Určeno k archivaci - Všeob. dotazy 07/2017

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem pezt, 18/4/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Orliček

    Poslední akce kde se daly získat neonové upgrady chlévů Neonová revoluce
    Jaké budou nyní neonové upgrady možno získat se objevili ve FarmOraculum

    Fajn hru pezt
     
  2. leonka41

    leonka41 Rádoby autor

    díky za odpověd potěšila mě znova to skusim až bude ta akce ;) obchoduj a daruj
     
  3. zejdy66

    zejdy66 Stará škola

    Dobrý večer,prosím o upřesnění bonusu Melounová magie,týká se +1 ostatní i na baha?Děkuji předem za odpověď.
     
  4. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj zejdy66,
    bohužel melounová magie působí pouze na Farmě, divoké louce a mýtině. Na Bahamaramě nepůsobí.
    Hezkou hru
     
    zejdy66 tohle ocenil(a).
  5. Evča55

    Evča55 Pisálek fóra

    Zdravím, měla bych dotaz jak je to s bodíky když v tabulce rostlin je na př. Cuketa 48 BZ a potom když zasadím tak už je to jen 40,8 a to ještě mám vytočené na kole štěstí 100%. Není to jen u cukety je to u všech rostlin, v tabulce jsou body vždy vyšší než po zasetí.... prosím o vysvětlení děkuji Evča55
     
  6. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    Evča55:
    Ahoj, v tabulce je udána hodnota BZ na velikost pole 2x2, pokud se nepletu...
     
  7. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Evča55,
    je to opravdu tak, jak píše Apachie1. Hodnota v secí tabulce je uváděna na velikost pole 2x2. Jak je patrné ze screenů, tak to je stejné. Pokud máš dojem, že máš na účtu nějakou nesrovnalost, napiš na herní podporu - než ale budeš psát, tak se ujisti, že nemáš aktivní žádný bonus - pak bys totiž mohla mít rozdíl.
    Hezkou hru
    [​IMG] [​IMG]
     
  8. hubas1

    hubas1 Pisálek fóra

    Mám lásku k superhnojivu u karafiátů, ale nevím jak s tím dále pracovat, aby mi vypadlo víc akčních vypadávátek
    moooooc děkuji za vysvětlení
     
  9. gereta

    gereta Pisálek fóra

    nejsou všechny položky ve mlýně na zákl. farmě a tedy se tam nedá mýt "pohár" k akci,co s tím ?????
     
  10. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj hubas1,
    je potřeba si ji aktivovat - to znamená překliknout se na záložku zušlechťování rostlin a tam kliknout na volný slot a zvolit si karafiát a u něj vyšlechtěný bonus, který chceš aktivovat.
    Vše o skleníku se dočteš zde: skleník ( na to zelené písmo klikni). Ještě tě upozorním, že aby ti karafiáty dozrály okamžitě, je potřeba mít aktivován "kaštanový řádek" a v bonusové liště použitu vánočku a bílou nevinnost.

    gereta,
    Přepni si na záložku akce a tam lze umlít pohár s kostkami.
     
  11. gereta

    gereta Pisálek fóra

    • necituj příspěvek pod který píšeš a při doplnění informace použij tlačítko upravit.sopti
    sopti,
    no,ono je tam i málo stránek na mletí - normálně jich je 8 a teď jsou jen 4 a v Baha mlýně ten pohár mám

    jjj,již jsem na to přišla,děkuji :D

    *odstraněna zbytečná citace*
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 31/7/17
  12. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    gereta, jsem ráda, že se problém vyřešil. ;)
    Příště tě poprosím, pokud reaguješ na příspěvek bezprostředně nad tvým,tak stačí hráče oslovit a při doplnění informací použít tlačítko upravit.
     
  13. medved222

    medved222 Analytik fóra

    Zdravím, právě jsem objevila, že je dnes Mega den, trval opravdu jen 3 hodiny nebo je tam chybně datum ( je psáno: v každý den akce)?
     
  14. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj medved222,
    opravdu to byla kratičká akcička na 3 hoďky.
    Hezkou hru
     
  15. medved222

    medved222 Analytik fóra

    Díky za odpověď, ale nepotěšila mě, protože jsem byla přihlášená, neobjevila se mi akce ani v časomíře.
     
  16. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    medved222, to chápu. Bude potřeba sem tam hru obnovit a kouknout do časomíry nebo na fórum. Bohužel jinou radu nemám :sleepy:
     
  17. doben

    doben Ikona fóra

    U neonových prasat, krocanů a koní mi chybí v dílně část textu. Sice je to takový ten text navíc, který je vlastně k ničemu, ale bez něj to není ono. :D
     
  18. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj doben

    Děkujeme, předám dále k prověření.

    Fajn hru pezt
     
    doben tohle ocenil(a).
  19. pinda-ada

    pinda-ada Vycházející hvězda fóra

    Ahoj tak jsem otevřela v současné misi okénka i to s vrtulkama a ono se mi samo zavřelo a nemůžu na poslední 3 mušle s dárkama? Může mi prosím někdo říct proč s emi to samo uzamklo když jsem okénko aktivovala dávno?
     
  20. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj pinda-ada

    Pokud máš u některé lastury bíle plus v modrém pozadí tak si s největší pravděpodobností lasturu neotevřela, proto nemůžeš bonusové dárky otevřít, jediná možnost je dokoupit za floreny, nebo můžeš kontaktovat herní podporu na prověření.Jak kontaktovat herní podporu

    Fajn hru pezt
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.