Určeno k archivaci Technické dotazy Srpen 2018

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem misa1289, 13/4/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Dobré ráno Markétka1111,
    pokud ti to floreny nepřipsalo ani po restartu hry, kontaktuj herní podporu a svůj problém jim popiš. Uveď co nejvíc informací (platební metodu, pokud to lze dolož screeny platby). Při kontaktování herní podpory zvol obecný dotaz ( ne dotaz s platbou).
    Jak kontaktovat herní podporu.
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  2. Alča0108

    Alča0108 Pisálek fóra

    Dobrý den chci se zeptat kde se dá koupit ta karta paysafecard abych si mohla přes ní koupit ty balíčky které nám nabízíte? Na benzinové pumpě mi řekli že ji jen dobíjejí. děkuji za odpověď Alča.
     
  3. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Alča0108

    Osobně si ji kupuji když potřebuji v Tipsportu, ale nejbližší prodejní místo zjistíš přímo na stránkách Paysafecard. Tady v tomto odkaze prodejní místa.
    Příjdeš na prodejní místo a řekneš, že chceš Paysafecard např. v hodnotě 300 Kč.
    Nominální hodnoty jsou 100, 300 a 1000 Kč, nevím jestli není ještě nějaká vyšší. Takže pokud chceš koupit za 600 Kč tak musíš mít 2 x za 300 Kč.

    Fajn hru pezt
     
    MatysekKamilek a Honzulka05 tohle ocenili.
  4. Alča0108

    Alča0108 Pisálek fóra

    moc děkuji za odpověď a pomoc, našla jsem si pár míst Tipsportu v našem městě a zkusím to. Hezký den
     
    MatysekKamilek tohle ocenil(a).
  5. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Alča0108

    Není zač ;). Držím palce ať se podaří :)
     
    Honzulka05 a MatysekKamilek tohle ocenili.
  6. essoranti

    essoranti Zelenáč fóra

    Vie mi niekto vysvetliť, ako je možné, že po zaplatení prevodom mi vyskočilo, že mi bolo pripísané to, čo som zaplatil. Samozrejme, pripísané nebolo. Potvrdzovací mail z payment Bigpoint detto potvrdil, že platba prebehla a do pár minút bude balíček pripísaný. Odvtedy ubehlo 8 hodín. Z podpory sa nikto neozýva, poslal som dvakrát reklamáciu. Expertov s tvrdením, že to trvá pár dní, neakceptujem. Neplatím cez SK banku a viem, že platbu majú do pár sekúnd na účte. A dám krk na to, že problém má Bigpoint a nie Trustpay, ako sa nám tu snažíte nahovoriť. V opačnom prípade by nechodili potvrdenia o pripísaní a maily z payment service Bigpoint. Táto hra sa stala nesmierne drahou, chamtivou a NESPOLAHLIVOU
     
    Naposledy upraveno: 23/7/18
  7. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj essoranti

    Nepíšeš co jsi kupoval a kdy. Zkoušel jsi hru restartovat (nejlepší je zavřít celý prohlížeč) a poté zkontroloval, to co se mělo připsat ?
    Bohužel zde na fóru toto nedokážeme prověřit.
    Nejlepší bude pokud se obrátíš na herní podporu. Při vyplňování formuláře nebudeš zadávat "problém s platbou" ale vybereš "všeobecné otázky". Tam následně popíšeš svůj problém. Jak kontaktovat herní podporu

    Fajn hru pezt
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  8. essoranti

    essoranti Zelenáč fóra

    *** Odstraněna zbytečná citace ***

    je absolútne jedno, čo som kupoval. Priebeh je rovnaký a teba do toho nič nie je. Všimol som si, že jediná tvoja rada je reštart a ak si nevieš vyrátať, čo znamená pred ôsmimi hodinami, tak to radšej zabal. Netuším, čo tu vlastne robíš. Ja sa pýtam, ty nevieš odpovedať. Potom načo je toto vlákno, keď nevieš zodpovedať, prečo mi bolo oznámené, že je pripísané a pripísané nebolo. Takisto bez tvojej všeobecnej rady viem, že sa môžem obrátiť na podporu. Sem sa už radšej obracať nebudem, lebo tak naivného moderátora som ešte nestretol.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 23/7/18
  9. Prepperka

    Prepperka Velvyslanec fóra

    • Mimo téma
    Proč máme k dispozici jen ocenění, ale žádný hejtující smajlík?
    Dost bych ho teď potřebovala....
     
  10. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    essoranti

    Bohužel, já nemám možnost zkontrolovat tvůj účet. Jedině podpora může nahlédnout co se na tvém účtu stalo.
    Samozřejmě máš pravdu, že mi do toho nic není, co jsi kupoval, ale také v tom případě jsou mé rady jen obecné. A bez udání všech potřebných věcí je těžké potom někomu radit.
    Bohužel hráči bývají tak zbrklí, že opomíjejí základní věci, které by měli provést pokud je něco v nepořádku.


    Další věc pokud jsi použil platební metodu TrustPay, tak tyto převody mají problémy a nedochází k odeslání finančních prostředků, je třeba se obrátit na podporu trustpay https://www.trustpay.sk/formulare/
    A zjistit co se s platbou stalo.

    Viz toto oznámení

    ----------------------------------------------------------------------------------------------------

    Ahoj Prepperka

    Sice ti rozumím, ale sem to opravdu nepatří, děkuji

    Fajn hru pezt
     
  11. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím essoranti,
    moderátoři herního fóra nevidí na herní účty hráčů, takže logicky můžou poradit jen a pouze tehdy, pokud od vás dostanou bližší informace. Takže tvé osočování není zrovna na místě. Moderátor není věštec, aby ti četl myšlenky.
    My se vám tu snažíme pomoci v rámci svých možností a ty jsou omezené a pokud máš problém s platbou, pak se přímo obrať na herní nebo platební podporu, která tvůj problém vyřeší jako jediná.

    Díky
    Danda
     
  12. essoranti

    essoranti Zelenáč fóra

    Trustpay žiadny problém nemá. Ak nechápeš, že peniaze sú na účte Bigpoint, tak načo sa do toho motáš. Problém má Bigpoint, takže zbytočne sa tu zavádza. Tvoje rady, to je fakt na smiech, nehnevaj sa. Už to, že to vôbec nazvem radou je pre teba odmena

    tvoja odpoveď tiež stojí za to. Ja som uviedol relevatné údaje, ak na to musí byť veštec, tak hovorím, zabalte to. Platba prebehla, info o pripísaní dvakrát. Raz v hre, druhé na mail, ale nič nepribudlo. Čo z toho nechápeš, na to treba byť veštec? Mimochodom, vaše možnosti sú nijaké, povedzme si to rovno
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 23/7/18
  13. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    essoranti

    A co ty nechápeš na tom, že jedině herní podpora může prověřit co se stalo, proč zakoupené herní prvky nebyly připsány na tvůj herní účet.
    Tak to tady zbytečně nekomplikuj a napiš na tu podporu jak jsem ti psal v prvním příspěvku.
     
  14. essoranti

    essoranti Zelenáč fóra

    • Napadání moderátorů. sopti
    zbytočne to komplikuješ ty svojimi tupými poznámkami o zbrklých hráčoch a reštartoch. Poviem hneď, že to neviem riešiť, lebo nemám na nič oprávnenie. Ja som sa pýtal na problém, ty meleš o nejakých reštartoch, lebo ja som dnes prvýkrát uvidel počítač. Na podporu som písal dvakrát, nikto sa neozýva, rozumieš? Preto som napísal sem, ale tu nikto nič nevie. Vyhovárate sa na Trustpay. Opakujem, Trustpay je v poriadku. Ty máš napísané, že si S-moderator, ale bohužiaľ nevieš nič, kolegyňa detto. Asi očakávate, že ľudia sa k vám budú správať s úctou. Trošku reality, zlatí moji, vy ste len bezvýznamné nič, čo sa pakuje florénmi. Nič neviete, len sa tu tvárite dôležito a týmto končím s vami. Vaše rady stoja viete začo
     
  15. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    essoranti,
    nechápu proč tady všechny napadáš. Dle informací z herní podpory, ti bylo na tvůj tiket (Ticket#2018072337008317) odpovězeno během 9 minut, takže odpověď jsi od nich dostal. Zpátky jsi už nereagoval a jen se tady zbytečně rozčiluješ. Bohužel nikdo z fóra na tvůj herní účet nevidí, ale toto info ti už zde několikrát psali.
     
    Y_n_O, danda-vnovis a pezt tohle ocenili.
  16. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    *** Určeno k archivaci ***
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  17. Seniorka501

    Seniorka501 Pisálek fóra

    Prosím o pomoc s tím, že se mi nezobrazují asi tři dny obrázky ve FarmOraculu. Něco mi asi nefunguje jak má. Farmu hraji na starším PC W7 na Google Chrome. Používám flash player. Snad jsem to vypsala správně. Má být něco jinak? Farma mi jde zatím v pohodě.
     
  18. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Seniorka501

    Flash player má prohlížeč Google chrome svůj. Doporučil bych zkontrolovat aktualizace prohlížeče. A také pročistit prohlížeč + vyčištění dat flash playeru přes webové rozhraní, jak na to najdeš v tomto vlákně Vše pro bezproblémový chod hry

    Fajn hru pezt
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  19. Seniorka501

    Seniorka501 Pisálek fóra

    Hezký den, čištění dat provádím každý den i čištění dat flash playeru. Pomohlo až přeinstalování Google chrome. Teď už je vše v pořádku.
     
  20. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Seniorka501

    Děkuji, za zprávu, že už je vše v pořádku, zřejmě nějaký šotek v prohlížeči, ale to se stává, a občas to není na škodu taková přeinstalace.
    Hodně to pomáhá.

    Fajn hru pezt

    Vyřešeno
    Zamykám

    [​IMG]
     
    MatysekKamilek a Honzulka05 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.