Určeno k archivaci Technické dotazy Prosinec 2017

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem pezt, 1/12/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Kropinka

    Myšleno dostupnost 90% času za rok. A to, že hra nebyla dostupná 2 hodiny z 24 hodin a ještě k tomu téměř v noci tak bohužel s tím se nedá nic dělat. Jestli se ti zdá 22 hodin na vyzvednutí málo, tak to se nedá nic dělat.
    Pokud máš problém s neotevřeným dárkem, můžeš kontaktovat herní podporu a vysvětlit jim proč jsi si nemohla v době od 0:01 do zhruba 22:00 vyzvednout dárek.

    Fajn hru pezt
     
    satelit tohle ocenil(a).
  2. Kropinka

    Kropinka Pisálek fóra

    Ahoj, já jim přeci nemusím vysvětlovat, proč jsem si ho nevyzvedla, když mám mít možnost si ho vyzvednout do půlnoci.
     
  3. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Kropinka

    A o tom je ta dostupnost ve VOP.
    Jak jsem psal, problémem se budou zabývat až v pondělí a jestli bude nějaká kompenzace nebo jak se to bude řešit se dozvíte v oficiálním oznámení
     
  4. kokelika

    kokelika Zelenáč fóra

    Zdravím všechny.
    Já si naštěstí dárek vyzvedávám těsně po půlnoci.To je zvědavostí :D,ale spíš mě štvalo,že nebyla možnost zjistit co se to stalo,že se nejde přihlásit.Nešlo se nalogolvat nikam ani na fórum.:mad:
    No a další z věcí je,že jsem si na akční plodinu dala jak superko tak vrtulky a bylo mi to vážně k ničemu.Ne že bych jich měla málo,ale dost jsem se na ně namakala a stálo mě to ne jen peníze ,ale i čas.
    Jsem opravdu hodně zvědavá jak tuhle neštěastnou situaci bude BP kompenzovat.
    Jako stát se může,ale je otázka jak nám hráčům to bude vráceno..
    Všem fajn farmaření a krásný předvánoční čas přeji
     
  5. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj kokelika

    Jak jsem psal již několikrát, je třeba posečkat, problém se budou zabývat až v pondělí, a poté se rozhodne jestli bude nějaká kompenzace nebo ne nebo jak to vůbec bude.

    A dále bych chtěl upozornit, že zde není diskuse, ve kterou se to tu pomalu proměňuje, o problému se ví, bude předán v pondělí k prošetření, prosím tedy o trpělivost.

    Fajn hru pezt
     
    Y_n_O tohle ocenil(a).
  6. my.sicka

    my.sicka Zelenáč fóra

    • Prosím nevkládej více příspěvků hned pod sebe. Pajda361
    Dobrý den.
    Mám stejný problém. 2.12. jsem si vyzvedla dárek a dokonce jsem ho použila a objevilo se mi zde + a chce to po mě floreny a nelze otevřít poslední zámek. Nechápu to . my.sicka

    Dobrý den.
    Mam problém. 2.12. Jsem si vyzvedla dárek a použila jsem ho. Objevilo se mi tam + a neslo mi otevřít poslední dárek jen za floreny.
    Nechápu to. Muri1970

    Dobrý den. To plusko se mi objevilo zase 9.12. fakt to nechápu na obou farmách... Můžete mi to vysvětlit? muri1970 a my.sicka
    Děkuji
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 10/12/17
    Modro.očko tohle ocenil(a).
  7. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj my.sicka,

    bohužel v tomto případě budeš muset kontaktovat herní podporu, protože zde na fóru nelze provést prověření herního účtu.
    Jak kontaktovat herní podporu?

    PS: prosím nepiš více příspěvků hned pod sebe, pokud chceš něco dodat použij volbu upravit u již vloženého příspěvku
     
  8. extra^

    extra^ Zelenáč fóra

    Dobrý deň, ani mne sa nepodarilo kvôli výpadku vyzdvihnúť v sobotu 9.12.2017 okolo 22 - 24 hod. darček z kalendára ani denný bonus, nie je to moja chyba. Bola to chyba na Vašej strane. Darček je možné vyzdvihnúť do polnoci, ne všetci môžeme hrať celý deň. Prosím aj za ostatných o nápravu a kompenzáciu. Som z toho veľmi sklamaná.
     
    Modro.očko tohle ocenil(a).
  9. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj extra^,

    to zda bude nebude možné dárek za včerejší den vyzvednout dodatečně v tuto chvíli opravdu nevíme. Rozhodnutí o tom padne nejspíše zítra. Prosím vyčkej stejně jako ostatní hráči na rozhodnutí Realizačního teamu.
     
  10. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Na trhu se mi u bahamaproduktů nezobrazují nabídky s cenami. ???
     
  11. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    • Zbytečné zahlcováhí fóra. Pajda361
    Zadarmiko. Hned to všechno vykup dokud je čas.
     
    Prepperka tohle ocenil(a).
  12. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj -pechfógl-,

    u sebe chybu nevidím, prosím zkus v první řadě restartovat hru a pokud to nepomůže, tak postupuj podle tohoto tématu: Vše pro bezproblémový chod hry.
     
  13. karbar

    karbar Vévoda fóra

    Tak jsem si chtěla zkusit stáhnout Lightshot, ale píše mi to : tento doplněk vyžaduje novější verzi Firefoxu /alespoň 56,0/. Vaše verze je 9,0.
    Což asi chápu vyměnit PC.
     
  14. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra

    Ahojda Karbar...
    K zachycení plochy není nutné potřeba stahovat nějaký program.
    Tento základní podprogram má v sobě jak XP tak i nejnovější Win. 10.
    Stačí najít klávesu Print screen
    Pokud používáš notebook, tak stiskni současně klávesu FN (vlevo dole vedle Ctrl) a klávesu PRT SCR
    To by mělo stačit.
    Měnit PC není vůbec nutné, stačí program upgradovat.
    Pokud tedy nepoužíváš staré XP nebo už nepodporovaný systém VISTA
    Pěknou hru přeji...
     
    Naposledy upraveno: 11/12/17
  15. karbar

    karbar Vévoda fóra

    Mám na klávesnici PrtScSysRq, pokud zmáčknu, nic se neděje. Používám PC ale asi je to opravdu nějaký starší typ.
     
  16. Prepperka

    Prepperka Velvyslanec fóra

    karbar - já když zmáčknu PrtSc, tak se taky nic neděje, ona se totiž ta obrazovka sejme jen do mezipaměti. Takže se jen zdánlivě nic neděje. Zkus ji tedy sejmout tím PrtSc a pak otevřít třeba IrfanView (nebo jiný program na prohlížení obrázků) a tam dáš už jen vložit (v irfanu je to pod záložkou "úpravy"). Sejmutá obrazovka by se ti tam měla objevit.
     
  17. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím karbar, takže šla sem na úplně stejný počítač jako máš ty se stejně označenou klávesou a postupovala bych následovně:
    1. stiskneš klávesu PrtScSysRq (má i stejnou klávesnici se stejným označením klávesy)
    2. Dole klikneš na Start
    3. Vyber Programy -- Příslušenství -- Malování
    4. Podrž CTRL a drž a klikni na V
    5. v malování se ti vloží screen obrazovky
    6. ulož obrázek - Nahoře v malování klikni na Soubor a vyber Uložit jako
    7. napiš název souboru (třeba datum pořízení screenu ve formátu například 11_12_2017 a koncovku už ti nabidne malování samo nejčastěji nabízí bmp, ale lze uložit jako jiný formát, pokud rozklikneš uložit jako typ souboru a vybereš si.
    Rovněž si volíš i umístění, já volím plochu (je tím myšlena plocha počítače, abys pak soubor ihned našla)

    Plochu je třeba si udržovat čistou, tak staré nepotřebné screeny můžeš vymazat a nechat si pouze aktuální. To už je na tobě. Ale jak to již nebudeš potřebovat, tak vyhoď a vysyp koš na ploše.
    IrfanView není totiž standardním vybavením Win XP. Je třeba si tedy vybrat to, co mám k dispozici.

    Prima hru danda
     
    pezt, marketka47 a karbar tohle ocenili.
  18. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra


    Také můžeš jednoduše použít program v PC.
    Nese název výstřižky.
    Najdeš ho touto cestou: Start | Všechny programy | Příslušenství | Výstřižky

    [​IMG]

    Stiskni tlačítko Nový, čímž se mírně změní barevné podkreslení obrazovky – to signalizuje, že je právě možné snímat.
    Umísti kurzor myši na pozici, kde je levý horní roh snímaného obdélníku, stiskni levé tlačítko myši a ponech je stisknuté.
    Za stálého stisku levého tlačítka myši umístni kurzor do pravého dolního rohu snímaného obdélníku.
    Uvolněním levého tlačítka myši ukončíš výběr obdélníkové oblasti, kterou si přeješ uložit do samostatného souboru.
    Výběr kam si zvol dle libosti tak aby si nasnímaný obraz lehce našla.​
     
    marketka47 tohle ocenil(a).
  19. karbar

    karbar Vévoda fóra

    danda-vnovis - sláva zadařilo se obrázek je na ploše.
    Samozřejmě mám papírek a napsaný podrobný postup jak pracovat než se to naučím.
    Teď budu studovat jak vložit obrázek sem na forum.
    Děkuji všem co mi tu pomáháte a že se mnou máte trpělivost.
    Ale jak se říká žádný učený z nebe nespadl.
     
  20. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Super, mám radost s tebou :) Výstřižky taky nejsou špatná varianta, ale osobně je ve Win XP nemám.

    Prima hru danda
     
    karbar tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.