Určeno k archivaci Technické dotazy Listopad 2020

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem pezt, 12/10/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. schummi1

    schummi1 Pisálek fóra

    • Na fóru není dovoleno zveřejňovat komunikaci z podporou, pezt
    toto napsala podpora

    **** Odstraněna komunikace s podporou ****
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 19/11/20
    ldivacka tohle ocenil(a).
  2. polacka

    polacka Vévoda fóra

    Tak v tom případě jsme asi neschopný. Psala jsem, že máme dva PC a ani na jednom to nejde přihlásit. No to bude asi boj
     
  3. kladno21

    kladno21 Zelenáč fóra

    Taky se mi načte jen na 55%. Už jsem vyzkoušely na dvou počítačích a tři prohlížeče a nic.
     
    ldivacka tohle ocenil(a).
  4. ldivacka

    ldivacka Magnát fóra

    Zdravím, ani mě nejde načíst hra už od včera, taky končím na 55% a víc nic :sleepy: a to mám bonus +100% :cry:, taky jsem to zkoušela na dvou počítačích. A vyzkoušeno přes Explorer i Google.
     
  5. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím

    Pokud jste vyčistili počítač a restartovali jej, restartujte ještě modem nebo router, to by mělo pomoci nastavit novou cestu, k serverům.
     
  6. jančajani

    jančajani Rádoby autor

    Mně ještě podpora neodpověděla, ale ta stránka na vyprázdění mezipaměti Flash pluginu stejně neexistuje, to bude jinde
     
  7. milteska

    milteska Expert fóra

    tak mi to ted´ na chvilku naskočilo,ale stonek nefunguje,sklidila jsem 2 plochy a točí se kytička a při načtení znovu se ovečky přes 55% nedostanou
     
  8. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    jančajani

    Stránka normálně funguje, jen je potřeba aktivovat flash player tak jako se to dělá pro farmu

    Screenshot_1.png

    Jinak všichni kontaktujte podporu, pokud jste tak učinili vyzkoušejte ještě restartovat modem nebo router.
     
    jančajani tohle ocenil(a).
  9. polacka

    polacka Vévoda fóra

    Bez čištění a nastavování jsem se teď přihlásila, asi soudruzi z NDR na tom pracují. Hra zatím chodí tak pomalu, že ještě počkám.
    Tak to spadlo a zase 55%.
     
  10. schummi1

    schummi1 Pisálek fóra

    restartoval jsem vse a nic nejde
     
  11. Mičurin75

    Mičurin75 Pisálek fóra

    Přesně jak píšete. Ráno se seklo při načítání na 55 procentech. Po restartu po 10 minutách se farma načetla. Když jsem chtěla načíst znova, už nejde a stále visí na 55 procentech už asi půl hodiny a nic. Včera bylo vše bez problémů !!!!!:mad::cry:
     
  12. kladno21

    kladno21 Zelenáč fóra

    Tak už jsem udělala vše co píšete. A stále jen 55%.
     
  13. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím

    Chtěl jsem se zeptat na vašeho poskytovatele internetu, jestli to není problém jen jednoho poskytovatele. A mohl by někdo z vás kontaktovat vašeho poskytovatele, jestli není chyba někde po cestě ? Že se vám nedaří připojit.
     
  14. Jitule69

    Jitule69 Zelenáč fóra

    ahoj, také jsem od rána jen na 55% a nic nepomáhá
     
  15. Mičurin75

    Mičurin75 Pisálek fóra

    Opravdu poskytovatele nevím, máme internet i televizi v pronájmu bytu. Ale nikdy dřív problémy nebyly!!!!
     
  16. Jitule69

    Jitule69 Zelenáč fóra

    mám místního poskytovatele, ten v ničem nebrání a jeho zdroj neznám. předpokládám, mohlo by to být O2
     
  17. milteska

    milteska Expert fóra

    Já bych neřekla,že je to internetovým poskytovatelem-všechno ostatní funguje. Máme Via Media a prohlížeč Chrome (ale i Mozila nešla)
     
  18. heda

    heda Rádoby autor

    jsem na tom také tak, přijdu o bonus 100% na sklizeň
     
  19. kytka50

    kytka50 Expert fóra

    Nerada zahlcuji toto vlákno,ale hra mi nejde stejně jak píše schummi1.Provozovatel internetu mi provedl kontrolu připojení a je velice dobré.Podpora bude určitě zahlcená tak tam ani nebudu psát.
     
  20. janar53

    janar53 Rádoby autor

    Mně podpora odpověděla, že mám vyčistit historii, což jsem udělala hned ráno. Poskytovatele jsem také kontaktovala, připojení je v pořádku. Mně hra občas naskočí, ale je pomalá, manželovi na PC vůbec. Nebude to u nás, myslím.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.