Určeno k archivaci Technické dotazy Září 2020

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem evoku57, 13/8/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. marketka47

    marketka47 Dozorce fóra

    [​IMG] To,asi opravdu bude připojením,blbne mi to všade na vebu,zkusím zavolat ať to zrestartují,ozvu se
    Tak jsem zavolala,že jí to také už 3 dny špatně načítá,že to zkusí,no kdyby jsi věděl jak jsem se snažila vše dát do kupy,tak by jsi se pobavil,čeho všeho jsem schopná udělat a stále nic:(:mad::mad::cry::cry:
     
    Naposledy upraveno: 17/9/20
  2. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    marketka47

    Jestli ti nefunguje i ostatní prohlížení, tak to musí vyřešit poskytovatel internetu.
     
  3. marketka47

    marketka47 Dozorce fóra

    Hmm,tak to já nemohu ovlivnit,to záleží na snaše,jak dlouho to vydrží:)Každopádně děkuji za snahu mi pomoci
    Tak to zrestartovala,zatím jsem se na farmu dostala,tak uvidíme co bude dál,nemám to jednoduché;)
     
    Naposledy upraveno: 17/9/20
  4. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    marketka47

    Ono někdy restart modemu/routeru pomůže, protože se znovu přihlásí do sítě a dochází k znovu načtení.

    Fajn hru pezt
     
  5. marketka47

    marketka47 Dozorce fóra

    pezt,ještě jednou děkuji,funguje to,jsi šikulka a jak vidíš sám,tak rozdávat rady není zbytečné;) A někdy ani ten moudrý si neumí sám poraditxDxD
     
    Y_n_O tohle ocenil(a).
  6. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    marketka47

    Není zač;), hlavně že to funguje :)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.