Určeno k archivaci Technické dotazy Srpen 2017

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem pezt, 1/8/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Levlef

    Levlef Baron fóra

    ahoj petz,

    vypozorovala jsem, že téměř každý hráč má alespoń jednoho známého IT, neboť v každé firmě se většinou minimálně jeden takový člověk vyskytuje. Pak jsou ti, co mají známé IT jako své podřízené a pak ti, co mají známé IT jako kolegy, neboť jsou sami IT. Pravda, mezi ty, co žádného IT známého nemají, patří především nezaměstnaní a děti mladší 15 let, ti také většinou problém s hrou nemají, neboť do ní nesypou reálné peníze. Další narážky nechávám bez povšimnutí, protože na úroveň osobních útoků a hodnocení uživatelů/moderátorů bez znalosti jejich vzdělání opravdu klesnout nehodlám a to samé bych tak nějak očekávala od modíků. Instaluji nějaké počítače a vím, kolik havěti tam dokážou různé programy natahat, co nic nemění na tom, že řešení "blbě čistíš" prostě řešením není.
    O prohlížeči už jsem tu psala atd, ale házet hrách na zeď mě jen okrádá o čas. Již vše v řešení s podporou, kde kupodivu první odpověď nebyla "vyčisti si a blbě čistíš", ale snaha o pomoc, takže platí viz výše. Vyřeším si s profesionální podporou bez jakýchkoliv osobních invektiv a ne zde na fóru. Je to jednak příjemnější komunikace, jednak smysluplnější a především mě to stojí desetinu času, než "instalovat jiný prohlížeč a zkoušet, zda a kdy se chyba projeví.
    Tedy opět - děkuji za snahu, byť mimo vstupní informace, a přeji příjemný večer.
     
  2. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Levlef

    Nebudeme to tu dále rozebírat, a přeji vyřešení tvého problému na podpoře

    Fajn hru pezt

    EDIT: Ještě jsem tě chtěl poprosit, až to vyřešíš s herní podporou, tak jestli by jsi mohl napsat v čem byl ten problém, abychom věděli, pro další eventuální případy.
     
    Naposledy upraveno: 26/8/17
    Iwuska a DANKA722 tohle ocenili.
  3. duna.duna1

    duna.duna1 Mistr fóra

    • Off-topic, pezt
    Levlef, Ty si podla mna taka Trapka trapna.....pokecaj s podporou, zober si nalepku a bud spokojna...;). Keby si aspon troska pozornosti venovala radam a napadom modikov namiesto toho, aby si ich urazala a podcenovala. Mozno by si si z toho odniesla viac.
     
  4. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj duna.duna1

    Děkuji za podporu, nicméně, zde není diskusní vlákno, ale vlákno sloužící k dotazům a řešení jejich problémů. Příště se toho prosím vyvaruj.

    Fajn hru pezt
     
    duna.duna1 tohle ocenil(a).
  5. Lenka123

    Lenka123 Obyvatel fóra

    Dobré dopoledne, zasadila jsem tajemné chlívky, byly zasazeny. Zasadila jsem tajemné stromy z akce labyrint a jsou fuč. Nikde v bedně nejsou. Bylo jich myslí 7 ks. Co s tím? Děkuji Lenka123
     
  6. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  7. Lenka123

    Lenka123 Obyvatel fóra

    petz - asi jsi mě nepochopil, teď jsem přes pomocníka sázela chlévy i stromy, chlévy ještě zrají, ale stromy jsou fuč. Ty se vůbec nezasadily.
     
  8. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Lenka123

    Bohužel, z toho co jsi napsala by to asi nepochopil nikdo.
    Nicméně, restartuj hru, s tím, že zavřeš celý prohlížeč a znovu hru spustíš, poté znovu zkontroluj plochu nebo plochy kde jsi dávala sazenice, jestli tam nejsou, pak zkontroluj znova inventář, i třeba pomocí vyhledávače a mít zvoleno "Všechno"

    [​IMG]
     
  9. Lenka123

    Lenka123 Obyvatel fóra

    pezt - tak jinak, zapla jsem na stonku bonus pro tajemno a dala všechno tajemno na plochy najednou, abych ho využila. Na Baha Křišťálový ostrov se mi zasadily jen chlévy. Počítač restartován a tajemnice stromů z akce jsou stejně fuč.
     
  10. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  11. flexaton

    flexaton Rádoby autor

    V úkolu Malí Tarzánci jsem dostal v úkolu 1/2 po dvou stromech na farmu a po dvou stromech na Baha (2x stromy Oahu). Mám rozjetý kombajn a pomocí něj jsem chtěl na plochu Křišťálové vodopády oba stromy zasadit, ale zasadil se jen jeden. Ten druhý zmizel a nevidím ho už ani mezi stromy. Dokážete zjistit co se stalo?
     
  12. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj flexaton,
    kam se poděla tajemná sazenička ti pomůže zjistit jedině herní podpora. Zde na fóru toto nevyřešíme.
    Jak kontaktovat herní podporu
    Hezkou hru
     
  13. flexaton

    flexaton Rádoby autor

    děkuji
     
  14. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.