Určeno k archivaci Technické dotazy Září 2016

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem Seniorka501, 1/9/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. ajtyk

    ajtyk Velmistr fóra

    Dekorace vertikální mobilita má v oficiálním oznámení hodnotu BZ/TBZ a tento výkon také plní.
    V inventáři má popis hodnotu BZ a je tedy zavádějící
    Tato chyba se vyskytuje u řady dalších dekorací a není vždy stejná, nelze zjistit klíč, kdy popis v inventáři nabývá hodnotu BZ nebo BZ/TBZ správně a kdy chybně.
    U dekorací z akce návrat do chrámu je v popisu inventáře uvedeno zcela chybně BZ místo TBZ atd.... Chybovost popisů je zcela neuvěřitelně fatální, postrádá i malý náznak dodržování programátorských zásad.
     
    Naposledy upraveno: 15/9/16
  2. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj ajtyk

    V tomto ohledu je inventář nedokonalý, ale pokud se ti to nelíbí a máš pocit, že by se to mělo zlepšit, můžeš podat zlepšovací návrh, dle pravidel sekce k tomu určené.

    Hezkou hru pezt
     
  3. ajtyk

    ajtyk Velmistr fóra

    Ahoj,
    myslím, že slovo nedokonalý by se správně mělo nahradit slovem chybný, souhlasím s tebou, že nedokonalosti se mohou zlepšovat, ale chyby se opravují. Přesto se tedy pokusím podat zlepšovací návrh na opravování těchto chyb hned jak budu mít čas.
     
    tydýtková, vojtí58 a krakoramaja tohle ocenili.
  4. 1robinsonka1

    1robinsonka1 Aktivní autor

    Ještě mi zbývá necelých 18 hodin kdy by měl mlít mlýn za polovičku a mele mi sk za normální hodiny to je za 9 hodin má to někdo také,na podporu jsem psala ,ale nelze mi to vůbec odeslat
     
  5. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj 1robinsonka1

    Jakmile je doba zadaného mletí delší než doba trvání turbo mlýna tak se přepočítá na poměrný čas zbývajícího turbo mlýna.
    Nemůžeš mlít krmivo ve zkrácení když už ti nebude fungovat turbo mlýn.

    Hezkou hru pezt
     
    olly4267 a danda-vnovis tohle ocenili.
  6. 1robinsonka1

    1robinsonka1 Aktivní autor

    Děkuji ,to mi nějak nedošlo ,nikdy jsem neměla turbo mlýn tak na doraz.
     
    pezt tohle ocenil(a).
  7. lenka.pit

    lenka.pit Zelenáč fóra

    Zdravím Vás všechny, mám prosím dotaz, vždycky nakupuji v akci superkrmivo, stejně tak i dnes, po prvním pokusu nic a po druhém taky ne. Ale vždycky to funguje, jen doufám, že se mi nestrhli peníze a nic za ně nemám, těšila jsem se na babyboom a dnes si nezahraju :-( Nevíte náhodou někdo proč to tak může být? Děkuji
     
  8. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj lenka.pit

    Chtělo by upřesnit, co ti to hlásí při kliknutí na koupi. Já osobně také nakupuji přes platební kartu a žádná chyba tam není, není ani hlášená. Normálně jsem superkrmivo koupil, problém může být nedostačný zůstatek na účtu, nebo nedokončená transakce z minula a tvá karta může být na černé listině. Také nepíšeš zda se ti strhly peníze z účtu.

    pezt
     
    lenka.pit tohle ocenil(a).
  9. lenka.pit

    lenka.pit Zelenáč fóra

    Právě že to nepsalo nic, normálně jsem to potvrdila a pak mě to hned odeslalo zase do obsahu co si můžu koupit. Jestli se mi strhli peníze nevím, protože v bance se mi to na výpise objeví až později. Právě že takhle nakupuji při každé babyboom akci a nikdy problém nebyl. Na černé listině? Jéžiši a jak to zjistím? A na účtě je peněz dost. Díky za odpověď
     
  10. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    lenka.pit

    Zkus restartovat hru , tím že vypneš úplně prohlížeč a poté zkus znovu koupit SK , nebo můžeš vyzkoušet jiný prohlížeč, než běžně používáš . Pokud ani toto nepomůže, budeš se muset obrátit na herní podporu Jak kontaktovat herní podporu
     
  11. sekja

    sekja Zelenáč fóra

    Nejde mi přihlásit zaregistrovaného farmáře pomocí okna "Pozvi už zaregistrované farmáře jako své sousedy". Kdykoliv tam někoho zadám a je volný,tak se mi v seznamu přátel neobjeví .
     
    Naposledy upraveno: 23/9/16
    vilm4 tohle ocenil(a).
  12. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj sekja,

    bohužel se s tímto problémem budeš muset obrátit na herní podporu, zde na herním fóru toto neprověříme.
    Jak kontaktovat herní podporu?
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  13. evikpavel

    evikpavel Zelenáč fóra

    Dobrý dne, nevím zda píšu sem tam kam mám, ale potřebuji poradit. Dnes jsem si zakoupila přes SMS 110 FL a zpět mi přišla SMS, které nerozumím (cizí jazyk) s odkazem na bigpoint.com. Tam jsem klikla a asi se mám přihlásit na armu v telefonu. To jsem udělala, nevím,, zda dobře, nerozumím tomu. Zkrátka floreny mi žádné nepřišly a nevím zda mi O2 vezme ty peníze, vlastně za nic. Opravdu nevím co mám dělat, nikdy to nebyl žádný problém, vždy to šlo ihned. Můžete m rsím někdo poradit?
     
  14. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj Evikpavel,

    nejlepší bude, když se obrátíš na herní podporu a napíšeš jim zprávu, která ti přišla. Na farmu se v mobilu určitě přihlašovat nemusíš.
    Jak kontaktovat herní podporu?
     
  15. evikpavel

    evikpavel Zelenáč fóra

    • Prosím necituj příspěvek pod který píšeš, pezt
    +++ Odstraněna zbytečná citace +++

    moc moc děkuji a zároveň se omlouvám, právě jsem zjistila, že jsem udělala chybu já.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 23/9/16
  16. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Vyřešeno
    Zamykám

    [​IMG]
     
  17. Janet180

    Janet180 Pisálek fóra

    Ahoj,
    problém jsem hledala, ale nenašla. Když si chci zadat výrobu krmiva, neobjeví se mi dole okýnko,kde zadám počet daného krmiva. Všechno krmivo tak můžu nastavit pouze 1 kus.
     
  18. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Janet180

    Neuvádíš v jakém prohlížeči hru hraješ.
    Tento problém se vyskytuje u prohlížeče Opera a bohužel je to vinou prohlížeče nikoliv hry že toto nedokáže zobrazit, doporučuji tedy změnit prohlížeč, např. Google chrome nebo Firefox (doporučené prohlížeče RT), samozřejmě můžeš vyzkoušet i jiný, který tobš bude vyhovovat.

    Hezkou hru pezt
     
  19. Janet180

    Janet180 Pisálek fóra

    Ahoj,
    děkuji za bleskovou odpověď, mám prohlížeč Opera, ale měla jsem ho vždy. Dosud jsem ten problém neměla. Zkusila jsem to v jiném prohlížeči a funguje. Super. Díky moc. A já tady hodinu hledám,kde je problém,projela jsem všechny dotazy, aktualizovala jsem flash player, důkladně zkontrolovala tooltipy...
    Tak ještě jednou moc díky, mlít to po jednom krmivu by bylo hrozný :)
     
    pezt tohle ocenil(a).
  20. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Janet180

    Není zač ;)
    Hlavně že to funguje

     
    Naposledy upraveno: 28/9/16
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.