Určeno k archivaci Technické dotazy Srpen 2016

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem pezt, 1/8/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Určeno k archivaci
     
  2. kopretina33

    kopretina33 Zelenáč fóra

    Ahoj, nevím, zda píši správně, ale přesto prosím poraďte, zmizel mně soused z lišty kamarádů. Když najedu do všech kamarádů ( i ti, co už nehrají) je tam. Když opět pozvu, neobjeví se pozvánka, že bude informovaný. Zkusila jsem podruhé a objevilo se, že už byl pozván a nic. Jsem s kamarádem v kontaktu a i on má stejný problém ????? Poradí někdo ????o_Oo_O:mad:
     
  3. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj kopretina33

    Jeden z důvodů může být ten, že ti skončilo prémium, kde jsi měla možnost mít až 27 sousedů. Tedy ti, kteří jsou nad tvůj limit 17 nebo 23 sousedů (23 = jestli máš aktivovanou runu na stromě moudrosti Sousedství) se ti skryjí z lišty, ale zůstávají tvými sousedy, i když je nevidíš, skrývají se ti, od nejnižšího levlu. Proto si ho znovu nemůžeš přidat do sousedů. Když se stane, že tě nějaký soused opustí (kterého jsi měla v liště sousedů), tak nahradí jeho místo soused který je skrytý a má nejvyšší levl, z těch kteří jsou skryti
    Pokud to tento případ není, budeš se muset obrátit na herní podporu na prověření kde je chyba Jak kontaktovat herní podporu

    Hezkou hru přeji
     
  4. panda1183674

    panda1183674 Aktivní autor

    Dobrý den, seká se mi hra, jakmile spustím minihru u Renza, vůbec se mi hra nenačte, jen se mi odečte lístek a nic. Prohlížeč mám vyčištěný. Jedu v Google Chrome.
    Děkuji za radu
     
    Naposledy upraveno: 4/8/16
  5. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj panda1183674

    Neuvádíš jaký prohlížeč používáš, jakou minihru se pokoušíš spustit, abych to mohl popřípadě ověřit.
    Nicméně je v poslední době hra celkově zpomalená, ale osobně jsem nezaznamenal že by se mi minihry nespustily. Doporučil bych tedy udělat Vše pro bezproblémový chod hry, to znamená zkontrolovat aktuálnost prohlížeče a flash playeru, pročištění prohlížeče a celého PC + vyčištění dat FP přes webové rozhraní, dále vypnout ostatní programy, které nepotřebuješ mít v PC momentálně zapnuté, které by mohli snižovat výkon PC.
    Další možnost je vyzkoušet jiný prohlížeč, který běžně nepoužíváš pro hru.
    Dále také můžeš v nastavení hry snížit rozlišenní na grafice a vypnout animace.

    Hezkou hru přeji
     
  6. panda1183674

    panda1183674 Aktivní autor

    Hrála jsem piráty a pak Pusmeraldu - balonky, mám Chrome , Flashplayer 22.0.0.209, v jiném prohlížeči IE se mi to vůbec nenačetlo, zkoušela jsem i počítač manžela...Děkuji moc, grafiku i animaci mám na co nemenší rozlišení, některé animace mám vypnuty. Moc děkuji a přeji hezký večer
     
  7. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    panda1183674

    Ještě by jsi mohla vyzkoušet prohlížeč Firefox, nebo My Internet browser - s tímto mám dobré zkušenosti a běžně jej používám pro hru

    EDIT:
    [​IMG] [​IMG]

    Obě hry otevřeny a odehrány v prohlížeči Google chrome
     
    Naposledy upraveno: 4/8/16
  8. panda1183674

    panda1183674 Aktivní autor

    Děkuji moc, zkusím jiný prohlížeč...Prima hru a ještě jednou velké díky.
     
    pezt tohle ocenil(a).
  9. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  10. kopretina33

    kopretina33 Zelenáč fóra

    pro petz Ahoj,díky za radu, premium jsem neměla, ale zkoušely jsme obě vše možné, nakonec se logo souseda opět objevilo, ale až na konci a pak zmizeli všichni kamarádi. Po odhlášení a znovu přihlášení do hry se všichni vrátili a lišta naskočila ve správném pořadí...asi nějaký šotek!!!!!:cry:;):)
     
  11. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj kopretina33

    Zřejmě tedy nějaký šotek, hlavně, že se to ustálilo;)
     
  12. chemik88

    chemik88 Zelenáč fóra

    Zdravíčko... dnes ráno jsem přišel domů z práce a koukám na stonek a mám tam jen 20 řádků místo toho aby jich bylo přes 100. Navíc ani nejdou sklízet kombajnem. Má někdo stejný problém?? Co s tím? :)
     
  13. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj chemik88

    Tyto řádky, které uvádíš jsou zahrnuty do akce Magický stonek “Tržiště”
    Stačí si tedy přepnout kategorii z speciální
    [​IMG]

    Na jinou kategorii například všechny
    [​IMG]

    A budeš moci sklízet dle libosti

    Hezkou hru přeji
     
  14. chemik88

    chemik88 Zelenáč fóra

    ouu tak to byl z mí strany docela trapas :D omlouvám se aděkuji za brzkou radu :) vše je přesně jak zde bylo napsáno... ještě jednou se omlouvám :)
     
    pezt tohle ocenil(a).
  15. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    chemik88

    Není zač hlavně, že jsi to našel;)

    Vyřešeno
    Zamykám
    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 10/8/16
    šebejda tohle ocenil(a).
  16. Sovinka

    Sovinka Velvyslanec fóra

    Pěkný den přeju,
    před chvilkou jsem otevřela hru a v nabídce plodin k setí mám rostliny bazalka pravá a pažitka, obě označené jako akční rostliny. Pokud se nemýlím, má být podobná akce spuštěna až příští týden. Snad píšu na správné místo - chci se ujistit, že je můj předpoklad správný a plodiny se nebudou pěstovat předem?

    EDIT: Ano, je správná poznámka níže, že zatím je u plodin nulový stav, takže asi chyba, přesto já teď neměla tolik času koukat na akce předběžně, mám jen mlhavý pojem, v akcích nic hlášené není, raději se ptám...
     
    Naposledy upraveno: 19/8/16
    modro.ocko22 tohle ocenil(a).
  17. jipina76

    jipina76 Pisálek fóra

    Taky mně zajímá :) hlavně pokud začnu pěstovat, tak jestli mi pak nezmizí :oops:
     
  18. Aflen

    Aflen Zelenáč fóra

    Taky je tam zatím nulový stav :eek:)
     
    Sovinka tohle ocenil(a).
  19. alušenka

    alušenka Zelenáč fóra

    Já to mám také akční rostliny a u nich nulový stav.;)
     
  20. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím, problém byl nahlášen a plodiny budou odstraněny ze hry. Ještě neproběhlo odebrání na všech databázích.

    danda

    PS: nahlášeno to bylo okamžitě
     
    Sovinka a nanyblacks tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.