Určeno k archivaci Technické dotazy Prosinec 2017

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem pezt, 1/12/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Jarojana

    Jarojana Zelenáč fóra

    Šlechtění mě už delší dobu nebaví, při sklizni tulidomků sklidím maximálně 3 a potom tam létají jen čápi.Musím se odhlásit a znovu přihlásit a znovu se to opakuje.Při 30ti TD strávím tak přes půl hodiny při sklízení a to si pak rozmyslím, jestli zase začít.
     
  2. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Jarojana

    Žádné takové problémy hlášeny nemáme a osobně se s takovými problémy nepotýkám.
    Doporučil bych pročištění prohlížeč a data flash playeru přes webové rozhraní, vše najdeš v tomto vlákně Vše pro bezproblémový chod hry
    Nepíšeš jaký používáš prohlížeč, abych třeba mohl vyzkoušet. Nicméně můžeš také vyzkoušet hru v jiném prohlížeči.
    Teď jsem zkoušel a naprosto bez problémů.
    Zde malá ukázka

    [​IMG]

    Fajn hru pezt
     
    Naposledy upraveno: 9/12/17
  3. Modro.očko

    Modro.očko Rádoby autor

    Ahoj,mě se stalo stejně.Klikla jsem na dárky a během noci se mi u nich zobrazilo tlačítko plus.Vím naprosto jistě,že jsem na ně klikla.:cry::cry:
     
  4. Jarojana

    Jarojana Zelenáč fóra

    Děkuji za radu,změnila jsem prohlížeč a vše je v pořádku.Ještě jednou díky
    ůůů,
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 9/12/17
  5. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Jarojana

    Není zač:), hlavně že to funguje;)
    Ale problém bude zřejmě v prohlížeči, chtělo by to provést očistu, nebo nejlépe novou instalaci
     
  6. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Modro.očko

    Pokud máš dojem, že si udělala vše správně, tak kontaktuj herní podporu na prověření.
    Nejlepší by bylo kdyby jsi k tomu měla i screen, jak je dárek otevřený.

    Fajn hru pezt
     
  7. kopretina1976

    kopretina1976 Perspektivní autor

    no ja stejny problém první řada otevřena a paty den se uzavřel během tydne druhy darek.zajímavé musela sem opět otevřít za floreny.příště to budu opravdu fotit
     
  8. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj kopretina1976

    Taktéž se můžeš obrátit na herní podporu na prověření.
    Nicméně je dobré vždy chvíli po otevření dárku počkat až se dostane tvé kliknutí k serveru hry.
    V tu dobu můžeš klidně udělat screen a budeš mít opravdu 100% jistotu, že budeš mít dárek otevřen, buď sama a nebo budeš mít důkaz pro podporu.

    Fajn hru pezt
     
  9. musak55

    musak55 Zelenáč fóra

    Ahoj.Já jsem taktéž zjistil,že mám u dárku+ i když jsem si ho vybral.Jak postupovat.Díky Karel
     
  10. honzka11

    honzka11 Zelenáč fóra

    Včera (sobota 9.12.) cca od 22.00 hodin vypadl server farmeramy a hra byla nedostupná. Nemohla jsem si vyzvednout dárek. Dneska je vše v pořádku, ale dárek je už zamčený. Nemůžete tento mnou nezaviněný výpadek nějak napravit a včerejší dárek vyjímečně odemknout? Děkuji Jana
     
    pajaable tohle ocenil(a).
  11. hillaryc

    hillaryc Pisálek fóra

    Ahoj, aj pre mňa bola hra včera 9.12. dlho nedostupná. A teraz chce odo mňa 8 florénov za ten darček. :(
     
    pajaable tohle ocenil(a).
  12. ousekja

    ousekja Zelenáč fóra

    Dobrý den, i mě se bohužel nepodařilo díky výpadku vyzvednout dárek z kalendáře ani denní bonus, jelikož to není chyba na naši straně bylo by vhodné, aby jste nám umožnili si ho vyzvednout, byla to chyba na vaší straně, dárek je možný vyzvednout do půlnoci, ne všichni můžou sedět u hry celý den. Doufám, že budete tak taktní a svoji chybu napravíte.
     
    pajaable tohle ocenil(a).
  13. nomsizi

    nomsizi Zelenáč fóra

    Mám stejný problém a to jsem u toho čekala až do půlnoci
     
  14. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj musak55

    Postup je jednoduchý, napiš na herní podporu a ona zkontroluje jestli došlo v daný den k otevření dárku. Když budeš mít screen svého otevřeného dárku, kde je vidět ID farmy, bude to nejlepší.

    ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    Zdravím ostatní

    Dárek je dostupný k otevření 24 hod. A nechávat otevření dárku na poslední chvíli je špatné.
    Samozřejmě se pokusím tento problém reportovat, nicméně ve VOP je v bodě 4. uvedena dostupnost hry a ta je dodržena.
    Je sice nepříjemné, když pár hráčů, zrovna v době výpadku chce otevřít dárek s kalendáře, ale to se bohužel někdy stává.

    Fajn hru pezt
     
    danda-vnovis a satelit tohle ocenili.
  15. -*BIBINA*-

    -*BIBINA*- Zelenáč fóra

    Dobrý den jsem poprvé na diskuzi, včera jsem nebyla doma přijela jsem až v 21 hodin,když jsem se dostala na počítač,tak farma nedostupná "503 Service Unavailable" a text pod tím zněl "No server is available to handie this request",nemohla jsem sebrat ani farmu,ani poslat dárky,ani vyzvednout punčochu v kalendáři.Dnes jsem farmu otevřela a denní ovečka je o den pozadu a v kalendáři je nad dárkem znaménko plus a chce to na mně 8 Florenů,nezavinila jsem chybu tak chci zpět co mi patří,ještě navíc mi skončily kombajny,čekala jsem až do půlnoci,ale bezvýsledně,za neposlané dárky sousedům jsem se omluvila,doufám,že RT svou chybu napraví a včerejší výpadek uvede na správnou cestu,chci náhradu,jsem sama a peněz na zbytečné vyhazování nemám.
     
    martinek000000 a pajaable tohle ocenili.
  16. majkkigett

    majkkigett Rádoby autor

    Já si pravidelně denní odměnu a dárek v kalendáři vyzvedávám kolem 10. hodiny, a to ne kvůli tomu, že bych to nechal na poslední chvíli, ale kvůli tomu, že dříve se na farmu ve většině případů nedostanu. Čekal jsem až do půlnoci a nic. Tak věřím, že RT nějak zasáhne. A to rozhodně nejsem sám, kdo si to nemohl vyzvednout.
     
    pajaable tohle ocenil(a).
  17. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj -*BIBINA*- a majkkigett

    Chápu Vaše rozhořčení, ale jak jsem psal výše budu tento problém reportovat. Víc pro tuto chvíli nedokážu udělat. Jak se k tomu RT postaví nevím.
    Prosím tedy o trpělivost, jaké k tomu dostaneme informace.
     
  18. Warmartin

    Warmartin Zelenáč fóra

    ahoj, včera jsem přijel po šestnáctihodinové směně domů, moje první kroky mířili na farmu, abych si vyzvedl dárek, sklidil a poslal dárky. Jako výše uvedení jsem se nemohl přihlásit, ačkoli jsem to zkoušel do jedné do rána. A teď tu čtu, že je to vlastně moje vina, že jsem si nevyzvedl dárek včas? A kdy? Nesedím v kanceláři, abych měl přistup k počítači a tím pádem ke hře-.-. Navíc mám mít možnost od 0:01 - 23:59 si vyzvednout dárek, což mi nebylo umožněno
     
  19. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Warmartin

    Bohužel nevím momentálně co ti na to mám říci. Problémem se budou zabývat v BP až v pondělí. Nicméně můžeš zkusit kontaktovat herní podporu a vysvětlit jim svůj problém.
    Jestli bude nějaká globální kompenzace nebo nějaké jiné řešení v tuto chvíli nevím.

    Fajn hru pezt
     
  20. Kropinka

    Kropinka Pisálek fóra

    Zdravím ostatní

    Dárek je dostupný k otevření 24 hod. A nechávat otevření dárku na poslední chvíli je špatné.
    Samozřejmě se pokusím tento problém reportovat, nicméně ve VOP je v bodě 4. uvedena dostupnost hry a ta je dodržena.
    Je sice nepříjemné, když pár hráčů, zrovna v době výpadku chce otevřít dárek s kalendáře, ale to se bohužel někdy stává.

    Fajn hru pezt
    [/QUOTE]


    Ahoj, nedá mi to, musím reagovat na to, co píše pezt. Dárek NEBYL dostupný k otevření 24 hodin a kdy byla včera dodržena dostupnost hry, když jsme se nemohli přihlásit? Dokonce mě to nepustilo ani na fórum. Tak o čem má BP přemýšlet, když nedodrželo, k čemu se zavázalo - dostupnost hry. Nebo jak bylo myšleno, že dostupnost hry byla dodržena? Zkoušela jsem se přihlásit přes všechny mě známé prohlížeče, zkoušela jsem to na telefonu přes Puffin a nic. Takže pro mě dostupnost hry NEBYLA dodržena

    P.S. Chápu, že za to pezt nemůže
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.