Určeno k archivaci-Všeob. dotazy 1/2017

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem Deleted member 21200, 1/1/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Koudy_Tynusen

    Změna trhu není možná, každý hráč to má přiděleno již při registraci.

    Hezkou hru pezt
     
  2. Prepperka

    Prepperka Velvyslanec fóra

    Když zaktivuju runu Velkolepý zvěřinec za 500 hvězd, budu ho mít rovnou k dispozici nebo se mi tím otevře úkol v družstvu, který budu muset pro konečné otevření dokončit? Pokud se mi teprve otevře úkol, mohla bych znát co k jeho dokončení budu potřebovat? Rozhoduju se co s nabytými hvězdičkami, zda je utratit či šetřit dál.

    Edit: sopti díky, raději se ptám, protože třeba u řemesel to tak je. Získám ho, ale než ho mohu používat nebo postoupit do dalšího levelu, vyskočí mi další úkol v družstvu. Tak jsem ráda že tady to tak není, protože protihodnoty, kterou by určo chtěli, se stále nějak nedostává.
     
    Naposledy upraveno: 21/1/17
  3. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Prepperka,
    pokud aktivuješ runu za hvězdičky, budeš mít v inventáři Zvěřinec, do kterého si po jeho umístění na ploše můžeš dát stáje. Žáden úkol se ti neaktivuje. V úkolech se získávají pouze stavební plány na rozšíření zvěřince a ty již v družstvu máš.
    Pěkný večer
     
  4. gabča1977

    gabča1977 Rádoby autor

    ||Ahojky, mám dotaz. Dnes jsem dokončila v družstvu úkoly Arboretum I a Výrobna, nemohu ti nikde najít. Děkuji za radu.
     
  5. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj gabča1977,
    dokončením úkolů v družstvu jsi získala pouze stavební plány na rozšíření Arboreta a Výrobny. Jednotlivé budovy získáš buď aktivováním run na Stromě moudrosti nebo zakoupením za Floreny. Více o skladištích najdeš zde: Arboretum a Výrobna.
    Přeji pěkný večer
     
  6. gabča1977

    gabča1977 Rádoby autor

    děkuji za odpověd :)
     
    Naposledy upraveno: 21/1/17
  7. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  8. daajen

    daajen Aktivní autor

    Nejde mi na základní sobí stáj dát upgrade sobí stáj II (oranžáda). Je to chyba ve hře a nebo to nejde jenom mně?

    EDIT: tak to bylo ono, dala jsem to bez základu a šlo to. Pokud si dobře pamatuji, tak jsem jí měla ze šlechtící akce, ale nepamatuji si, že bych ji někdy dávala na plochu bez základu.
     
    Naposledy upraveno: 22/1/17
  9. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj daajen,
    Zkus dát sobí stáj II přímo na plochu (bez základu). Pokud jsi ji získala někde v akci, pak by už měla obsahovat základ. Pokud to ale nepůjde umístit ani tak, budeš muset napsat na herní podporu a ta prověří v čem je problém. Jak kontaktovat herní podporu.
    Přeji brzké vyřešení problému
     
  10. evaval111

    evaval111 Zelenáč fóra

    ani mne to nejde dať uprade na soby a husi
     
  11. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj evaval111,
    i pro tebe mám stejnou radu - zkus dát ten upgrade přímo na plochu (bez základu). Pravděpodobně se jedná o upgrade získaný z nějaké akce a tam jsou tyto stáje spolu se základem. Pokud jej na plochu nejde umístit, pisni na podporu. Jak kontaktovat podporu.
    Přeji brzké vyřešení problému
     
  12. Ikebara77

    Ikebara77 Rádoby autor

    Zdravím, chci se zeptat jestli někdo tuší o jakém zdražení cen se zde mluví... bude nárůst cen o 10% nebo snad o 100% ...chtělo by to podrobnější info než jen omáčku proč k tomu "muselo" dojít... hodně to ovlivní další rozhodování... děkuji.
     
    Apachie1 tohle ocenil(a).
  13. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj Ikeara77,

    bohužel bližší podrobnosti o zdražení nákupu herních prvků nebo herní měny nám nejsou známy. Jaké budou nové ceny se bohužel asi dozvíme až budou zavedeny do hry.
     
  14. jolka134

    jolka134 Rádoby autor

    Dobrý večer ,zajima mě jestli budou nějaké prémiové balíčky ?
     
  15. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj jolka134,
    momentálně nemáme info, kdy budou nové balíčky zavedeny. Jen se proslýchá, že něco se připravuje.
    Hezký večer
     
  16. saponovic

    saponovic Zelenáč fóra

    Ahoj...proč mi prosím nejdou překrývat chlévy:husa bílá,na ní chci dát oranžový chlívek...a sob,také nejde překrýt oranžovým chlévem?
     
  17. Ahoj saponovic
    u obou oranžových upgradů je pravděpodobné, že to jsou odměny z akcí. Prosím zkus oranžové husy dát na plochu ručně, bez základního chlívku (oranžový upgrade z odměn obsahuje už i základní chlívek) Další oranžové upgrady by již měly jít umístit běžně na základní chlívek a to jak ručně tak i stavitelem.
    Přeji fajn hru
     
  18. BlankaKorecka

    BlankaKorecka Perspektivní autor

    Ahoj, kde se budou teda sít akční rostliny, na lesní mýtině nebo na plantáži?
     
  19. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj BlankaKorecka,
    momentálně prověřujeme informaci. Doporučuji rozpěstovat na hlavní a sledovat info o akci, zda nedošlo ke změně.
    Přeji hezkou hru

    EDIT: tak máme nové info
    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 24/1/17
  20. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    sopti - a co koupě stonků?
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.