Určeno k archivaci Technické dotazy Září 2018

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem pezt, 4/9/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    marketka47

    Nezlobím se, je to novinka právě ve verzi 69, a jelikož právě Flash player bude končit, respektive jeho podpora, tak prohlížeče (jejich vývojáři), chtějí takto přimět ty co používají právě FP k přechodu na jinou technologii.

    Dobrou noc;)
     
    Honzulka05 a marketka47 tohle ocenili.
  2. marketka47

    marketka47 Dozorce fóra

    [​IMG] pezt-ahojky a hezký večer,tak jsem našla tu aktivaci FP pochopitelně zkusila,budu to muset resetovat,nefunguje mi to,jen nevím,kde ten reset najdu.Mám to trochu jinak nežli popisuješ,místo 3 položek tam mám asi 25 našla jsem to až dole,vše bylo tak jak jsi popsal,jen tam mám něco jako ,,Beta" anglicky neumím,tak jsem z toho jelen,prosím pomož bábušce;) děkuji
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  3. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj marketka47

    Do toho vyhledávacího pole (Search flags) jsi měla napsat flash. Nicméně tu položku co máš jako "Enabled" má být "Disabled"

    [​IMG]

    Takže akorát změn tu volbu a bude to ok. A nezapomeň restart prohlížeče.

    Fajn hru pezt
     
    Honzulka05, marketka47 a Y_n_O tohle ocenili.
  4. marketka47

    marketka47 Dozorce fóra

    pezt-jsi moje zlatíčko (záchrana):inlove:povedlo se ,už se to neukazuje,s tím flash se nedalo hnout,nereagovalo to a co je to Warning Experimental Beta channel? děkuji moc
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  5. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj marketka47
    Není zač :), hlavně že se povedlo ;)
    Jestli myslíš tento text

    [​IMG]

    Je to varování, že tyto funkce, respektive jejich vypínání a zapínání, mohou třeba způsobit nestabilitu prohlížeče a jsou spíše pro zkušené uživatele a dále ti nabízí aby jsi si vyzkoušela tzv. beta kanál, to jsou testovací sestavení prohlížeče, kde jsou funkce a novinky, které ještě nejsou oficiálně vydány.

    Fajn hru pezt
     
    Honzulka05 a marketka47 tohle ocenili.
  6. marketka47

    marketka47 Dozorce fóra

    Hezký den pezt-děkuji za maximální výklad a hezkou hru přeji Lída
     
    Honzulka05 a pezt tohle ocenili.
  7. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Honzulka05 a marketka47 tohle ocenili.
  8. Lupínek33

    Lupínek33 Zelenáč fóra

    Dobrý den, asi blbá otázka, ale můžete mi poradit kde zobrazit můj email kterým jsem se registroval?

    Chtěl bych si ho změnit na jiný, ale při změně je třeba vyplnit ten starý.
     
  9. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj Lupínek33,

    pokud došlo k registraci mailu, tak jej najdeš v Horní liště - Nastavení - Nastavení herního účtu. Ve FAQ je to popsané v tématu: Ovládací prvky, lišty, inventář a nastavení hry.
    [​IMG]
    Jen upozorňuji, ono jej není potřeba jen vyplnit, ono je potřeba tu změnu z něj i potvrdit. Pokud to není možné je potřeba se obrátit na herní podporu, která je schopná s tímto problémem za splnění určitých podmínek pomoci.
    Jak kontaktovat herní podporu?
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  10. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    ahojky mám dotaz když jsem šel na farmu tak se docela dost sekalo načítání a nechtělo mě to přihlásit mohl by mi někdo prosím poradit co to bylo ?
     
  11. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Honzulka05

    Byl menší výpadek, fóra a hry, který by měl být již vyřešen.

    Fajn hru pezt
     
    -brambora-, marketka47 a Honzulka05 tohle ocenili.
  12. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    pezt krátkou chvíli jsem dokonce byl ale jen chvílema mě to vyhazovalo hlavně že už farma funguje
     
    BambulkaKučera99664 tohle ocenil(a).
  13. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Honzulka05

    No bohužel, já byl vyhozen úplně, jak z fóra tak farmy.
    Snad to vydrží.
     
    marketka47, Y_n_O a Honzulka05 tohle ocenili.
  14. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    Jestli by se na farmu zase nešlo přihlásit tak aby to bylo někdy kdy už budu v posteli ;)
     
  15. youda69

    youda69 Rádoby autor

    nelze se přihlásit, načítá a nic....

    resp. zamrzne celý firefox, p.s. firefox poslední aktualizace, flash to samé...
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 15/9/18
  16. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj youda69

    Používám WIN 10 a mám též vše aktuální a farma se otevře běžně tak jako vždy

    [​IMG]

    Momentálně žádné problémy s přihlášením nemáme.
    Vyzkoušej hru otevřít v jiném prohlížeči.
    Jinak bych doporučil vyčistit prohlížeč a data flash playeru přes webové rozhraní, jak na to, najdeš v tomto vlákně Vše pro bezproblémový chod hry
    A následně bych doporučil znovu nastavit ukládání dat FP, jak na to, najdeš v tomto vlákně Nastavení ukládání dat flash playeru do vašeho počítače přes webové rozhraní

    Fajn hru pezt
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  17. youda69

    youda69 Rádoby autor

    vyčištění firefoxu stačilo...děkuji...
     
  18. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    youda69
    Není zač :), hlavně že už to funguje ;)
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  19. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    Zdravím Vás, chcel by som sa opýtať na tento problém. Včera som na novom notebooku ktorý má win 10 spustil farmeramu a mám ju rozmazanú niečo ako keby ten obraz bol nakreslený štetcom. je to jednoducho rozmazané. skúšal som to spustiť na iných prehliadačoch ale nefunguje prosím o pomoc admini

    nastavenie grafiky som dal na max všetko som poskúšal a nič nefunguje. farmeramu mám rád, ale nenechám si kvôli nej pokaziť oči

    na starom notebooku som mal win 7 a tam šlo všetko výborne. Na novšom notebooku mám teraz win 10 a takýto problém. tak som zvedavý či aj niekto iný s tým má skúsenosť. lebo sestra má notebook s win 10 a jej to nerobí tak som zvedavý
     
    Naposledy upraveno: 15/9/18
    marketka47 a Honzulka05 tohle ocenili.
  20. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj tronaldo55

    Nejprve bych doporučil aktualizovat grafický ovladač v tvém notebooku.
    A potom si nastavit takové zobrazení jak v notebooku tak poté v prohlížeči, které ti bude vyhovovat.
    Nastavení zobrazení najdeš v notebooku takto Nastavení - Systém - Obrazovka

    [​IMG]

    A prohlížeč poté pomocí klávesy CTRL + kolečko myši, nebo v přímo v nastavení prohlížeče

    [​IMG]
    Tento obrázek je z Google chrome, na ostatních to bude obdobné

    Fajn hru pezt
     
    marketka47 a Honzulka05 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.