Určeno k archivaci Technické dotazy Listopad 2017

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem pezt, 1/11/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Fífa529

    Fífa529 Zelenáč fóra

    Nevím kam napsat a tak i sem mi snad někdo odpoví. Koupila jsem stonek a veškeré dekorace v probíhající akci a dekorace extra strakatá kráva se mi neukazuje v inventáři. Codělat?
     
  2. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím Fifa529, dívala ses, zda jsi dekorku neuložila někam na plochy nebo do jiného řádku v nebi? My zde na tvůj herní účet nevidíme, tak můžeme jen doporučit, co bys mohla udělat pro nalezení dekorky ty sama. Pokud si si jistá, že jsi ji za mince pořídila, pak určitě někde bude.
    Pokud si neporadíš sama, kontaktuj herní podporu viz. odkaz v mém podpise Tech FAQ
    Prima hru danda
     
  3. Fífa529

    Fífa529 Zelenáč fóra

    Bohužel vůbec netuším jak postupovat a kam napsat. Po kliknutí na tech-fao mě to nikam nepustí psát.
     
  4. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Fífa529

    Kolegyně tě navedla pouze na nápovědu jak postupovat při odeslání ticketu na herní podporu.
    Zkusím to trochu podrobněji, na farmě klikneš v horní liště na ikonu ?! a následně na !, tím se ti otevře formulář, kde vybereš Problém ve hře, zkontroluješ email a následně popíšeš svůj problém

    [​IMG] [​IMG]

    Je třeba, aby zpráva měla minimálně 140 znaků, pokud tvůj popis bude kratší doplníš např. tečkami.
    Následně opíšeš kód a pak odešleš, odpověď ti přijde na email, který tam máš uveden.

    Fajn hru pezt
     
    danda-vnovis tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.