Určeno k archivaci Technické dotazy Srpen 2016

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem pezt, 1/8/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Sovinka

    Sovinka Velvyslanec fóra

    Dando, děkuju moc za reakci. Já jsem z těch pěstovacích-padátkových akcí tak vystreslá, až mám potom takovéto hyperaktivní reakce. Bez absolutního nasazení od začátku akce nemám moc šancí uspět, tak jsem byla příliš rychlá, snad ještě stihnu do začátku téhle akce poněkud zrelaxovat. Aby mi z té hry už nehráblo. :oops::)
     
  2. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Mrzít mě, že tě dokázali takto vystresovat, ale pravdou je, že se ti vůbec nedivím a chápu to.
    Takže pokud se něco takového stane, vždy pište, rozhodně je to lepší než mlčet a čekat.
    Prima hru danda
     
  3. olgaon1

    olgaon1 Pisálek fóra

    Koupila jsem 2 podivuhodné bahamastromy, bylo mi odečteno 10 florenů, v liště jsem však měla pouze 1 strom, druhý jsem nenašla. Na podporu se odmítám obracet, ještě nikdy mi nepomohla.
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  4. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím olgaon1 a není prostě jenom možné, že jsi zakoupila 1 strom na bahamaramu a 1 strom na farmu v tajemničkách? Jeden strom je pak uložený v inventáři na bahamaramě a jeden je pak uložený v inventáři na farmě. Podívej se. :)

    danda
     
    vilm4 a lubin1234 tohle ocenili.
  5. olgaon

    olgaon Pisálek fóra

    Strom jsem nenašla nikde. Kde se stala chyba netuším, ale už se asi nedá nic dělat, stejně by to nejspíš byl další strom, kterých mám už v liště několik. Už to nebudu řešit. Děkuji za odpověď
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 20/8/16
    vilm4 tohle ocenil(a).
  6. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím olgaon, to je samozřejmě tvá volba. Kdyžtak kam se obrátit víš. Herní podpora má zápisy o všem.
    Prima hru danda
     
  7. Dj-Beri

    Dj-Beri Zelenáč fóra

    Dobrý den,
    mám svůj účet v této hře založený už nějakou dobu. Hru jsem ale chvíli nehrála a teď jsem se k ní vrátila. Jenomže mail, který jsem zadávala při registraci mi už smazali, protože byl dlouho nepoužívaný (nějakou dobu už preferuji mail od googlu) a heslo ke hře mám uložené v prohlížeči. Mám dojem, že vím jaké je, sedí mi počet znaků, ale hra ho nechce přijmout. Heslo si chci změnit, ale abych to mohla udělat, musí se všechno potvrdit přes mail a ten je už neplatný. Co mám tedy dělat?
     
  8. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Dj-Beri

    Některé domény umožňují obnovení již nepoužívaného emailu, tak můžeš zkusit tohle a potom popřípadě převedeš na jiný email.
    Pokud tento postup nebude možný tak, zkusit kontaktovat herní podporu a vysvětlit svůj problém. Jak kontaktovat herní podporu
    Bohužel jiná možnost již není

    Hezkou hru přeje pezt
     
  9. šebejda

    šebejda Baron fóra

    Na všech plochách, když použiji stavitele, je mi nabízeno + 1 pole navíc, než je skutečnost. Příklad: Mám 4 neobsazená volná políčka. Použiji stavitele. Zadám mu postavit např. pidi pole. Vyskočí tabulka->doopravdy chceš postavit 5 pidi polí? Stejné je to se stromy, JC a vším ostatním. Vždy je nabízeno + 1.
     
  10. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj šebejda

    Ano jedná se o chybu, která je již delší dobu nahlášena k opravě.

    Hezkou hru přeje pezt
     
  11. šebejda

    šebejda Baron fóra

    Díky moc a pozdravuj svoji drahou polovičku:)
     
    aljanu, lacrima a lubin1234 tohle ocenili.
  12. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    šebejda

    Není zač, pozdravil jsem ;)
     
    aljanu a šebejda tohle ocenili.
  13. mirakoud

    mirakoud Expert fóra

    Když dám nabídku rostlin k sázení, tak jak přes kombajn, tak i přes políčko se mi nabídne pouze jeden řádek rostlin, tudíž jen 8. Nejde nijak roztáhnout okno, ani posunout na další rostliny - není šipka. Zatím se tu nikdo neozval, já se k akci dostala až teď. Že by to bylo jen u mne???
     
  14. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    ;) není to jen u tebe, už jsme o tom informovali asi před dvěma dny - okénko rostlin pro sázení se dá rozbalit malou nenápadnou šipečkou vpravo dole na tom jednom viditelném řádku
     
  15. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj mirakoud

    Tento problém se objevuje individuálně a ne pořád, stačí secí tabulku rozbalit šipečkou
    [​IMG]

    Hráči, kterých se to týká byli předáni k prověření.

    Hezkou hru přeje pezt
     
  16. mirakoud

    mirakoud Expert fóra

    [​IMG]

    Jenže já tu žádnou šipku nevidím.......
    edit - a vůbec to mám nějaké jiné. Ztratil se mi i řádek na umístění oblíbených
     
    Naposledy upraveno: 23/8/16
  17. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    mirakoud

    Bohužel jsem se v tuto chvíli dozvěděl že se jedná o chybu, prosím tedy o trpělivost
     
  18. mirakoud

    mirakoud Expert fóra

    Tak jo.... ach jo.... Díky
     
  19. AndreaVinklerova

    AndreaVinklerova Perspektivní autor

    Chtěla bych se zeptat co znamená při zapnutí farmy v nabídce aktualizace ASK CHRIS G IF THIS STAYS , není to nějaká chyba , je to v cizím jazyce a nerozumím co to znamená , na políčko Tak pojď me se nic nezobrazí .
     
    aljanu a karbar tohle ocenili.
  20. AgathaCh

    AgathaCh Veterán fóra

    Ahoj AndreaVinklerova
    i mně se toto okno objevilo a předala jsem dál k prověření.
    Díky a příjemnou hru
     
    aljanu a AndreaVinklerova tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.