Určeno k archivaci Technické dotazy Prosinec 2018

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem pezt, 1/12/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj lowba

    Začneme hezky popořadě.
    Máme vlevo nahoře stromeček

    [​IMG]

    Klikneme na plus, otevře se okno, kde je potřeba dodat akční padátka a akční plodinu

    [​IMG] [​IMG]

    Po dodání obou položek, získáme odměnu
    Okénko stromečku bude vypadat po splnění takto

    [​IMG]

    Tento postup opakujeme pro všechny motivy, tedy čtverečky.
    Pokud chci mít motiv modrého stromečku i v obrázku musíš na něj znovu kliknout a tím se aktivuje tento motiv.

    [​IMG]

    Takže je potřeba aby motivy, které si zvolíš měly kolem sebe takový zlatý rámeček a ten potom uvidíš na hlavním obrázku.

    Fajn hru pezt
     
    Naposledy upraveno: 23/12/18
    lowba, Y_n_O a Honzulka05 tohle ocenili.
  2. [Rhina]

    [Rhina] Pisálek fóra

    Ahoj, děkuji :) A jestli bych mohla ještě jeden podnět....nevím, jestli o to třeba už někdy někdo nežádal....nešlo by udělat selektivní kombajn? Když už existuje kombajn na mazlíky, jestli by nemohl být také kombajn jenom na pole, jenom na stromy, jenom na chlívky, jenom na dekorky...někdy se to hodí....ale na druhou stranu aby zůstal i ten kombajn, který sklidí všechno...
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  3. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj [Rhina]

    Nápady a zlepšováky patří do sekce Zlepšovací návrhy
    Tam může podat návrh, samozřejmě dle pravidel.

    Fajn hru pezt
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  4. lowba

    lowba Rádoby autor

    Děkuji :) vlivem stresu nesouvisejícího s Vánoci, mám oko z kašparovy krávy..už jsem si vše upravila, děkuji.
     
    jindrasofr, Alena a Honzulka05 tohle ocenili.
  5. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    lowba

    Není zač :), hlavně, že je vše v pořádku ;)
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  6. samm57

    samm57 Zelenáč fóra

    Dnes by se mi měly odemknout i bonusové dárky v zimním kalendáři. I když mám každý den otevřené okýnko, tak dnes nemám šanci zamčené dárky dostat.
     
  7. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj samm57,

    máš opravdu vše otevřeno? Není u některého dárku zobrazeno bílé plus v modrém čtverečku, jako například na přiloženém obrázku. Pokud ano, musíš jej otevřít za několik florenů a nebo pokud máš screen, na kterém je vidět otevřený dárek + herní nick a id napsat na herní podporu. Jak kontaktovat herní podporu?
    [​IMG]
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  8. Aangiee

    Aangiee Pisálek fóra

    Ahoj, nevím jestli se to sem hodí, ale nevím kam jinam...
    V této akci už mám odemčeno jak dekorky tak i stonek, chybí mi akorát poslední 15 okénko, ale když přijdu na stonek a chci jej aktivovat, nebo spíš umístit dekorky, píše mi to, že je nemám v inventáři a přitom tam jsou...
    zkoušela jsem aktualizovat a stejne je to pořád to samé... poradíte mi prosím
     
  9. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj Aangiee,

    tyto dekorace obsahují přidaný bonus, proto je potřeba tyto dekorace vložit někam na volnou plochu a tento bonus vyčerpat. Po odstranění z herní plochy již bude možné dekorace umístit do stonku.
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  10. jarda.drak6

    jarda.drak6 Mistr fóra

    To stejné se mi stalo včera, ale pak jsem si vzpomněl... už to tady bylo: dekorky je třeba napřed umístit na plochu a využít jejich bonusy. Tuším, že každý má čtyřikrát. Pak teprve půjdou umístit na stonek.
     
  11. [Rhina]

    [Rhina] Pisálek fóra

    ok, tak já to tam napíšu...děkuji :)
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  12. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj [Rhina]

    Není zač:)

    Vyřešeno
    Zamykám

    [​IMG]
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.