Určeno k archivaci Technické dotazy Prosinec 2020

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem pezt, 1/12/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. .ADRASTEA.

    .ADRASTEA. Rádoby autor

    Prima díky. ;) Za mě možno vlákno zamknout. Hezký sváteční čas
     
  2. tradika

    tradika Zelenáč fóra

    Už asi týždeň mám problém s načítaním hry, pri zbere úrody musím vždy čakať na odozvu, kým znovu začne reagovať kurzor, niekedy, keď je ,,úroda ,, stromov uz zrelá, grafika to neukáže. Čím to je, je to chyba v mojom počítači, alebo sa niečo v tej hre zmenilo?
     
  3. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj tradika

    No protože se hra defaultně načítá v Unity místo ve Flash playeru a to je náročnější na systémové prostředky tvého počítače.
    Pokud máš problémy s webovým klientem, můžeš zkusit stáhnout a nainstalovat samostatného klienta. Vše o něm se dozvíš ve FAQ Samostatný klient Unity

    Fajn hru pezt
     
  4. marcelina0007

    marcelina0007 Komisař fóra

    mám přesně ten samý problém jako tipačka, je nepříjemné se stále proklikávat na místo, kde jsem skončila. Proč to nefunguje jako dříve???? Další nepovedenou akcí v UNITY je odesílání dárků, dříve jednoduché a přehledné, teď široce, nepřehledně řazená jméná s nutností neustálého posouvání:music::(>:(
     
    moncicak7070 tohle ocenil(a).
  5. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    Smazal jsem si (jak aktivní blbec) na Trosečnickém pobřeží dekoraci Divoké bruslení zřejmě ještě před vybráním
    posledního bonusu + a dekorace se už v liště neobjevila. Má, prosím, zmizet navždycky?
    Děkuji.

    Edit
    Děkuji, soptíku, já jsem tak šťastný! Budu doufat, že ji dostanu zpátky.
    :D
     
    Naposledy upraveno: 26/12/20
    evainfo tohle ocenil(a).
  6. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Mikeši - bohužel nemá. U této dekorace je chyba, ale hned po svátcích bude spuštěn opravný script a dekorace ti bude vrácena.
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  7. -jezevčík-

    -jezevčík- Zelenáč fóra

    Dobrý den nejde mi přpnout na Unity ,zapomněla jsem heslo a stará emailová adresa už neexistuje mám novou(martiniveta@seznam .cz).Co mám dělat? Přihlásím se ještě někdy až se najede na nový sistém? Děkuji
     
  8. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    -jezevčík- pokud jsi se doteď přihlašovala do hry, tak máš heslo určitě uložené v prohlížeči a lze se na něj podívat. Heslo zadáváš pouze v případě, že jsi změnila prohlížeč (a tam heslo nemáš uložené) nebo že používáš samostatného klienta, kterého sis nainstalovala.

    Pokud chceš, ale změnit emailovou adresu u herního účtu, tak napiš na herní podporu a zažádej o změnu emailu. Kolegyňky tě vyzvou k doložení některých potřebných informací a nechají tvé heslo manuálně změnit.
     
  9. -jezevčík-

    -jezevčík- Zelenáč fóra

    Děkuju za pomoc ale nevím kde přsně hledat tu herní podporu.Prosím o radu Děkuju
     
  10. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    -jezevčík- jak kontaktovat herní podporu (návod) najdeš zde
     
  11. lott_lott

    lott_lott Stará škola

    Po přepnutí na unity (i když mám staženého klienta jsou některé dekorky divné - jsou umístěny v řádku na nebo nebo na ploše a třeba tam jen poskakuje zajíc po prázdném políčku nebo tam není nic a po najetí kurzoru to hlásí, že tam dekorka je. Např. u kouzelného mi to ukazuje jen plošku bez kotlíku a bez toho křečka. Po umístění stromu - strom přání do skleníku na první místo se tam ten strom nezobrazí . jiný strom ano atd. Vůbec mě to takto netěší hrát, je nějaká naděje, že to bude opraveno nebo to dělá jenom mně?
     
  12. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj lott_lott

    Ano bude vše opraveno, jen byly důležitější věci k řešení, než to že se neobjevuje strom, který je v arboretu, nebo grafické chyby některých dekorek, největší snaha je umožnit hráčům i nadále hrát hru Farmerama i po skončení flash playeru 11.1.2021
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.