Určeno k archivaci Technické dotazy Srpen 2017

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem pezt, 1/8/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj TiTanus21,
    bedny s nářadím od sousedů a přátel, které ti posílají jako dárky se ti hned rozloží na jednotlivé nářadí. Co jsi získal lze zjistit buď z tooltipu (pokud máš zapnuté "zobrazit dárky v pop-up okně") nebo ze spodní lišty (po obnovení hry se ale maže). viz screeny
    Hezkou hru
    [​IMG] [​IMG]
     
  2. TiTanus21

    TiTanus21 Zelenáč fóra

    • Zbytečná citace. Nepi 2 příspěvky bezprostředně za sebou.sopti
    sopti,

    Děkuji za odpověd´,proto bylo moje hledání marné;)

    *odstraněna zbytečná citace* sopti
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 22/8/17
  3. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    TiTanus21, není zač.
    Příště poprosím necituj příspěvek pod který reaguješ - stačí mne (hráče) oslovit. Také tvé 2 příspěvky hned za sebou jsou porušením pravidel - příště použij tlačítko upravit a dopiš co potřebuješ.
    Hezkou hru a hodně nářadí
     
  4. Levlef

    Levlef Baron fóra

    Zkusím se, netuším kam jinam... řemeslníci mi žerou suroviny a už toho mám plný zuby. Zadám pekaři vyrobit 5x kynuté těsto - místo výroby naskočí mínus použité suroviny, ale nemám ani suroviny, ani základní těsto. To samé u marmeládníka. Ozkoušeno několikrát, vážně mě nebaví vyhazovat tisíce hub a vajec a všeho z okna. ( a ano, restartováno, vyčištěno, blabla, nehraju to první den)
     
    modro.ocko22 tohle ocenil(a).
  5. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Mám podobný problém.Hra se dnes neustále seká,vyskočí na mě tabulka,že hra Farmerama přestala fungovat,vyčištěno a uklizeno mám.:sleepy:8)
     
  6. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím, žádný technický problém hlášený nemáme. Hra jede krásně a plynule. Mohu se vás obou zeptat, jaké kroky jste pro vyčištění učinili? Problém ještě trvá nebo už je vše v pořádku?
    Zkoušeli jste ověřit, zda je v pořádku vaše internetové připojení?

    danda
     
  7. Levlef

    Levlef Baron fóra

    Problém trvá už delší dobu, zkoušela jsem i z fungl nového pc, kde žádné vyčištění nebylo potřeba. Žere to stejně. Suroviny zmizí, výroba problikne že započato a najednou zmizí taky a tadá, nemám ani produkty, ani výrobu, ani suroviny. Neplatí ve 100% případů, někdy se vyrobit povede. Zábavné, vážně. A vyrábět po 1ks, aby náhodou zas nedošlo k sežrání, to je navíc velmi zábavné.
    A ano, na výkonném LTE běhá i cokoli náročnějšího, než je farma, takže fakt mám připojení v pořádku.
     
  8. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím Levlef, podle popisu to vypadá, že používáš prohlížeč Opera, zeptám se ale, jaký prohlížeč ti tento problém způsobuje?

    danda
     
  9. saso2970

    saso2970 Zelenáč fóra

    Promiň kde mam jit když mam problem s animacemi: nejde mi delo nejde mi pivoví džbán atd.


    ***odstraněna nadbytečná citace: danda-vnovis***
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 24/8/17
  10. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím saso2970, pokud máš ve hře technický problém, tak je zde technická sekce na dotazy. Nicméně zeptám se, máš v nastavení hry animace aktivované? Animace lze aktivovat a i deaktivovat a to právě v nastavení hry přímo ve hře vpravo nahoře jsou ovládací panely.

    [​IMG]

    Jinak jsi ve správné sekci, akorát v platebních dotazech, stačí založit nové vlákno v sekci a popsat svůj problém.

    Prima hru danda
     
  11. Levlef

    Levlef Baron fóra

    Operu fakt nepouzivam :D :D :D ale jestli opera žere suroviny, bylo by dobrý to lidem aspoň říst. Btw mně je žere google chrome.
     
  12. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Ne, Opera opravdu nežere suroviny, Opera neumožňuje se zapnutými rozšířeními určitého typu - zadat víc položek než 1 k výrobě. Proto se ptám. V chromu takové problémy nejsou, pokud se chrome čistí, jak se čistit má.
    Můžeš mi prosím popsat, jak čištění provádíš? svými slovy prosím.

    Děkuji danda

    EDIT admina: ano pomohlo, čistíš blbě a ještě hážeš vinu na hru, že je chyba na straně BP.
     
    Naposledy upraveno: 24/8/17
  13. Levlef

    Levlef Baron fóra

    hele to je fakt asi zbytečná debata, samozřejmě že chyba je vždy na straně uživatele a samozřejmě, že farma funguje bezchybně a za všechno může nastavení prohlížeče. Jinak myslím, že CCleaner a iObit mají popis čištění popsaný na stránkách, takže mými slovy: udělám klik a klik. Pomohlo to k něčemu?

    Můžu se já zeptat, k čemu je otázka, jak čistím, a popsání vlastními slovy dobrá? Když se to samé děje i na naprosto novém pc, kde není co čistit? :D
     
  14. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Levlef

    Já tedy nevím, ale používání více čistících programů na jednom PC nevede k dobrému konci, to především.
    K tvému problému, v době kdy provádíš zadávání výroby řemeslných produktů máš zřejmě více vytížený FP a ten ti nedokáže již zobrazit začátek výroby a její průběh. Ten to jev u sebe občas také pozoruji, ale stačí přejít na jinou plochu a vrátit se zpět a výroba probíhá. Nikdy se mi nestalo, že by mi to "sežralo" potřebné suroviny. Doporučil bych ti tedy před zadáváním výroby restartovat hru a to tak že zavřeš prohlížeč a znovu jej načteš.
    Další věc CCleaner již nedokáže vyčistit data FP z prohlížeče google chrome
    Pokud si myslíš, že jsi udělal maxim pro to, jsi vše vyčistil a také vyčistil data FP přes webové rozhraní, tak bych měl pro tebe návrh, zkus nainstalovat jiný prohlížeč, který ještě nemáš ve svém PC a v něm to zkus. Potom uvidíš jaký byl výsledek.
    A to že máš nový PC vůbec nic neznamená. Pokud máš google účet a synchronizuješ jej v obou počítačích tak máš totožné problémy na obou.
    Takže bych doporučil prostudovat Vše pro bezproblémový chod hry, provést vše potřebné, po vyčištění a také vyzkoušet jiný prohlížeč jen pro kontrolu.
    Osobně používám pouze prohlížeč, který mám pouze na farmu (na 1 herní účet) a nepoužívám jej na nic jiného a hra jede naprosto bez problémů.

    Fajn hru pezt

    ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    Ahoj mirbel46

    Pro úspěšné odeslání formuláře na herní podporu je nutné mít text pro popis problému min. 140 znaků pokud jej nemáš můžeš doplnit například tečkami. Jak kontaktovat herní podporu

    Fajn hru pezt
     
    Naposledy upraveno: 24/8/17
    danda-vnovis tohle ocenil(a).
  15. jagodka56

    jagodka56 Zelenáč fóra

    Zdravím,mě snad vomejou,ne a ne se přihlásit.Vyčištěno,včera to šlapalo jak hodinky,tak tedy nevím čím to je.
     
  16. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj jagodka56

    Žádné problémy s přihlášením nemáme hlášeny.
    Osobně jsem se přihlašoval před chvílí a naprosto bez problémů.
    Doporučil bych řádně provést údržbu, vše najdeš v tomto vlákně Vše pro bezproblémový chod hry
    Také vyčistit data flash playeru přes webové rozhraní.

    Fajn hru pezt
     
    danda-vnovis tohle ocenil(a).
  17. SponeEG

    SponeEG Zelenáč fóra

    Ahoj, našel jsem bug v tajemných sazenicích na baha. Podle officiálního oznámení nemůže dostát běžný stromek, který nemám dostupný v obchodě. Já v současné době nemám v obchodě dostupný žádný stromek, ale stejně jsem dostal spoustu banánovníků xxl z sazenic.
     
  18. Levlef

    Levlef Baron fóra

    Milý petz a dando,

    danda: čistím blbě úplně nové pc? a hážu to na chybu BP? aha, tak to jo, tak prosím ještě červeně podtrhnout :) Takže první co mám udělat u nového pc je vyčistit a pak teprve můžu hrát farmu. To slyším poprvé, dokonce i můj IT dostal záchvat smíchu, no ale dobrý, předám dál včetně BP podpory, ať se mi vyjádří :D Díky za zhodnocení, byť od moderátora bych očekávala nějaký argument a odůvodnění, a ne "blbě čistíš", leč to bych asi chtěla moc. Již prosím na mně nereaguj, jsem zvyklá komunikovat pouze se slušnými lidmi a nehodlám na tom nic měnit.

    petz:
    1/ Nové pc: předpoklad přihlášení do google a synchronizace je chybný nic takvého neproběhlo. Prohlížeč chrome je použitelný i bez toho, aniž by ses musel přihlásit. Nevím, možná se špatně vyjadřuju, ale máš nové pc, klikneš na google chrome, do řádku zadáš www.farmerama.cz a přihlásíš se do hry - nemá to nic společného s mým účtem u google, pokud teda už nejsou pc tak strašně inteligentní, že tě poznají podle voka. Žádná synchronizace, není s čím.
    2/ tak to považuji za základní, že si půjdu výrobu zkontrolovat. Zkusím to polopatě: mám 500 hub. Dám vyrobit Základní směs 5x. Nic se neděje, jen zmizí suroviny. Stav hub 0, stav základní směsi 0, výroba neprobíhá a lze zadat klidně jakoukoli další. A je úplně jedno, jestli hru restartuju, odejdu na jinou plochu nebo shodím celý pc. Nejsou houby, není směs.
    3/ více čistících programů na mém pc s dovolením ponechám tak jak je, vím proč je tam mám a co od každého z nich chci a očekávám. Navíc si nemyslím, že by počet programů v mém pc měl jakoukoli souvislost s mým dotazem :)

    Petz díky za snahu, leč mimo vstupní informace, já si jdu napsat na podporu:) Fajn den.
     
  19. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj SponeEG,

    bohužel banánovník je jedinou výjimkou, na kterou se při tvorbě návodu asi pozapomnělo. Banánovník lze ze sazenic získat i bez aktivace ve Starověkém opičím chrámu.
     
  20. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Levlef

    Vypozoroval jsem, že všichni hráči co mají nějakého známého IT mají vždy problémy s hrou :p
    Nevím tedy kde může být problém;)
    Nicméně add. google účet byla jen jedna s možností přenesení informací. Ale od tebe jsem takové informace nedostal, tak pouze doměnka.
    Samozřejmě kolik jaké havěti máš ve svém PC je jen tvoje věc;)
    Instaluji nějaké počítače a vím co kde jaké programy tam dokáží natahat, než jej připravíš k možnosti používání.
    A na tvé strohé informace, že něco nejde, bohužel z toho nejde nic vypozorovat kde může být chyba.
    Například uvést jaký prohlížeč, jeho verzi, jakou verzi má FP, jaký OS používáš.
    Také jsi měl možnost vyzkoušet jiný prohlížeč, ale to jsi také nenapsal jestli jsi vyzkoušel, a jak se to chovalo, v něm.
    A na závěr samozřejmě, podpora dokáže prověřit tvůj účet co se na něm děje a jestli je to opravdu, konkrétní problému tvého herního účtu, a nebo je chyba na straně uživatele.:)

    Fajn hru a brzké vyřešení tvého problému
     
    Naposledy upraveno: 25/8/17
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.