Určeno k archivaci-Všeob. dotazy 1/2017

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem Deleted member 21200, 1/1/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj -pechfógl-,
    i tam došlo ke změně na 25.1. OFI je již opraveno.
    Přeji hezkou hru
     
  2. JarkaBurka02

    JarkaBurka02 Aktivní autor

    ahoj mám dotaz proč všichni moji kamarádi dostali 10 pryskyřník§ a já nedostala ani jeden? jak mám soutěžit? hra jižběží více jak hodinu
     
  3. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj JarkaBurka02,
    Zkus restartovat hru - nejlépe se odhlaš a pak znova přihlaš. Pokud ani potom nedostaneš 10 kousků akční (musíš se dívat na hlavní louce, divoké louce nebo na plantáži, jinde se ti nezobrazí), tak se prosím obrať na herní podporu. Jak kontaktovat herní podporu.
    Přeji brzké vyřešení tvého problému
     
  4. JarkaBurka02

    JarkaBurka02 Aktivní autor

    ahoj ,omlouvám se, ale ty sazenice jsem našla na Baharamě ale četla jsem včera v novinkách že se budou akční rostliny do soutěže sázet jen těch třech polí na farmě proto jsem akčních 10 rostlin nehledala na Baha
     
  5. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    JarkaBurka02,
    není zač se omlouvat, po spuštění akce jsme zjistili, že došlo ke změně. Proto doporučujeme se vracet k OFI k akci, kde po prověření vždy veškeré změny jsou dopsány.
    Přeji hezkou hru
     
  6. JarkaBurka02

    JarkaBurka02 Aktivní autor

    • Nepiš 2 příspěvky bezprostředně za sebou. Pokud chceš něco dopsat použij tlačítko upravit. sopti
    píšeš že se neobjeví nikde jinde, ale já je našla na baharamě, zasadila jsem je tam, nebylo jak je dát na farmu nebo divokou louku tak jsem zvědavá co z nich bude, teď jsem si koupila balíček velký, tak mě můžou ošidit že je mám ,odhlásila jsem se několikrát a nebylo to nic platné uvidím zda to na baharámě vyroste

    děkuji za správu mrknu k akci
     
  7. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    JarkaBurka02,
    Akční plodinu je možno sít na hlavní louce:
    [​IMG]
    divoké louce: [​IMG] a na plantáži na Baha:[​IMG]
    Nelze sít na Divoké mýtině a v pralese - tam se ti sazenice rostliny nezobrazí:[​IMG]
    Pokud by se ti na těch 3 plochách akční rostlina nezobrazila (tam kde jde zasít), pak kontaktuj herní podporu.
    Přeji hezkou hru
     
  8. blankak1

    blankak1 Rádoby autor

    dobrý večer, v družstvu mi nejde nic doplnit, i když mám co doplňovat políčko "doplnit" je šedé. Co s tím mám dělat?
     
  9. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj blankak1,
    zkus kouknout do nastavení. Dneska do hry zavedli novinku částečného dodávání do úkolů. Zkontroluj si nastavení, restartuj hru a zkus kouknout do družstva, zda to pomohlo.[​IMG]
    Hezkou hru
     
    zejdy66 tohle ocenil(a).
  10. krokodýlkrokous963

    krokodýlkrokous963 Pisálek fóra

    mám problém,když chci dodat,do úkolů,třeba plody ze stromu,nejde to ikonka je stále šedá,né zelená díky
     
  11. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj krokodýlkrokous963,
    koukni na příspěvek nad tvým - je tam info, že ve hře došlo k zavedení novinky a to k možnosti si zaškrtnout částečnou dodávku do úkolů v družstvu.[​IMG]
    Pěknou hru
     
  12. krokodýlkrokous963

    krokodýlkrokous963 Pisálek fóra

    díky,už je to v pořádku,hezkou hru
     
  13. blankak1

    blankak1 Rádoby autor

    děkuji, už je to v pohodě
     
  14. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    krokodýlkrokous963 a blankak1 - není zač. Hlavně, že se povedlo a můžete vesele plnit úkoly ;)
     
  15. JarkaBurka02

    JarkaBurka02 Aktivní autor

    opět mám dotaz prosím Vás vysvětle my, jak je možné že mám na baharamně ležet 211 plodin česneku co je do soutěže a já je nemohu použít ani na farmu ani na divokou louku, ale ani na louku vedle baharamy, tam ty plodiny leží a já sázím věci co nejsou do soutěže, tak proč jsem si kupovala plodiny abych mohl něco vyhrát a lépe se rozjela když tam leží a zasadit je nikam nemohu to je trochu na hlavu posazené
     
  16. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj JarkaBurka02,
    Zkus udělat vše pro bezproblémový chod hry a pokud ani potom nebudeš moci akční plodinu zasadit na hlavní louce a divoké louce, tak se obrať na herní podporu. Oni zkusí prověřit účet a zjistit včem je problém. Jak kontaktovat herní podporu.
    Přeji brzké vyřešení tvého problému.
     
  17. dedy55

    dedy55 Pisálek fóra

    Môžem vediet podla akej kalkulacky sa prepočitava platba,napr.za stonky ktore budu
    zajtra na predaj t.j.25.1.2017 Cena v české lokaci: 65 CZK
    Cena ve slovenské lokaci: 3,99 € - nema to byt 65 CZK = 2,41 EUR dufam ze dostanem
    odpoved
     
  18. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj dedy55,

    stanovení cen pro jednotlivé herní lokace je zcela v kompetenci provozovatele hry, to že jsou ceny mezi Sk a Cz lokací rozdílné je známá věc. Bohužel nikdo z nás toto neovlivní.
     
  19. zdenina81

    zdenina81 Rádoby autor

    z jaké akce jsou prosím narozeninové balonky nevíte někdo? díky
     
  20. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj zdenina81,
    bohužel se mi nepodařilo zjistit z jaké akce ty Narozeninové balónky byly, ale tipla bych to na 2012-2014. Budeme se snažit to zjistit přesně.
    Přeji hezkou hru
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.