Určeno k archivaci Technické dotazy Prosinec 2020

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem pezt, 1/12/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. jura1032

    jura1032 Pisálek fóra

    MNĚ TO TAKY NEJEDE JE TO O NERVY
     
    velik52 tohle ocenil(a).
  2. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj jura1032

    Na opravách problému pracují, prosíme o trpělivost.
    Netřeba používat Capslock, tím se nic neurychlí.
     
  3. alenastibrova

    alenastibrova Pisálek fóra

    me to taky nejde
     
  4. nikoolka03

    nikoolka03 Pisálek fóra

    • Používání více identit, je na našem fóru zakázáno, pezt
    MNĚ TO TAKY NEJDE NA NERVY
     
  5. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj nikoolka03 alias jura1032

    Jsem trošku alergický na používání dvojí identity.
    Navíc píšeš Capslockem

    Pořád se na opravách pracuje, děkujeme za trpělivost.
     
  6. bourec

    bourec Zelenáč fóra

    Asi se zeptám blbě, ale co to znamená, že bude otevřen scriptem?
     
  7. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    Bonusové kódy - použila jsem 48HOURS, napsalo mi to, že byl zarezervován, ale neviděla jsem, že by se mi něco připsalo, u kódu STANDALONE jsem se dozvěděla, že jsem ho už použila - použít jsem ho nemohla, neboť hra nefungovala - mám se obrátit na podporu?
     
  8. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj bourec

    Script je prostě takový program, který to otevře, tak jako, když se ti vymění akční předměty po akci, je to ten stejný princip.

    ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    Ahoj Medvánek

    Já to tady na fóru neověřím jestli se ti vše připsalo, budeš se muset obrátit na herní podporu

    Fajn hru pezt
     
  9. bobina40

    bobina40 Pisálek fóra

    Dobrý den. Včera jsem kvůli poruchám farmy nemohla vzít odměnu od Kubíka Kučeravého. Dnes, když jsem odměnu vybírala, jsem zjistila, že nesouhlasí datum (je 10. a odměna byla 9.) a mé nahrané dny se vymazaly a začínám od 1, tím pádem pak na konci období nedostanu odměnu za celé období. Co s tím? Mám se obrátit na podporu?
     
  10. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj bobina40

    O nic nepříjdeš dnes poběží script, který vše napraví viz toto oznámení

    Fajn hru pezt
     
  11. bobina40

    bobina40 Pisálek fóra

    Tak nevím, jestli už skript proběhl. Zda mi byly vráceny floreny za kalendář, jsem si nevšimla. Ale co se u mě nepodařilo, byl Kubík kučeravý. I dnes v něm jsem o 1 den zpět a počet přihlášených dnů se také nezměnil. Mám napsat na podporu?
     
  12. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj bobina40

    Na bonusy za denní přihlášení běží script, který to vše opravuje, ale bude to trvat trošku déle než najde všechny dotčené hráče, prosím tedy o trpělivost.
    O tom jak bude probíhat oprava v Zimním kalendáři bude ještě bližší info.

    Fajn hru pezt
     
    danielka0000 tohle ocenil(a).
  13. sisinaa

    sisinaa Zelenáč fóra

    zdravím stáhla jsem si KLIENTA ale vůbec se nic nezobrazuje :-( a s UNITY se to dlooooouho farma načítá . To se nedá hrát je to o nervy!!!!
     
  14. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj sisinaa

    Pokud máš bílou obrazovku, tak problém se řeší.
    Poprosil bych informace o tvém počítači, tedy procesor, RAM, grafická karta (grafické karty) operační systém.
     
  15. janar53

    janar53 Rádoby autor

    Já mám PC iMac, ten nepodporuje "exe", jak mi řekl a s Unity běží jenom hvězdičky. Jestli se to zlepší, tak to bez hraní 2 dnyvydržím, /snad se prodlouží akce/, ale jestli to bude stále stejné, tak asi po 10.letech skončím, bohužel
     
    olla126 tohle ocenil(a).
  16. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj janar53

    A v jakém prohlížeči jsi hru zkoušela ?
     
  17. janar53

    janar53 Rádoby autor

    Mám stále Chrome, teď se to trochu rozjelo, ale trvá to hóódně dlouho a musím aktualizovat, čímž se to opět prodlužuje. No, doufám, že se to zlepší.
     
  18. dedy55

    dedy55 Pisálek fóra

    Zdravim celkom pri vrchu mam nasadene stromy,no nemôžem ich pozbierat-vždy tam skoči ten ramček čo ukazuje kolko ešte chyba do konca zberu
     
  19. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    janar53

    Stáhni prohlížeč Microsoft Edge a zkus to v něm. Možná že to bude lepší.

    -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    Ahoj dedy55

    Kolega se s tím taky trochu pral, ale pak našel nějaké místo kde to šlo. Pak jedině kombajnem sklidit a stromy přestěhovat jinde. Jinou radu pro tebe v tuto chvíli nemám.
     
  20. Dexfree

    Dexfree Zelenáč fóra

    Ahoj, mám stejný problém. Přihlášení mi jde, ale ta rychlost je hrozná. po jakémkoli kliku čekám 20 vteřin než to něco udělá. Když jsem stáhla klienta, tak po kliknutí na něj, prázdná obrazovka a nic. A jak tady čtu, co se týká parametrů.... myslím, že tohle není hra, kde by byl potřeba skoro herní počítač. Tak mě dost udivuje, že to nejde s Unity podobně jako s flashem. Ač počítačům nerozumím, tohle mi přijde opravdu hrozný.
    Ještě chvíli vydržím, protože ji už hraju mnoho roků, ale jestli to bude stejné končím a najdu si jinou hru. Bohužel
    Dexfree
     
    Veselka a janar53 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.