Určeno k archivaci Technické dotazy Září 2018

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem pezt, 4/9/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    už sa stalo všetko je ako predtým :/ stále rozmazané
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  2. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    tronaldo55

    A máš vše v tom novém NTB aktualizováno, včetně grafického adaptéru ?
    Obrázky které jsem ti dal jsou nastaveny z mého NTB, u tebe se to bude možná lišit, nemusíš se řídit mým nastavením, nevím jaký máš NTB a rozlišení displeje atd.
    Nejlépe stahovat ovladače přímo ze stránek výrobce NTB.
    Bohužel do tvého NTB nevidím tak nemohu blíže poradit co a jak.
    Ještě je možnost stáhnout si software, který zkontroluje a nainstaluje ovladače sám, ale to je spíše pro zkušené uživatele.
     
    marketka47 a Honzulka05 tohle ocenili.
  3. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    HP pavilion power 15 všetko ovladače mám všetko šlape tak ako má okrem farmeramy, btw tento notebook je herný a dosť silný tak mi je stále záhadou prečo mi farmerama nejde :D
     
    marketka47 tohle ocenil(a).
  4. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    tronaldo55

    To, že necháš Windows stáhnout ovladače neznamená, že jsou všechny ok. Ale je to tvoje věc.
    Bohužel, tento problém není hrou, ale tvým NTB, nebo špatným nastavením jak NTB, tak prohlížeče.
    Jak jsem psal je třeba vyzkoušet různá nastavení, nebo se obrať na někoho kdo tomu více rozumí a může ti s tím pomoci. Chce to vidět na živo, takhle přes fórum se špatní radí když to nevidím.
    Mám obdobný NTB HP Omen 15, a u mne je všechno ok. Nebo v rámci možností, které hra nabízí.
     
    marketka47 a Honzulka05 tohle ocenili.
  5. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    skusím sa teda poradiť s niekým iným vďaka za pomoc :)
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  6. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    tronaldo55
    Není zač :), chce to opravdu vidět na živo, jak to vypadá, a jaké máš představy jak by to mělo vypadat.
    Ještě bych chtěl upozornit, že čím lepší rozlišení displeje tak potom, se při zvětšení na celou obrazovku může hra zdát nedokonalá, ale je to dáno rozlišením obrazovky a možnostech prohlížečové hry, kterou hra nabízí. Nikdy nemůžeš docílit grafiky jako u her nejnovějších herních titulů, i když máš herní NTB. Můžeš mít sebe lepší NTB farmerama prostě bude taková jaká je, tam s grafikou nelze hýbat nebo jen minimálně.

    Fajn hru pezt

    EDIT: zde ovladače pro tvůj NTB. Nebo využít služeb programu HP Support Assistant.
     
    Naposledy upraveno: 15/9/18
    tronaldo55 a Honzulka05 tohle ocenili.
  7. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    Ďakujem ešte raz btw už som problém vyriešil :) a riešenie bolo primitívne hanbím sa zato, že som na
    neprišiel tvoja dedukcia bola správna ale mal som obraz znížiť. som zabudol, že s tými informáciami ohľadom farmeramy si mal pravdu, obrazovka zmenšená na 80% a farmerama je dokonalá ako predtým :) dikees maš to u mňa borec ;)
     
  8. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    tronaldo55

    Není zač :), hlavně, že je to už k tvé plné spokojenosti ;)
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  9. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    mi stále nedochádza, že ten ntb je príliš silný :D ok môžte lock :)
     
  10. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    tronaldo55

    Normální NTB :) na dnešní dobu ;)

    Vyřešeno
    Zamykám

    [​IMG]
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  11. 13Kauket78

    13Kauket78 Zelenáč fóra

    Ahoj,

    nechce se mi načíst Baharama. Všude jinde se dostanu, ale když chci do tropů, tak kytička se točí a točí. Zkoušela jsem aktualizovat, restartovat a nic. Je to ještě dozvuk údržby? Díky za pomoc.
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  12. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj 13Kauket78,

    v tomto případě bude dobré provést pročištění dat prohlížeče a Flash Playeru. Jak na to najdeš v tématu: Vše pro bezproblémový chod hry
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  13. 13Kauket78

    13Kauket78 Zelenáč fóra

    DĚKUJI

     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  14. rataj62

    rataj62 Pisálek fóra

    Hezký den. Nemohu využít pro prodloužení času marmelád Pinkie Pie, daná ikona je šedivá, vstup ze zásobárny, vstup přes dílny totéž, co s tím, děkuji. Vzniklo to na začátku nynější akce.
     
  15. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj rataj62,

    v tomto případě předpokládám, že není co prodloužit. Nemáš náhodou bonusové sloty prázdné nebo již obsazené a prodloužené?
     
  16. rataj62

    rataj62 Pisálek fóra

    • Prosím, necituj příspěvek hned před tvým příspěvkem. Pajda361
    *** odstraněna zbytečná citace. Pajda361

    Ahoj, použil jsem jen 6x mrkovově-jablečnou směs a chtěl prodloužit Pinkie, ikony jsou šedivé, jiné produkty jsem nepoužíval, a zůstal čas jen směsi, pinkie nic neprodloužil, a po uplynutí i nadále nelze použít, je stále v šedivém režimu, a zkoušet pokus omyl, se mi nechce.
     
  17. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

  18. maribeja

    maribeja Stará škola

    Prosím o radu mám tablet s verzí android 7 a hraji v Puffinu,ale musím se pokaždé znovu přihlašovat a ještě je to v angličtině ,potřebovala bych poradit,vím,že spousta hráčů hraje také na tabletu v Puffinu,ale já v sousedech nikoho neznám ,tak prosím o radu zde na fóru ,jsem starší ročník a asi tam dělám něco špatně ,že pokaždé po zavření tabletu musím znova zadat farmerama.cz a pak se znova přihlásit děkuji
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  19. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj maribeja

    Sice nemám tablet nicméně by to mělo být stejné s telefonem až na pár odlišností.
    Můžeš si stránku farmerama.cz přidat mezi oblíbené a to tak, že otevřeš Puffin a zadáš adresu www.farmerama.cz, následně klikneš na tři tečky vpravo nahoře a najdeš položku Add bookmark, klikneš.

    [​IMG]

    Otevře se toto, zkontroluješ jestli je to takto.

    [​IMG]

    Následně uložíš "Done"
    Po otevření prohlížeče vypadá moje stránka takto

    [​IMG]

    Klikneš na tu záložku s hvězdičkou tam bude uložena farmerama.cz
    Dále zkontroluj jestli máš povoleno ukládání hesel.
    A to tak že opět klikneš na 3 tečky vpravo nahoře, následně na ozubené kolečko a najdeš položku Save password

    [​IMG]

    Je potřeba mít zapnuto
    Mělo by to poté nabídnout možnost uložení při příštím přihlášení.
    Mě se v telefonu již po otevření stránky objeví přihlašovací údaje vyplněny a kliknu pouze na přihlášení.

    Snad je to srozumitelné, kdyby ještě něco neváhej sem napsat.

    Fajn hru pezt
     
    MatysekKamilek a Honzulka05 tohle ocenili.
  20. maribeja

    maribeja Stará škola

    Ahoj pezt a moc děkuji hned jsem si návod vytiskla a už to podle něj maká ,děkuji moc to víš stará škola ,jak to na mně začne anglicky tak tomu moc nerozumím ,ještě jednou děkuji
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.