Určeno k archivaci Technické dotazy Prosinec 2016

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem fialka40, 24/11/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. fialka40

    fialka40 Pilný autor

    Ahoj pezt. Dnes som skúsila fotoaparát v hre a už funguje ako má. Ďakujem a prajem peknú hru :)
     
  2. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj fialka40

    Děkujeme za informaci, zkoušel jsem to a vypadá to, že to funguje, zřejmě to již opravili, i když oficiální informaci jsme k tomu ještě nedostali.
     
  3. riki44

    riki44 Zelenáč fóra

    Zdravím, moje mamka tu hraje (píšu ze svého účtu, protože jsem chtěla zkusit zjistit kde je problém, ale o tom až později) a má problém s tím že jí v letním kině vyjíždí ta hláška s Ad-blockem. Ad-block nemá, to mohu tvrdit na 100%. Zkusila jsem téměř všechny prohlížeče, v žádném to nefunguje. Zkusila jsem otevřít kino na jejím profilu na jiném počítači, stále to psalo tu hlášku, tak jsem si zkusila založit účet já a vyzkoušet zda nebyl problém v jejím profilu. Nebyl. Takže mi nezbývá nic jiného, než zažádat o radu tady. Zkoušela jsem kouknout do konzole. V exploreru to neházelo žádnou chybu, v chromu jo, tak jsem se chtěla podívat o co tam jde a zkusila jsem řádek s chybou vymazat, ale to jenom vedlo k tomu, že mě to z letního kina vyhodilo, já hlavně nemám pořádný přístup ke všemu, co bych potřebovala, takže to touto cestou zjistit nemohu. Jinak to, že Vám to v Opeře nic nepíše nic neznamená, to je jako kdybych měla problém s autem, jela do servisu a tam zkusili nastartovat klíčkem své auto a šlo by to, takže by řekli že stačí otočit klíčkem a prostě to musí jít, protože jim to jde.

    Předem děkuji za odpověď a omlouvám se, že jsem si založila neaktivní účet, ale potřebovala jsem to vyzkoušet.
     
  4. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj riki44

    Tak za prvé než se budeme věnovat blockeru, bych tě chtěl upozornit na to, že sdílení přihlašovacích údajů k herním účtům je hrubé porušení VOP.
    K blockeru, V minulém příspěvku jsem uváděl, že jsem si operu nainstaloval abych mohl ověřit, kde by mohl být problém, bohužel jsem u sebe žádný problém s touto hláškou neobjevil vše funguje jak má, tedy pokud nějaký doplněk aktivuji tak se hláška objeví pokud jej vypnu hláška zmizí.
    Na mém NTB mám nainstalováno mnoho prohlížečů a testuji jak se hra a herní prvky v jednotlivých prohlížečích chovají a ani v jednom se mi hláška o blockeru neobjevuje
    viz screeny : My Internet browser, CometBird
    [​IMG] [​IMG]

    IceCat, Pale Moon
    [​IMG] [​IMG]

    Firefox, Internet Explorer
    [​IMG] [​IMG]

    Samozřejmě mám ještě další, ale u všech je to to stejné.
    Takže s největší pravděpodobností máš nainstalován nějaký doplněk, popřípadě software, který toto blokuje.
    Ještě mám dotaz pokud se ti po otevření kina hláška objeví jak se chová to vyhledávání, tedy zůstane tam to "Čekej prosím..." a nebo to potom přejde na to, "Žádné video není ...." ?

    Hezkou hru pezt
     
    danda-vnovis tohle ocenil(a).
  5. riki44

    riki44 Zelenáč fóra

    Za to se ještě jednou omlouvám, ale chtěla jsem vyzkoušet, jestli opravdu není chyba v mamky účtu. Můžete si pak ověřit můj účet přestane být aktivní, jakmile to nějak vyřeším.
    Jinak myslím že chyba v počítači to nebude, protože všechny ostatní reklamy a tak fungují, problém je vyloženě jenom na této hře a nefunguje to na žádném z našich počítačů, takže to asi softwarem nebude. Tak mě ještě napadlo, jestli nemůže být problém s ip, protože tu mají všechny počítače stejnou. Nebo je možné, že máme zastaralou verzi prohlížeče, s jakým prohlížečem a s jakými verzemi je to kompatibilní? A nejdříve se objeví hláška "Čekej prosím..." a pak že není video k dispozici, přičemž je pod tím napsáno to, s tím Ad-blockem. Ještě mě napadlo, že se zkusím přihlásit přes virtuální počítač, kde nebude žádný software, který by to teoreticky mohl blokovat nainstalovanej a budou tam čistý windows, pak se bude moct opravdu vyloučit ta možnost, že to blokuje něco z našeho počítače.
     
    mirakoud tohle ocenil(a).
  6. mirakoud

    mirakoud Expert fóra

    Přidávám se ještě jednou k diskusi. Jak jsem již psala, nemám žádný doplněk nainstalovaný, ani zapnuté blokování reklam (Opera) a hláška se objevuje i na chrome a mozile, kde také není zapnuté blokování reklam. Možná to bude nějaký jiný softwar v počítači, který to způsobuje. Ale dnes mi i přes tuto hlášku vyskočilo video s reklamou lidl. a to dokonce dvakrát. Takže jde o falešnou hlášku, reklamy nic neblokuje. Takže není nakonec chyba ve hře, která se projevuje jen u někoho?
     
  7. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj riki44 a mirakoud

    Na to jestli se vám to dělá co popisujete, že i přes hlášku s blockerem se to snaží video vyhledat, tedy s "Čekej prosím ... " na "Žádné video není momentálně ....", popřípadě naskočí video, to jste neuváděli ani jeden, je tedy nutné uvádět přesné informace, a ne jen, mě něco nejde. Dále neuvádíte jaký používáte Operační systém a také jaké verze prohlížeče a také Flash player jakou má verzi. Také by jste mohli uvést jaký používáte antivir ve svém PC abychom mohli vyzkoušet nasimulovat podobný stav a zjistit v čem je chyba.
    I když se hláška objevuje, přesto reklama naskočí

    [​IMG]

    Tak to funguje také protože se změní z "Čekej prosím ..." na "Žádné video momentálně ...."

    [​IMG]

    Zde nainstalovaný blocker

    [​IMG]


    Hezkou hru pezt

     
    Naposledy upraveno: 11/12/16
  8. mirakoud

    mirakoud Expert fóra

    OS Windows 7 aktualizovaný,
    Opera verze 41.0 bez doplňků,
    google chrome 54.0.2840.99 m, adblock plus 1.12.4 vypnutý,
    Firefox 50.0.2, adblock plus 2.8.2 aktivní, ale na stránkách farmerama zakázaný.
    Avast poslední verze 161211-0.
    Video se mi zobrazilo až včera, jinak pouze hlášky že žádné video k dispozici není. Dnes video i přesto, že hláška se objeví, naskočilo na všech třech prohlížečích. Protože video mi do včerejška nenaběhlo víc jak tři měsíce, myslela jsem, že je problém u mne.
    Shrnutí pro mne - hlášku ignorovat
     
  9. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj mirakoud

    Ano shrnutí pro tebe - ignorovat tuto hlášku.
    Nicméně jsme se s kolegou shodli, že to způsobuje zřejmě nějaký software co máte nainstalován v PC, s velkou pravděpodobností to bude tebou zmiňovaný antivir Avast.

    Hezkou hru pezt a mnoho kinobodů přeji
     
  10. mirakoud

    mirakoud Expert fóra

    Díky ;)
     
    pezt tohle ocenil(a).
  11. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím

    Problém s vkládáním a změnou avataru zde na fóru je již vyřešen a funguje

    Hezkou hru pezt
     
    Apachie1 tohle ocenil(a).
  12. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    Zdravím, nebude to jen antivirákem Avast, ten nemám a hláška se mi zobrazuje také (a kino občas funguje), používám ESET NOD32, Firefox, Adobe Flash Player 23,0,0,207.
     
  13. blondmary

    blondmary Magnát fóra

    Nuž neviem či práve AVAST. Ja mám Eset smart security, prehliadač GCH, WiND.10. Hláška o tom že si mám vypnúť blokovanie reklamy je stála, ale už ju ignorujem. S určitosťou viem ,že žiadne blokovanie reklamy zapnuté nemám. Kino mi napriek tomu funguje posledné tri týždne bez problémov každý deň.

    Vyskúšala som aj cez Micr.Edge a tam sa reklame spustila hneď bez hlášky.
     
    Naposledy upraveno: 12/12/16
  14. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Medvánek a blondmary

    Sice mám ESET Smart Security 10 a hláška se mi od opravy neobjevila v žádném používaném prohlížeči, nicméně pokud kino funguje, tedy vyhledává a nebo se video spustí, tak je možno tuto hlášku ignorovat, s tím Avastem je to jen domněnka, protože kolega tento antivir používá a hláška se mu objevuje, samozřejmě to může způsobovat i jiný antivir nebo něco co máte společného nainstalováno ve svém počítači (software).

    Hezkou hru pezt
     
    mirakoud a blondmary tohle ocenili.
  15. kolda24

    kolda24 Zelenáč fóra

    Mám stejný problém.Poctivě otevírám každý den a dárek ve druhé řadě mi nejde otevřít.

    Dárky otevírám jako první a proto se odhlašuji až minimálně za hodinu,takže v tom to nebude.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 13/12/16
    babička-květa a Apachie1 tohle ocenili.
  16. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj kolda24

    Bohužel nemám pro tebe jinou odpověď než jsem psal výše, nicméně můžeš kontaktovat herní podporu, ta prověří jestli jsi dárek otevřel či nikoliv Jak kontaktovat herní podporu
    Také je třeba po otevření dárku vyčkat až se dosypou hvězdičky, které jsou součástí animace při otevírání, a ne hned po odkliknutí přecházet zpět na plochu.

    Hezkou hru pezt
     
    danda-vnovis tohle ocenil(a).
  17. Terkasp89

    Terkasp89 Rádoby autor

    Ahoj,
    nevím, kam přesně svůj dotaz směřovat, proto píšu sem. Chtěla jsem si dát do chovu velbloudy, ale když vyberu 4, tak mi dole nejde navýšit počet chovů, které se mi spustí najednou a musela bych to přidávat po jednom postupně.

    Můžete mi, prosím, někdo poradit?

    Děkuji, T.
     
  18. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Terkasp89

    Více šlechtění najednou jde dát pouze tehdy, pokud máš pomocníka pro chov, pokud ho tam nemáš tak si jej můžeš aktivovat pomocí kupónu na kombajn, ten je jeho součástí, nebo je také součástí měsíčního předplatného pomocníků.
    [​IMG]

    Hezkou hru pezt
     
  19. Terkasp89

    Terkasp89 Rádoby autor

    Ahaaa, tak ten mi asi tedy už vypršel.... děkuji moc za odpověď :)
     
  20. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.