Určeno k archivaci Technické dotazy Září 2016

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem Seniorka501, 1/9/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Katule008

    Katule008 Veterán fóra

    Dobrý den, můžete mi prosím poradit na jakém mobilu lze hrát Farmu? Budu muset koupit nový a tak, abych se trefila. Teď mám Nokii Lumii a tam to nejde, je mi jasný, že minimálně nějaký s Androidem?Díky
     
  2. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Katule008

    Vyloženě mobil ti doporučit nemohu, od toho tu nejsem, ale na telefonu s Androidem půjde hrát farma téměř na všech, základem je dobrý procesor a nějaká paměť RAM. Osobně mám farmu na tel. s androidem vyzkoušeno jak na levném neznačkovém telefonu tak na značkovém ve střední třídě. Také telefony s operačním systémem iOS, tam také farma hrát půjde.
    Nejdůležitější je to aby farma šla spustit na těchto systémech je mít nainstalovány prohlížeče které mají v sobě implementován Flash player, tedy Photon Flash Player & Browser nebo Puffin Web Browser Free, které si stáhneš z Google play nebo App Store.
    Vše o tom najdeš v tomto vlákně Jak spustit hru na OS Android

    Hezkou hru a dobrou koupi telefonu přeji
     
  3. Katule008

    Katule008 Veterán fóra

    Díky, tak cca kolem 6000,- jsem uvažovala, jestli tomu říkáš střední třída?
     
  4. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Katule008

    Jasně tomu se dá říkat střední třída a dá se předpokládat že to bude mít Android 5 a výše takže to bude OK.
     
  5. gabas19741974

    gabas19741974 Zelenáč fóra

    mam smsung s3 a tablet galaxy 4 a ani na jednom mi farma nejde prooooc
     
  6. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj gabas19741974

    Pro hraní farmy na těchto zařízeních budeš muset navštívit Google play a nainstalovat si jeden s prohlížečů Photon Flash Player & Browser nebo Puffin Web Browser Free, poté budeš moci farmu hrát.
    Návod najdeš v tomto vlákně Jak spustit hru na OS Android

    Hezkou hru pezt
     
  7. ThunderGamer

    ThunderGamer Zelenáč fóra

    Dobrý den,
    tuto hru jsem hrával již dávno ale zapomněl jsem email na kterém jsem měl svoji postavu uloženou, jméno si sice pamatuji ale nepamatuji si heslo tak bych se rád zeptal jestli byste mi nemohli napsat email k této postavě: DxGamer
    Předem děkuji
     
  8. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  9. samec

    samec Magnát fóra

    Dobrý večer,dnes odpoledne najednou se při Krejcarech zobrazuje jen přibližná částka krejcarů na účtě----59,7 mil-----je nahlášena chyba? Pokud je ,tak se omlouvám,ale nenašel jsem kolem toho nic
     
    Alice a evik4861 tohle ocenili.
  10. jarka112

    jarka112 Vážený autor

    aj mne to tak ukazuje :-(
     
    evik4861 tohle ocenil(a).
  11. Eleonor2014

    Eleonor2014 Rádoby autor

    Mě taky a nelíbí se mě to,je to nepřehledné :(
     
    evik4861 a jarka112 tohle ocenili.
  12. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj samec a jarka112

    Jak jste si jistě přečetli došlo k opravám a úpravám, v tuto chvíli to vypadá na nechtěnou úpravu, již jsem toto reportoval.
    Prosím tedy o trpělivost snad se dočkáme kladného vyřízení.

    Hezkou hru pezt
     
  13. samec

    samec Magnát fóra

    Dík za odpověď........
     
  14. mirakoud

    mirakoud Expert fóra

    Podle mne tento problém vyřešen není, dokud nebude mlýn správně fungovat i v prohlížeči opera, když dosud v tomto prohlížeči žádné problémy nebyly. Bohužel taky používám operu a mám stejný problém. Dík za nahlášení a požádání o opravu.

    edit - teď jsem zjistila, že stejný problém je i na trhu při prodeji. Nelze nastavit počet prodávaného.
     
  15. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj mirakoud

    Nevím co jsi nepochopil na tom že to není chyba ve hře, ale problém v prohlížeči Opera. Tedy není co opravovat. Doporučení provozovatele hry je hrát hru v prohlížečích Firefox nebo Google chrome.

    Hezkou hru pezt
     
  16. mirakoud

    mirakoud Expert fóra

    Jo dík, omlouvám se, to jsem fakt nepochopila.

    Ještě jsem si uvědomila, že jsem dnes v nastavení zatrhla blokování reklamy. Teď jsem to zrušila a vše je zase v pořádku. Problémy zmizely.
     
  17. hadička98

    hadička98 Pisálek fóra

    Prosím o radu, kde mám hledat neonové chlévy, které jsem odstranila z plochy, abych je mohla umístit do nově získaného zvěřince a nyní je v liště nemohu najít. Doufám, že jsem o ně nepřišla. Děkuji za odpověď.
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  18. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj hadička98

    Neonové chlévy najdeš v inventáři mezi ostatními chlévy.
    Do zvěřince je nejprve nutné vložit základní chlév a potom v tom zvěřinci na něj klikneš a otevře se ti nabídka dostupných upgradů pro dané zvíře, které máš v inventáři.
    Vše o skladištích nalezneš v tomto vlákně Skladiště: (Baha) Zvěřinec, (Baha) Arboretum, (Baha) Výrobna

    Hezkou hru přeji
     
    Bella74 a vilm4 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.