Určeno k archivaci Technické dotazy Prosinec 2019

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem pezt, 1/12/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    jacva - nic takového jsem u sebe ve hře nezaznamenala (teď vyzkoušeno). Zkusím se poradit s kolegou Peztem snad ho napadne čím by to mohlo být.
     
  2. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj jacva

    Můžeš uvést prohlížeč, u kterého se toto děje, a můžeš vyzkoušet jiný prohlížeč jestli se to děje i tam.
     
  3. janibu

    janibu Rádoby autor

    Zdravím, potřebuji poradit. Farmu hraji na počítači, ale nyní jsem dostala tablet Samsung, který Flash Player nepodporuje a já ho chci používat na cestách.
    Jaký Flash player mám instalovat, aby byl bezpečný?
    Děkuji
     
  4. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj janibu

    Předpokládám že operační systém je Android. Je potřeba stáhnout prohlížeč, který má integrovaný flash player již v sobě. V poslední době se nejvíce osvědčil Puffin, který stáhneš z obchod play.
    Vše o tom najdeš v tomto vlákně Jak spustit hru na OS Android

    Fajn hru pezt
     
    MatysekKamilek tohle ocenil(a).
  5. janibu

    janibu Rádoby autor

    Pezt:
    zkusím to, děkuji. Hezký nový rok.
    Janibu
     
  6. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj janibu

    Není zač ;), tobě také hezký nový rok.
     
  7. jacva

    jacva Pisálek fóra

    Ahoj,díky,používám prohlížeč seznam,zkusím tedy jiný prohlížeč,třeba to tam půjde bez problémů.
    Zkusil jsem farmu otevřít v EDGE a jde to bez problémů,na starším pc jsem používal firefox a tam to také nezlobilo.Moc děkuji za pomoc s problémem.

    Prima den Jacva.
     
    Naposledy upraveno: 2/1/20
  8. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj jacva

    Není zač :), hlavně že jsme se do pátrali v čem je problém, prohlížeč od seznamu, nebude patřit mezi nejvhodnější pro hraní hry Farmerama.

    Fajn hru pezt
     
    malanek70 tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.