy66 tohle ocenil(a).
 11. sopti

  sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  Ahoj Selia77,
  Dárek si musíš vyzvednout přes Novinky.
  Přeji hezkou hru
  [​IMG]
  _____________________________________________________________
  Ahoj Prepperka,
  Pokud dekoraci umístíš do stonku, tak ji klidně můžeš odstranit a vrátí se ti do lišty k novému použití.
  Přeji hezkou hru

  A děkujeme za pochvalu.
   
 12. Bobulka1

  Bobulka1 Pisálek fóra

  Ahojky, prosím o radu. Koupila jsem si za 65Kč balíček na stonek, kde by měli být 3 řady na stonku, ale já tam mám jen dvě. Dělám někde chybu??Prohlédla jsem celý stonek a fakt jsem mohla doplnit jen dva řádky...
   
 13. sopti

  sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  Ahoj Bobulka1,
  Zkus si zvolit kategorii "Všechny" a stonek znova projít. Určitě jej máš.
  Přeji hezkou hru

  EDIT: Popřípadě, jestli nemůžeš najít ten řádek, který dává Bednu s dárky, tak zvol kategorii Předmětové (ten modrý dáreček)
  [​IMG]
   
 14. Bobulka1

  Bobulka1 Pisálek fóra

  Ahááááá, to bude asi ono...díky a páááá
   
 15. sopti

  sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  Bobulka1, nemáš zač ;). Hlavně že se najde.
   
 16. be-la

  be-la Pisálek fóra

  Ahoj.

  Mám dotaz. U posledního z nových 3 řádků k zakoupení na stonek je možnost získat 3 volné zatočení na kolo štěstí. Ale zajímalo by mě, když si nebudu bedýnku každý den otvírat, jakože to nedělám ani u ostatních co můžeme získat, jestli je nějak ošetřené, že nepřijdu o ty volné zatočení? Pro příklad jsem si vzala ne zrovna bednu, ale nářadí, například to se otevírá po 100, tak jestli aji bedny se budou otevírat až po 100 a získám například 10 beden se 3-mi pokusy, tak co se stane s těmi 10 pokusy navíc?
  Edit: sopti, mit tolik stesti najednou a hned z prvnich 7 darku mit tolik pokusu, tak to snad radsi at ten jeden propadne a trosku se to stesti eliminuje:-D
  Edit2: sopti dík, bohuzel to neni zrovna potesujici informace:-(, ale tak cekala jsem to:)
   
  Naposledy upraveno: 30/1/17
  DANKA722 tohle ocenil(a).
 17. sopti

  sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  Ahoj be-la,
  momentálně máš 20 volných zatočení. Bude potřeba před otevřením bedny mít "vytočené" pokusy a bedny otvírat častěji. Předpokládám, že pokud bys otevřela 7 beden, které by všechna obsahovaly 3 volná zatočení, že 1 volný pokus ti propadne. Je to ale jen má domněnka. Zkusím zítra zjistit přesně jak to bude.
  Hezkou hru

  EDIT:
  tak máme právě ověřeno ze hry, že pokusy nad limit 20-ti volných zatočení, které získáš z bedny propadají.
  [​IMG]
   
  Naposledy upraveno: 29/1/17
 18. Alizzee

  Alizzee Pisálek fóra

  Ahoj všichni,jsem od včera docela naštvaná a zklamaná :( nějakou dobu a nebyla krátká jsem sbírala hvězdičky,abych jich měla 500 a mohla aktivovat runu ve stromě moudrosti a těšila jsem se celou dobu,že jak budu zvěřinec mít,tak tam naházím alespoň z 20 stájí,které mám na farmě a na jiných částech farmy a tím pádem budu mít více místa na pěstování plodin.Včera večer jsem se konečně dočkala a aktivovala vysněnou runu.Moje nadšení hodně rychle opadlo.když jsem zjistila,že do základního zvěřince narvu pouze 4 výběhy,další si musím odemknout a k tomu všemu je ještě úplná blbost to,že když si do zvěřince dám třeba dvě kukačky a dva pštrosy,tak musím počkat než uplyne výroba u pštrosa,abych mohla vybrat kukačku.myslela jsem,že to bude jednotlivě.že prostě tam dám výběhy a jak bude jejich stabilní výroba u konce,tak se objeví na zvěřinci dudlík,jako vždycky.Jako toto je výmysl,ze všechny v tomto případě hvězdičky :( :( musím říct,že kdybych tohle věděla,tak si na stromě za poctivě nasbírané hvězdičky aktivuju raději několik jiných run.Vždyť je to přece nesmysl,aby za 500 hvězdiček šly dát do zvěřince jen 4 výběhy!!!za tolik hvězdiček !!!nepochopím.myslím,že tým farmeramy by měl přehodnotit ty místa co jsou ve zvěřinci k dispozici.Farmu mám ráda,ale tohle mě naštvalo,jako dlouho nic :( :( Jedno vím jistě,že na arboretum,atd.hvězdičky sbírat nebudu :(
   
 19. Ahoj Alizzee
  tvému zklamání ze Zveřince bylo možno předejít, stačilo si ve FAQ přečíst popis Zvěřince a dalších Skladišť, případně nahlédnout do diskuse k těmto budovám.
  Popis ve FAQ - (klikni)-> Skladiště
  Toto vlákno je určeno pro dotazy, ve tvém příspěvku jsem žádný konkrétní dotaz nenašla, svým obsahem patří tvůj příspěvek do diskusního vlákna - například - (klikni)-> "Představujeme baha arboretum a zvěřinec" nebo "Debata o všem možném"
  Přeji fajn hru
   
  tydýtková tohle ocenil(a).
 20. rihus007

  rihus007 Zelenáč fóra

  Dobrý den, nejde mi "Dodat" zboží ve Farmářských úkolech. Tlačítko, které bývalo zelené, je nyní šedé. Prosím, co s tím? Děkuji.
   
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.