Určeno k archivaci Technické dotazy Prosinec 2017

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem pezt, 1/12/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pepan

    pepan Zelenáč fóra

    Nelze vyzvednout dárek z dnešního dne, i když mám všechny punčochy vyzvedlé.
     
  2. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj pepan

    Řádek s dárky musí vypadat takhle

    [​IMG]

    Pokud máš u některého dárku plus

    [​IMG]

    Bonusový dárek je zamknutý, kvůli jeho nevyzvednutí

    Fajn hru pezt
     
    *dareba1 tohle ocenil(a).
  3. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Co je to operační systém? Já to fakt nevím. Jedu na Windows XP a v Google Chrome. To asi nebude ono....
    Jo a další chybka, nepřičítají se mi vyšlechtění pejři v tulidomku. Už dvakrát po sobě jsem měla hnědky - a nejsou.
    Odvolávám, jen jsem zaměnila ráce. Jinak se budu řídit radou pro Alču, protože vidím, že je to asi totéž.
     
    Naposledy upraveno: 6/12/17
  4. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    -pechfógl-

    Operační systém je třeba Windows XP, Windows 7 atd. to se ti objevuje při startu počítače třeba.
    A ano pokud máš Win XP tak zkus jiný prohlížeč co jsem radil hráčce Alča0108
     
    modro.ocko22 tohle ocenil(a).
  5. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Zkoušela jsem, protože tu mám i počítač s Windows XP a prohlížeč Mozilla Firefox a tam problém není, tak pokud vám to pomůže, používejte pro forum třeba mozillu.
    Mě třeba chrome nejede vůbec, tak mi tam nic jiného nezbylo.

    danda
     
  6. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Já jsem zdědila počítač po babičce (dell), trošku pomalejší, ale jde to, akorát syn jí eliminoval všechny programy, aby ji to nepletlo a já to tam neumím nacpat zpátky.:cry:
     
    sopti a Deleted member 21200 tohle ocenili.
  7. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    -pechfógl-

    Pro hru potřebuješ prohlížeč a flash player, nevím jaké další programy máš na mysli co by jsi potřebovala netuším.
    Nicméně pokud potřebuješ poradit s instalací jak prohlížeče tak flash playeru, tak mohu pomoci. Připravil bych třeba obrázkový návod.
     
  8. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    No to by bylo báječný!!!:inlove:
     
    sopti a Deleted member 21200 tohle ocenili.
  9. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    -pechfógl-

    Chceš vyzkoušet ten Firefox, nebo My internet browser ?
     
    sopti a Deleted member 21200 tohle ocenili.
  10. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Firefox - a ty obrázky prosím ve stylu Živé abecedy, žádného Mánesa bych nepobrala.xD
     
    sopti, Deleted member 21200 a DANKA722 tohle ocenili.
  11. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  12. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj -pechfógl-

    Začneme tím že si stáhneme poslední dostupnou verzi prohlížeče Firefox na této stránce http://www.mozilla.com
    Bude tam políčko "Stáhnout nyní"

    [​IMG]

    Po kliknutí se spustí stahování, pokud používáš prohlížeč Google tak se dole objeví řádek kde bude zobrazen stažený instalátor

    [​IMG]

    Po dokončení stažení stačí kliknout na ten installer v řádku a objeví se tabulka, kde následně klikneš na "Spustit"

    [​IMG]

    Tím povolíš otevření souboru, následně by měla vyskočit tabulka "Řízení uživatelských účtů" kde zvolíš volbu "Povolit"
    Spustí se instálátor, který již nainstaluje prohlížeč. Po dokončení by se již měl otevřít prohlížeč Firefox.

    Pokud se podaří, budeme pokračovat v instalaci flash playeru
     
  13. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    pezt: Kdepak. se mnou to lehký nebude. Napsalo mi to:
    Aplikace nemohla být spuštěna, protože součást mozglue.dll nelze najít. Potíže patrn+ odstraníte opětovnou instalací aplikace.
    Jo - a ikonku Firefoxu na ploše mám, akorát že pod ní je Google Chrom.
     
    sopti a Deleted member 21200 tohle ocenili.
  14. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    -pechfógl-
    Koukám, že to s tebou opravdu nebude jednoduché:)
    Tak jinak, zkusíme odinstalovat ten Firefox co se ti tam nainstaloval, klikneš na "Start"
    [​IMG]
    V nabídce na levé straně najdeš položku "Nastavení" a po otevření nabídky "ovládací panely"

    Následně najdeš tuto položku "Přidat nebo odebrat programy"

    [​IMG]


    Po otevření seznamu, najdeš prohlížeč a servisní aplikaci pokud tam bude a postupně odinstaluješ
    [​IMG]

    Tak, že klikneš na prohlížeč a objeví se "Odinstalovat", to stejné uděláš i s tou servisní aplikací.


    Po této odinstalaci je nutné restartovat PC
     
    Naposledy upraveno: 7/12/17
  15. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Já nic, ono už to tak bylo (ajťák versus stařenka). Nedělám nic, co jsi nenapsal - a trnu, že když hrábnu vedle, nepůjde to vůbec a budu mít absťák až do pondělí....
    Tak například ted: Kliknu na odinstalovat - a ono to celé zamrzne. A ta druhá položka:
    Mozilla Maintenance Service v nabídce vůbec není, natož aby byla pod tou první.
     
    sopti a Deleted member 21200 tohle ocenili.
  16. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    -pechfógl-

    Psal jsem, že tam být nemusí, pokud není, nemusíš ji nijak řešit

    A odstranilo se to ten Firefox ?
    I když se jeví jako, že to zamrzne nechej ho chvíli chroupat
    Pokud se podaří odinstalovat dal bych ti sem offline installer, s tím by to mohlo jít
     
  17. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    pezt: Pro dnešek to vzdávám, zítra začnu od začátku a na víkend sem dotáhnu aťáka, ať mi ten počítač uvede do normálního stavu. A požadavky jsou vysoké.
    P.S. Ale zato umím krásně vyšívat a háčkovat.
     
  18. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    -pechfógl-

    Jasně pokud ti s tím přijde někdo pomoci, bude to úplně nejlepší.
    Pokud tam budeš chtít dát ten Firefox tak zde ještě s podporou pro Win XP - Firefox - stáhne se instalační balíček s offline instalací

    Fajn hru pezt
     
    Naposledy upraveno: 7/12/17
    sopti a Deleted member 21200 tohle ocenili.
  19. maribeja

    maribeja Stará škola

    Zakoupila jsem přes ikonu ve hře magický stonek těžítko za 83 korun,stonek se mi objevil ,ale bez dekorací a potvrzení mi přišlo na zakoupení magického stonku jiného,který ani ve hře není možné přes ikonu koupit zde je potvrzení
    Datum ID transakce Zboží Platební metoda Částka
    07. 12. 2017 1181121400Balíček pro magický stonek „Pochoutka“ paysafecard 83 CZK
    takže mám stonek bez dekorek to se mi nezdá ferové jednání,kde se stala chyba,já nakupobvala přes ikonu a pak jsem klikla na kompletní stonek a přišlo docela něco co v nabídce není
     
    karbar a babako tohle ocenili.
  20. Orliček

    Orliček Magnát fóra

    Ahoj, nejsem moderátor, ale měla jsem to samé
    Dekorace najdi v inventáři podle názvu, taky jsem panikařila.

    Klára

    ted jsem to kontrolovala, já kupovala stonek Sněžítko a dekorace jsem musela hledat podle názvu
     
    karbar a babako tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.