Určeno k archivaci Technické dotazy Srpen 2023

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem pezt, 5/8/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    **** Určeno k archivaci ****
     
  2. goro19

    goro19 Pilný autor

    Od včerejšího večera se mi při každém přihlášení na farmu (momentálně i ještě před přihlášením) objeví tato tabulka v češtině a když ji potvrdím a dostanu se na farmu, naskočí stejná, ale v němčině. Je to otravné. Dá se toho nějak zbavit?
    Děkuji.
     
  3. polacka

    polacka Vévoda fóra

    V současné době se na farmu nedostanu vůbec. Web je nedostupný.
     
    sabi32, jana.b27 a alla159 tohle ocenili.
  4. Sheron11

    Sheron11 Pilný autor

    Mám stejný problém. Na farmu se dostanu po někalika pokuses obnovení stránky, ale jakmile na cokoliv kliknu, začne se točit kytička a farma zamrzne.
     
    jana.b27 a polacka tohle ocenili.
  5. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím

    Problém s potvrzením o cookies je nahlášeno a už na tom pracují.

    Nemožnost přihlášení prověřuji
     
    MarianoGirl2 a bačkora85 tohle ocenili.
  6. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Já mám tabulku v němčině, na farmu se dostanu.
     
    bačkora85 tohle ocenil(a).
  7. bačkora85

    bačkora85 Veterán fóra

    Ahoj, mám stejný problém.... nejdříve potvrzení v češtině a posléze potvrzení v němčině. Jinak se přihlásím, ale trvá to déle, než obvykle :(;). Hned jak se na farmu přihlásím, běží to už dobře, jako vždy ;).
     
    sabi32 tohle ocenil(a).
  8. kocieva

    kocieva Mistr fóra

    Zdravím, mám stejný problém s potvrzeními, a to už jsem se dnes asi 10 přihlásila a odhlásila a pokaždé to vyžaduje souhlas a v Protěžovém údolí se mi točí kytička pokaždé, když chci provést nějaký úkon.
     
    bačkora85 tohle ocenil(a).
  9. medved222

    medved222 Analytik fóra

    Zdravím, mám stejné problémy s cookies a od včerejšího večera se mi podařilo poprvé přihlásit až teď. Celá farma hrozně zpomalená včetně přihlašování.

    Kromě tabulek cookies, které pořád naskakují, už ostatní funguje normálně.
     
    Naposledy upraveno: 8/8/23
    bačkora85 tohle ocenil(a).
  10. činčilka12

    činčilka12 Velmistr fóra

    Problém s točící se kytkou jsem měla včera stejný jako tu popisujete. A k tomu mi nefungovalo kolo štěstí. Než jsem zvládla sklidit a zasadit, hru jsem musela několikrát restartovat. Dalo mi to necelou minutu, než se hra opět sekla a F5 trvalo šíleně dlouho. Dnes už bez problému (zatím). Problém s cookies v němčině ale přetrvává
     
    bačkora85 tohle ocenil(a).
  11. vrtulnice

    vrtulnice Pisálek fóra

    V "Technickém oznámení" nevidím zprávu o nefunkčnosti hry. Hlásí mi to error, nejde se mi přihlásit. Znamená to, že chyba je v mém přijímači?
     
  12. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj vrtulnice

    Problém ještě přetrvává ?
     
    babička-květa tohle ocenil(a).
  13. vrtulnice

    vrtulnice Pisálek fóra

    Už je to v pořádku. Restartovala jsem počítač a jde to. Právě jsem chtěla smazat svůj příspěvek.
    Děkuji za reakci.
     
  14. babička-květa

    babička-květa Pilný autor

    Tabulka s cookies přetrvává, nic se nezměnilo, musím potvrdit 3x
     
    sabi32 tohle ocenil(a).
  15. polacka

    polacka Vévoda fóra

    Stále problém přetrvává, opět se nemůžu přihlásit do hry.
     
  16. ღSisinkaღ

    ღSisinkaღ Stálice fóra

    Ha, mě tahle tabulka naskočí při každém přihlášení (i několikrát za den) pro jistotu hned třikrát - nejprve v němčině, pak česky a pak ještě jednou ta německá. Asi si to chtějí fakt posichrovat :D
     
    evainfo, goro19 a babička-květa tohle ocenili.
  17. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj polacka

    Vypni počítač, potom restartuj modem, popřípadě router, až naskočí do běžného režimu, tak zapni počítač a zkus to znovu.
     
  18. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký den :) naskakuje to stále a nic nepomáhá, ale musím uznat, že je to lepší výběr, než se na farmu nedostat vůbec xD
     
    bačkora85, polacka a ღSisinkaღ tohle ocenili.
  19. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím

    O problému se ví a je to předáno. Zde není žádná diskuse, děkuji za respektování.
     
  20. polacka

    polacka Vévoda fóra

    Proboha, k jakému účelu toto vlákno teda slouží? Pokud si hráči nebudou stěžovat napříč vlákny, tak se nebude dít nic a hra půjde do kopru. No teda sory.
     
    evainfo tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.