Určeno k archivaci - Všeob. dotazy 07/2017

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem pezt, 18/4/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  2. renegaderro

    renegaderro Rádoby autor

    ahoj
    koupil jsem tukaní vejce ale ať ho chci dát kamkoliv tak to nejde
    je pořád přeškrtlý ať najedu kamkoliv
    co s tím
     
  3. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    renegaderro:
    "Lze umístit pouze na nové tropické ploše Kříšťálové vodopády, v inventáři jej najdeme mezi dekoracemi"
     
    skalara.v tohle ocenil(a).
  4. Dada342

    Dada342 Zelenáč fóra

    Stále se mi hra seká a nevím proč I po pročištění to je stené.
     
  5. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Dada342

    Nevím jak u tebe probíhá čištění, jak vyčistit prohlížeč a popřípadě celé PC nalezneš v tomto vlákně Vše pro bezproblémový chod hry
    Také neuvádíš co máš na farmě na plochách tedy jestli pole, stromy nebo chlévy a výrobny
    Pokud máš na plochách hodně chlévů a výroben, doporučil bych vypnout animace v nastavení hry, hlavně animace medvědů způsobuje velké vytížení procesoru a tak se ti může zdát že se hra seká.

    Fajn hru pezt
     
  6. VitekFrydek1970

    VitekFrydek1970 Pisálek fóra

    Mě se hra také seká.
     
  7. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj VitekFrydek1970

    Mám pro tebe stejnou radu jako o příspěvek výše.

    Fajn hru pezt
     
  8. Zorka341

    Zorka341 Perspektivní autor

    Ahoj, koupila jsem si Kříšťálové vodopády. Abych mohla pokračovat v plnění úkolu potřebuji cukrové jablko. Prosím kde ho vezmu? Děkuji za odpověď.
     
    Naposledy upraveno: 26/7/17
  9. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Zorka341

    Cukrové jablko je plodem stromu Anona šupinatá.
    Strom je nejprve nutno aktivovat ve Starověkém opičím chrámu za zlaté banány, poté si strom můžeš koupit ve farmářském obchodě, popřípadě plody koupit na trhu.

    Fajn hru pezt
     
  10. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    jak to funguje u akce OgD když 1,vybíráme něco sného 2,a dáváme tam co bysme potřebovaly a když mám výc farem tak jak bych mohl když na mojí Honzulka05 nabýdnu nějakou stáj a potřebuji nějaký strom proč si to nemůžu přijmout na jiné farmě a ještě 1 otázka kdy bude akce OaD ?
     
  11. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Honzulka05

    Obchodovat při akci OaD lze pouze mezi farmami, které jsou na stejném serveru, tedy mají stejný trh.
    Výměny lze také provádět formou darování, ale tam je potřeba si dát pozor aby nedošlo k porušení VOP, ve smyslu podporování jedné farmy, tzv. Pushing
    Kdy bude další akce OaD v tuto chvíli nevíme. Když bude dozvíš se to v oficiálním oznámení.

    Fajn hru pezt
     
  12. majda5500

    majda5500 Pisálek fóra

    Ahoj, ráda bych se dověděla, kde najdu informace o sítích do úkolu v družstvu. Díky
     
  13. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  14. cudla

    cudla Pisálek fóra

    ahoj chci prodat na trhu šlechtěnce a nemohu se dostat přes max nastavenou hodnotu 10000000 která neodpovídá kvalitě šlechtěnce cudla
     
  15. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj cudla

    Neuvádíš jakého šlechtěnce se snažíš prodat, ale trh je dynamický a reaguje na aktuální nabídku a poptávku, pokud tento šlechtěnec je nový bude nějakou dobu trvat, než se jeho cena zvýší, protože za levno ho chce prodat málokdo a tak cena stagnuje.

    Fajn hru pezt
     
  16. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    jaký VOP se nesmí poškodit a jak si to můžu o akci OaD posílat na jiné farmy ?
     
  17. babicka38

    babicka38 Magnát fóra

    zdravím prosím chtěla bych se dostat do vlákna kde bych si mihla přečíst jak se který strom jmenuje třeba jako Karob aje to rohovník obecný .děkuji
     
  18. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  19. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj babicka38

    Nevím co přesně máš na mysli, ale zde je přehled ve FAQ Stromy

    Fajn hru pezt
     
  20. jana11159

    jana11159 Zelenáč fóra

    kde najdu prosím bednu z dárky
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.