Určeno k archivaci Technické dotazy Prosinec 2016

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem fialka40, 24/11/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Skodule

    Skodule Rádoby autor

    děkuji za odpověď. Pěkný večer
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  2. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    vilm4 tohle ocenil(a).
  3. věraš54

    věraš54 Zelenáč fóra

    nenačetli se mě body na 48 hodin ikdyž jsem to o tevírala každý den děkuji za odpoěd
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  4. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj věraš54

    Nějak nerozumím tvému dotazu na co se ptáš.
    Pokud jsi otevírala všechny dárky tak jsi dnes měla možnost otevřít dárek bonusový, který přidává 100% bonus BZ/TBZ ke sklizni všeho. Bonus je již připočítán a BZ/TBZ připočítány k jednotlivým plodinám, stromům, chlévům atd.

    [​IMG]

    Hezkou hru pezt
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  5. Shrekin

    Shrekin Pisálek fóra

    Mám stejný problém..každý den jsem otevírala dárky a dnes mi ukazuje,že nemám otevřený první dárek,je tam + na zakoupení za FL,takže se mi neodemkl bonusový..vím na 100% že jsem ten první otevřela,protože do včerejška to bylo v pohodě
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  6. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Shrekin

    Zde na fóru nemohu ověřit zda jsi dárek otevřela nebo jsi jen zapomněla, budeš se muset obrátit na herní podporu na prověření Jak kontaktovat herní podporu

    Hezkou hru pezt
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  7. Shrekin

    Shrekin Pisálek fóra

    Děkuji,napsala jsem a uvidím
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  8. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Shrekin
    Není zač;), snad se to vyřeší
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  9. Shrekin

    Shrekin Pisálek fóra

    Tak podle nich jsem prý neotevřela okýnko,stímto tedy ale nejsem spokojená,protože to prostě vím,byl to první den,těšila jsem se na to a bylo to to první,co jsem po přihlášení udělala a do včerejška jsem tam to plusko na koupení neměla..no nic
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  10. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Shrekin

    Mohlo by to také být tím, že jsi se ihned po vyzvednutí dárku odhlásila s farmy popřípadě, tě to nečekaně mohlo odhlásit z farmy v důsledku ztráty spojení, a tehdy se mohlo stát že se dárek nenačetl jako že je otevřen. Je tedy po otevření třeba chvíli vydržet, ať se to může načíst, a nebo pokud máš, třeba ještě jednu farmu, tak jsi se mohla přehlédnout. Ale to jsou pouze domněnky, myslím že z podpory jsi dostala odpověď, i když asi není dle tvých představ, ale jejich záznamy jsou relevantní a nemají důvod poškozovat hráče.
     
    Naposledy upraveno: 6/12/16
    danda-vnovis a vilm4 tohle ocenili.
  11. kolda24

    kolda24 Zelenáč fóra

    Ukol mám splněný a řada na stonku mi nejde otevřít,co dělám špatně?
     
  12. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj kolda24

    Řádek za splnění akce není součástí odměn. Řádek získáš pouze tak, že si koupíš akční Koš “Nejlepší ze třídy”.
    Jiná možnost bohužel není.

    Hezkou hru přeji
     
  13. NOELALA

    NOELALA Zelenáč fóra

    Tak to je gol koupit jak ??? nenám floreny ,ani mobil a to ještě bankovní účet tak nač taková akce
     
  14. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj NOELALA

    Koš “Nejlepší ze třídy” najdeš ve farmářském obchodě, pod záložkou sezonní zboží, a stojí 129 Kč, za floreny a ani pomocí SMS koupit nejde a také se nedoporučuje použít platební metodu Převod. Bezpečná a rychlá metoda je použití platby pomocí Paysafecard. Samozřejmě je to jen na tobě jestli chceš koupit nebo ne.
    [​IMG] [​IMG]

    Hezkou hru pezt
     
  15. NOELALA

    NOELALA Zelenáč fóra

    to je pěkné děkuji za laskavou odpověd ale já vlastním pevnou linku a odtud nejde nic jen volání ale měli byste myslet na ty co nemají možnosti děkuji
     
  16. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    NOELALA

    Je více možností plateb a Paysafecard (klik), je jedna s kterou mám dobré zkušenosti a dá se pořídit na mnoha místech, stačí navštívit jejich stránky a vyhledat si nejbližší prodejní místo tvému bydlišti. Vše je popsáno v odkaze který tu máš (zelený Paysafecard).
     
  17. mirakoud

    mirakoud Expert fóra

    Mám stejný problém s vyskakováním hlášky o ad-blockeru v Opeře. Nemám nainstalované žádné rozšíření a ani v základním nastavení zaškrtnuté políčko o blokování reklam. Poctivě překontrolováno.
     
  18. bublinka-0001

    bublinka-0001 Zelenáč fóra

    Ahoj ,prosím mám dotaz koupila jsem si tento koš“Mysl v květu” kompost mám ,ale nikde nemůžu najít Mysl v květu děkuji
     
  19. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj bublinka-0001,

    dekoraci Mysl v květu najdeš v inventáři u dekorací na farmě nebo baharamě, ne na akční ploše. Lze jej umístit i do parku nebo na ostrov pokladů.
     
  20. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj mirakoud


    Nainstaloval jsem si Operu, abych vyzkoušel jestli se mi také objeví stejná hláška a nikoliv, při prvním najetí do kina se mi hned spustila reklama na Lidl
    [​IMG]

    Po shlédnutí a dalším pokusu již obvyklá hláška žádné video k dispozici
    [​IMG]

    Po zapnutí blokování reklam v nastavení prohlížeče se ovšem hláška objevila
    [​IMG]
    Pokud bude takto vypadat i tvé kino po 2 min. máš zřejmě nainstalován nějaký doplněk na blokování reklam popřípadě nějaký software, který blokuje reklamy na tomto webu.
    Po vypnutí blokování reklam a restartu prohlížeče se tato hláška neobjevuje, po každé změně v prohlížeči je dobré ho vždy restartovat, nestačí to blokování vypnout před návštěvou kina a zkoušet bez restartu prohlížeče
    Zkoušeno na verzi Opery 41.0.2353.69, OS WIN 10 64 bit
    PS: Nic ve zlém je to hrozný prohlížeč nemohl bych ho běžně používat pro hru

    Hezkou hru pezt
     
    danda-vnovis tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.