Určeno k archivaci Technické dotazy Prosinec 2016

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem fialka40, 24/11/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. marketka47

    marketka47 Dozorce fóra

    Ahoj-také mi nejde najednou vložit více chovů ,pomocníky mám platné ještě dost hodin,tak to asi tím nebude,nebo co ještě udělat?
    [​IMG]
     
  2. AgathaCh

    AgathaCh Veterán fóra

    Ahoj marketka47
    co znamená, že nelze vložit najednou více chovů? Že jsou tlačítka kolem počtu šedá, neaktivní?
    Zkontroluj prosím, zda máš aktivního Pomocníka pro chov (viz obrázek) - mohla jsi pomocníky nakupovat samostatně a Pomocník pro chov samostatně koupit nelze. (pokud aktivní není, bude přeškrtnutý):
    [​IMG]

    Zkontroluj také, jestli máš dostatek zvěře pro požadovaný chov nebo nemáš už aktivních 132 chovů.
    Pokud je toto vše v pořádku, prosím udělej vše pro bezproblémový chod hry, restartuj - a pokud ani poté nebude pomocník fungovat, kontaktuj prosím herní podporu.
    Díky a příjemnou hru
     
  3. marketka47

    marketka47 Dozorce fóra

    Pomocníky jsem jednotlivě nekupovala,chtěla jsem vložit 4x velbloudy,nepustilo to,bylo to jen šedivý.I ten kombajn,přeškrtnutý nebyl. Tak jsem ze zvědavosti dala 12 hod kupon a to funguje.Takže asi těch 137 bylo nasbíráno na kole štěstí a nebo za plnění zakázek,jinak si to vysvětlit neumím.Co ty na to? A děkuji za odpověď;)
     
  4. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj marketka47

    Pomocník pro chov je součástí měsíčního předplatného pomocníků a kupónů, další možnosti získání tohoto pomocníka jsou individuální např. z výprodejových nabídek
    Chovatel je pouze na chlévy a výrobny a získání je možné z kola štěstí nebo jako odměna z úkolů z družstva

    [​IMG] [​IMG]

    Hezkou hru přeji
     
  5. marketka47

    marketka47 Dozorce fóra

    Děkuji za přání a podrobnou informaci,bábě tupýxDxDxD
     
  6. Dendullina

    Dendullina Zelenáč fóra

    Ahoj,mam menší problém.Chci šlechtit velbloudy ale nejde mi to :-(.Velbloudy mam odemčené na bahama ostrově i je mam ve stodole.Ale nejdou mi vyšlechtit.Když najedu šipkou na velblouda že chci šlechtit tak mi to píše at odemknu sochu na bahama ostrově ale to já už mam.V čem je tedy problém??
     
  7. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Dendullina

    Pokud jsi to aktivovala šlechtění teď tak bych doporučil restartovat hru, ať se aktivace šlechtění řádně uloží, také zkontroluj jestli máš opravdu aktivované šlechtění velbloudů, tuto sochu najdeš v 7 chrámové místnosti a první socha ve vrchní řadě, viz screen
    [​IMG]

    Hezkou hru pezt
     
    danda-vnovis tohle ocenil(a).
  8. mirakoud

    mirakoud Expert fóra

    V technický oznámeních bylo uvedeno:
    Letní kino - informace o Adblockeru se objevovala, i když uživatel neměl Adblocker nainstalovaný, mělo by být již opraveno.
    Není pravdou, objevuje se mi nadále. Samozřejmě ignoruju, protože už vím, že kino i přes to funguje. Píšu to sem hlavně proto, aby i ostatní, kdo mají tento problém a nakouknou sem, věděli, že se nemusí ničeho obávat;)
     
  9. Prepperka

    Prepperka Velvyslanec fóra

    Taky mi hláška zůstala, ale kino jede. Píšu to jen pro info modíků.
     
  10. AgathaCh

    AgathaCh Veterán fóra

    Ahoj mirakoud i Prepperka
    děkujeme za informaci, prověříme.
    Přeji příjemnou hru
     
  11. marketka47

    marketka47 Dozorce fóra

    Pro info od více hráčů--hláška o Adblockeru je stále funkční,nezmizela,ale kino mi také jede.(pro modíky)
     
    babička-květa a Koulička1 tohle ocenili.
  12. Prepperka

    Prepperka Velvyslanec fóra

    Když jsem před tím hlásila že se mi info o ad-blockeru objevuje, tak teď poslušně hlásím - už se mi neobjevuje a kino stále jede.
     
  13. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím

    Děkujeme za informace, problém byl již ve čtvrtek předán k prověření, se všemi účty, který tento problém hlásili, snad se tedy vše brzy vyřeší.

    Hezkou hru pezt a hodně kino bodů přeji
     
  14. mirakoud

    mirakoud Expert fóra

    tak u mne už hláška taky nezlobí, přes to, že včera večer tam ještě byla. Koukám, že RT je pilné a pracuje i přes víkend - to jsem tu ještě neviděla ;)
     
    fujtajblinka tohle ocenil(a).
  15. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj mirakoud

    Děkujeme za informaci, nicméně zatím nemáme k opravě žádné oficiální info, a nevíme jak to bude vše vypadat.

    Hezkou hru pezt
     
  16. zpsam

    zpsam Zelenáč fóra

    Stává se mi, že po sklízení magického stonku, po několika sklízení, nelze posunovat magickým stonkem kuličkou mezi tlačítkami myši. Je to pouze někdy, ne vždy.
     
    skalara.v tohle ocenil(a).
  17. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj zpsam

    Nějak nerozumím tvému problému, jestli sklízíš ručně, nebo sklizeň probíhá kombajnem a jestli to posouvání řádků kolečkem přestává fungovat při ručním sklízení. Nicméně jsem vyzkoušel sklizeň ruční a 116 řádků v kategorii oblíbené jsem sklidil ručně s pomocí posunu kolečkem bez problémů. Doporučil bych tedy udělat Vše pro bezproblémový chod hry

    Hezkou hru pezt
     
  18. marcelina0007

    marcelina0007 Komisař fóra

    zpsam.... mě se to stává pravidelně, už jsem si zvykla.. po odkliknutí cca 10 řádků přestane kolečko reagovat, tak jdu jinam, třeba do parku a hned se vrátím, pak rotace kolečkem funguje bez problémů
    podotýkám, vše vyčištěno a vše vpořádku pro bezproblémový chod hry.
    Zvykneš si:p
     
  19. 43mz66

    43mz66 Rádoby autor

    [QUOTE="mirakoud, - právě jsme se synem našli, že jsme měli nastaveno blokování reklam v antiviráku...tak jsem zvědavá po vypnutí co to udělá...taky jsem měla hlášky o Ad-blockeru na Chromu...
     
  20. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj 43mz66

    Nevím čím se nám snažíš pomoci, tvůj poznatek není zatím nijak relevantní když nevíš jestli ti to funguje nebo ne. Doporučil bych kouknout do tohoto vlákna Kino a ad-blocker

    Hezkou hru pezt
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.