Určeno k archivaci Technické dotazy Srpen 2016

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem pezt, 1/8/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pampeliška2013

    pampeliška2013 Pisálek fóra

    • Prosím nepiš velkým písmem, považuje se to za křičení a to není zrovna vhodná forma komunikace. Pajda361
    AHOJ PORADÍ MI NEKDO CO MAM DELAT KDYŽ NA MAG.STONKU SE MI NEZOBRAZUJE ŽADNA ŘADA? MELA JSEM JICH NEJMENĚ 70 TED SE MI UKAZUJE 1/1 A TO ŘADA Z PRAVĚ BĚŽICI AKCE. DEKUJI
     
  2. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj pampeliška2013,

    v první řadě, si prosím vypni CapsLock, psaní velkým písmem se považuje za křičení a jistě uznáš, že to není zrovna vhodná forma komunikace.

    Koukni do nebe a změň si zobrazení řádků v nebi. Docela bych si tipl, že máš zapnutou kategorii speciální a ne všechno. Viz obrázek:
    [​IMG]
     
  3. Japtiška

    Japtiška Pisálek fóra

    všimla jsem si, že u zobrazení počtu krejcarů jsou tři desetinná místa . Nějaký divný ne? Zobrazovalo mi to za čárkou 615 a po připsání krejcarů z prodeje na tržišti mám za čárkou 855. Dala bych i fotku, ale mám ji jen v Pc a ne na netu. Jinak počet krejcarů se mi připsal správně, asi .. zas tak pintlich nejsem..
     
  4. Japtiška

    Japtiška Pisálek fóra

    no nic, to jsou stovky, desítky a jednotky.... Takže prosím zrušit... Díky!
     
  5. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Japtiška

    Jedná se o nové zobrazení krejcarového konta pro lepší přehlednost 999.999.999

    Hezkou hru pezt

    Vyřešeno
    Zamykám
    [​IMG]
     
    danda-vnovis a Japtiška tohle ocenili.
  6. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím, jednalo se o vtip programátora, který odchází. Nejedná se o žádnou skutečnou nabídku.
    Prima hru danda
     
  7. xzapletalovaa

    xzapletalovaa Zelenáč fóra

    Dobrý den, již víc než týden mi nejde ve mlýně vyrobit více než jeden kus krmiva a na tržišti můžu prodat taky jen jeden kus zboží. Dříve hra fungovala bez problémů. Prosím o radu. Děkuji
    (xzapletalovaa)
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  8. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj xzapletalovaa

    Předpokládám že používáš prohlížeč Opera, v tomto prohlížeči se tento problém vyskytuje a bohužel je to chyba v prohlížeči, budeš tedy muset změnit prohlížeč. Doporučení RT, jsou prohlížeče Firefox a Google chrome.

    Hezkou hru přeji
     
    vilm4 a danda-vnovis tohle ocenili.
  9. Renata.mo

    Renata.mo Zelenáč fóra

    Máme dva účty a na obou jsem zapínal mód dovolené.Na jednom při zapnutí došlo hned k odhlášení a tak jsem se domníval,že je zaplá a druhej mě rozzářil žlutě 30 dní.Přijedeme dom a jdu na farmě na prvním účtě dovolená nebyla vůbec zapnutá a na druhém účtě pořád odpočítáve a nejde vypnout!
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  10. AgathaCh

    AgathaCh Veterán fóra

    Ahoj Renata.mo
    běžící mód dovolené nelze přerušit, ale není problém na farmě provádět běžné činnosti, mód dovolené ničemu nepřekáží.
    Co se týče druhé farmy, tak je možné, že k odhlášení došlo tak rychle, že se ještě nestihly na server uložit všechny potřebné informace, a tak k zapnutí módu dovolené nedošlo.
    Přeji příjemnou hru
     
    lacrima a vilm4 tohle ocenili.
  11. Renata.mo

    Renata.mo Zelenáč fóra

    to je sice pravdy,ale už si ji nebudu moct pak vzít znovu když cela zmyzne!?
     
  12. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Renata.mo

    Pokud máš mód dovolené aktivován ze stromu moudrosti tak tam jsou k dispozici 2 aktivace dovolenkového módu.
    Další možnost je, si koupit mód dovolené ve farmářském obchodě
    Vše o dovolenkovém módu najdeš v tomto vlákně Mód dovolené

    Hezkou hru pezt
     
  13. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Renata.mo

    Jednou aktivovaná dovolená deaktivovat nejde, musí doběhnout, ale na farmě můžeš normálně fungovat

    Příště prosím nepoužívej tolik vykřičníků a psaní velkým písmem. Zde to považujeme za křičení a to není vhodná forma komunikace.
     
    nanyblacks tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.