Určeno k archivaci Technické dotazy Září 2017

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem Mahira72, 21/4/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. satelit

    satelit Hvězda fóra

    Mám to taky tak, nezobrazují se v inventáři.

    [​IMG] [​IMG] [​IMG]

    Nebo to tak nemá být?
     
    medved222 a vilm4 tohle ocenili.
  2. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím medved222 a satelit

    V inventáři v záložce spotřební zboží by se také tento věnec měl zobrazovat. Zřejmě to souvisí z chybou, že jej zatím nelze obchodovat na trhu, proto chybí i tam.
    Předám k prověření.
    Prozatím můžete využívat bonusovou lištou, nebo zásobárnou, popřípadě přímo v řemesle.

    Fajn hru pezt
     
    medved222 tohle ocenil(a).
  3. medved222

    medved222 Analytik fóra

    Díky za odpověď, chtěla jsem jen vědět, jestli není chybka jen u mě.
     
  4. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    medved222

    Není zač ;)

    EDIT: tato chyba souvisí s chybou, že nelze s Tropickým věncem obchodovat, oprava proběhne souběžně
     
    Naposledy upraveno: 17/9/17
  5. filconsytar

    filconsytar Zelenáč fóra

    mám soutěž rande hotovou přesto se mi nechce zobrazit bublinkový sloník proč
     
  6. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj filconsytar

    Jestli bublinkovým sloníkem myslíš dekoraci Bublinky, tak tu najdeš v inventáři mezi dekoracemi. Pokud ji chceš dosadit do řádku v nebi a dekoraci v inventáři nemáš, je potřeba zkontrolovat plochy kde máš umístěné dekorace a také jestli jsi náhodou tuto dekoraci nevložil do jiného řádku. Pokud bys ji i přesto nemohl najít, nezbývá než kontaktovat herní podporu kde se ti zatoulala
    Jak kontaktovat herní podporu

    Fajn hru pezt
     
    *dareba1 a vilm4 tohle ocenili.
  7. LoryM

    LoryM Perspektivní autor

  8. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj LoryM

    Nejprve bych doporučil restartovat hru, aby se znovu načetly obrázky z databáze.
    Také bych doporučil udělat Vše pro bezproblémový chod hry
    Proběhly včera a dnes nějaké opravy tak je dobré prohlížeč a PC pročistit od uložených starých dat.

    Fajn hru pezt

    PS: u mě ve hře vše v pořádku a žádné výpadky hlášeny nejsou.

    [​IMG]
    [​IMG]
     
  9. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    (zevnitř);)
    Tak teď vážně: Chcípl mi počítač, mám jiný, ve kterém ještě není instalovaný CCleaner, který jsem si stahovala podle zdejšího návodu. Jak jsem ale někde očkem zahlédla, jsou s ním ve světě nějaké problémy. Mám ho vůbec použít nebo se vrhnout na něco jiného?
     
    babina51 tohle ocenil(a).
  10. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj -pechfógl-

    Ano společnost Piriform s CCleanerem měla nějaké problémy. Ale pokud stáhneš nejnovější verzi přímo z jejich stránek, mělo by to být již bez rizika.
    Samozřejmě záleží na každém uživateli co používá a nebo se spolehne pouze na to co nabízí systém a možnost vyčisti prohlížeč ručně.
    Osobně CCleaner nepoužívám - zkoušel jsem ho, nevyhovoval mi, tak mám již dlouho jiný :)
    Samozřejmě CCleaner doporučujeme protože je nenáročný a jednoduchý na ovládání, pro běžné uživatele

    Fajn hru pezt
     
    babina51 tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.