Určeno k archivaci Technické dotazy Září 2018

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem pezt, 4/9/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    maribeja

    Není zač ;), hlavně když to bude fungovat :).
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  2. TheMikev2

    TheMikev2 Vážený autor

    Dobrý podvečer, při přihlašování přes server bigpoit na mne vyskočila tato hláška:
    Přihlas se pomocí: Farmerama.com


    Drahá hráčko či drahý hráči her společnosti Bigpoint! Tato stránka portálu dozná brzy změn, takže se již nebude nutné s její pomocí přihlašovat. Aktualizuj si prosím záložky a přihlašovací údaje pomocí následujícího odkazu:
    www.Farmerama.com

    Díky za pochopení a v případě jakýchkoliv nejasností či dotazů neváhej kontaktovat naši zákaznickou podporu

    kontakt na zákaznickou podporu

    Tvůj tým Bigpoint

    Zkusil jsem se tedy přihlásit, ale nelze - hlásí mne to účet nenalezen. Prosím poraďte jak mám postupovat. Děkuji. P.S. Zatím se lze přihlásit přes BP
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  3. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj TheMikev2

    V tuto chvíli nemám k tomu žádné informace. Pokusím se co nejdříve zjistit a dám vědět.
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  4. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    TheMikev2

    Tak máme ověřeno, funguje tento způsob. Zkopíroval jsem to co jsem připravil pro FAQ.

    Přeregistrování přihlašování přes portál Bigpoint

    V důsledku změn na portálu Bigpoitu se objevila pro registrované hráče hláška

    [​IMG]

    Pro přeregistraci použijte adresu https://www.farmerama.cz nebo https://www.farmerama.sk

    Pokud se nebudete moci přihlásit, je potřeba zvolit změnu hesla, pomocí zapomenutého hesla

    [​IMG]

    Návod na změnu hesla

    Snad se podaří, kdyby něco, tak se neváhej znovu na nás obrátit.
    Následně se již budeš přihlašovat přes https://farmerama.sk, asi pro tebe

    Fajn hru pezt
     
  5. TheMikev2

    TheMikev2 Vážený autor

    Pezt-tisíceré díky, že jsi věnoval čas a energii v takovou pozdní hodinu na vyřešení mého problému. Ještě jednou děkuji mnohokrát- již jsem přihlášen.
     
    danda-vnovis a Honzulka05 tohle ocenili.
  6. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj TheMikev2

    Není zač ;), hlavně že se povedlo :)
     
    Honzulka05 a MatysekKamilek tohle ocenili.
  7. strapak58

    strapak58 Zelenáč fóra

    Potřebuji jiné heslo a nevím jak na to,stále se mi někdo nabourává a dělá si tam co chce. Poradíte mi?
     
  8. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj strapak58

    Tak nejprve bych doporučil změnu hesla v emailu, který máš přiřazen k tomu danému hernímu účtu.
    Následně poté postupuješ podle tohoto návodu na změnu hesla >>> Heslo - Jak změnit heslo <<<
    Hlavně aby heslo nebylo takové, které se dá uhodnout a nikomu své přihlašovací údaje nesdělovat.

    Fajn hru pezt
     
    danda-vnovis a Honzulka05 tohle ocenili.
  9. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký den, na farmičku v google moc nechodím, ale líp se tu orientuje a píše ve foru, než v Browseru. Na google se mi začal ukazovat "deaktivován flash player", stačí ho odsouhlasit při vstupu na hru, ale je to opakované. V technické sekci jsem si našla tento problém se dvěma možnostmi.
    První možnost dát do vyhledávače - www.chrome:/plugins - mi ukáže, že tento web není dostupný.
    Druhá možnost je v nastavení - rozšířená nastavení - nastavení obsahu - a ukáže se mi jen toto -

    [​IMG]

    když kliknu na Flash mi ukáže ...

    [​IMG]

    Už jsem to kdysi dělala a teď nevím, co dělám špatně :(. Děkuji za odpověď evainfo
     
    Honzulka05 a *Kuliočko* tohle ocenili.
  10. *Kuliočko*

    *Kuliočko* Vážený autor

    Ahojky,mám úplně stejný problém a nikdy předtím se mi to neobjevovalo:eek:
     
    Honzulka05 a evainfo tohle ocenili.
  11. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj evainfo a *Kuliočko*

    Tato deaktivace Flash playeru v prohlížeči Google chrome je novinka od verze prohlížeče 69.
    Pokud by jste chtěli a nebojíte se můžete se zbavit této hlášky dle tohoto návodu, který jsem připravil v technickém FAQ.
    >>> Možnost trvalé aktivace Flash playeru v Google chrome verze 69 <<<

    Jinak je potřeba při každém startu prohlížeče potvrzovat aktivaci pluginu Flash playeru

    Fajn hru pezt
     
  12. *Kuliočko*

    *Kuliočko* Vážený autor

    pezt Děkuji moc za radu,vše uděláno a už se mi tam ta hláška neobjevuje;)
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  13. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  14. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Jsem to zvládla, jako velká holka a funguje to :) tak ti pezt taky moc děkuji :p
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  15. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    evainfo

    Není zač :), hlavně, že funguje ;)
     
    Honzulka05 a evainfo tohle ocenili.
  16. kytička62

    kytička62 Aktivní autor

    ahoj, dopoledne jsem byla na farmě a bylo vše v pořádku, nyní mi vpravo zmizela lišta na posunutí stránky, do hry se dostanu bohužel mi nejde hrát, vyčistění ani restart nepomohl, prohlížeč mám google chrome
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  17. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj kytička62

    Zkoušel jsem hru v prohlížeči Google chrome a pokud myslíš tuto lištu tak u mne je vše v pořádku.

    [​IMG]

    Zkus pomocí klávesy F11 zvětšení nebo zmenšení.
    Jinak zkus vyzkoušet jiný prohlížeč, jestli se to projevuje stejně, nebo je to jen v tom GCH.

    Fajn hru pezt
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.