Určeno k archivaci Technické dotazy Listopad 2016

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem house, 1/11/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Seniorka501

    Bohužel je to tak a hráči s těchto úkolů hvězdičky nedostanou, je to rozhodnutí RT a nic s tím neuděláme.
    Jediné co pro to mohu udělat je reportovat to.

    Hezkou hru pezt
     
    Apachie1 tohle ocenil(a).
  2. slootr

    slootr Baron fóra

    Fakt nerad prudím. Ale dnešní odměna byla 10 pokusů. Maximální počet je 10 pokusů. Kde je ten jeden prémiový pokus, který jsem si zaplatil v prémiu? Prostě se nevešel?

    Díky
     
  3. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj slootr,

    je to předáno směrem RT a snad nám dají vědět co s tím budou dělat.
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  4. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    • Respektuj prosím rozdělení fóra, toto není debatní sekce, děkuji.
    pajda361: ahoj i já se připojuji k slootr dotazu - mám stejný problém...
    Děkuji
     
  5. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    • Respektuj prosím rozdělení fóra, toto není debatní sekce, děkuji.
    dobre ranko
    tak na tu odpoved som zvedava,ten isty problem mam aj ja
     
    Apachie1 tohle ocenil(a).
  6. AgathaCh

    AgathaCh Veterán fóra

    Ahoj Apachie1 a alexandrakerulova00
    díky za informaci, nicméně je jasné, že tento problém dnes bude mít každý hráč se zaplaceným prémiem - není tedy třeba to znovu hlásit, případně zahlcovat komentáři bez otázek téma, které slouží k pokládání dotazů a odpovědím na ně (mezi které patří i vaše příspěvky).
    Jakmile budeme něco vědět, informace zveřejníme.
    Díky za pochopení a přeji příjemnou hru
     
    vilm4 a tydýtková tohle ocenili.
  7. lepolero

    lepolero Zelenáč fóra

    Ahoj, odpoledne jsem sklidila bio rajčata. S tím, co jsem měla napěstováno ve skadě, jich bylo celkem 29 ks. 18 ks jsem odevzdala do úkolu a 11 zasadila, ručně, protože nefungoval kombajn, i když byl aktivován. Vrátila jsem se na farmu, pak zpět na bio farmu, a tam holá pole. Ve skladu nic, na poli také nic. Nevím, kde se stala chyba a jak ztracená rajčata získat zpět. Prosím o pomoc . Předem děkuji . Jitka
     
  8. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj lepolero

    Zde na fóru mohu těžko něco ověřit co se s těmi rajčaty stalo.
    Nejprve restartuj hru poté znovu zkontroluj jejich stav a pokud nebude tento stav odpovídat tomu co jsi udělala, tak se budeš muset obrátit na herní podporu na prověření, tam ti řeknou co se s tvými bio rajčaty stalo, Jak kontaktovat herní podporu

    Hezkou hru pezt
     
  9. lepolero

    lepolero Zelenáč fóra

    Děkuji . Jitka
     
    pezt tohle ocenil(a).
  10. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    lepolero

    Není zač ;), snad se ti to podaří vyřešit
     
  11. bbowling

    bbowling Hvězda fóra

    Když dám do vlaku Bobří hrad - oranžový II, který mám jako poslední, tak po odkliknutí
    fajfky se objeví "nemáš dost zboží" a vše se vrátí zpátky. Dělá to jen u výše jmenované stáje.
    Už to bylo i při minulé akci.
     
  12. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj bbowling

    Pokud jsi zkoušel tuto stáj položit na plochu a poté zbourat a vyzkoušet vložit do vlaku, tak je možné že se jedná o chybu, kterou odešlu v reportu, ale nedá se předpokládat že by to opravili do skončení expresu.

    EDIT: teď jsem odeslal Bobří hrad oražový a naprosto bez problému odjel
    EDIT2: tak druhý pokus taktéž odjezd v pořádku
    [​IMG]

    Hezkou hru pezt
     
    Naposledy upraveno: 26/11/16
  13. bbowling

    bbowling Hvězda fóra

    Ahoj, tak jsem ho frknul na plochu a je i se základem. Nerozloží se na dva a to bude asi ten problém.
     
  14. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    bbowling

    Zřejmě ti už základ přirostl k upgradu a nechce se pustit;)
    Ale teď vážně, budeš se muset obrátit na herní podporu, tam to s tebou vyřeší, Jak kontaktovat herní podporu
     
    Bella74 tohle ocenil(a).
  15. bbowling

    bbowling Hvězda fóra

    Díky, ale podporu otravovat nebudu. Je to maličkost, nacpu tam něco jinýho :)
    Díky ;)
     
    pezt tohle ocenil(a).
  16. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    bbowling

    Jak myslíš je to tvoje věc;)

    EDIT: Předal jsem to dál, uvidíme co s tím udělají ;)
     
    Naposledy upraveno: 26/11/16
  17. flexka

    flexka Hrabě fóra

    Aha, tak to je ono - už jsem si myslela, že mám vlčí mlhu - přijel mi vláčkem oranžový rodeo ranč a chtěla jsem poslat jeho základ zpět a nenašla jsem ho. To bude teď z vláčku, ne tou stájí. Zřejmě jsi tam dal moc "čerstvé" zboží. Prosím pezt o prověření spíše vláčku, než bobrů.
     
  18. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj flexka

    Hráč bbowling měl úplně jiný problém než popisuješ ty. Nešla mu odeslat konkretní stáj neboť se jednalo o to že byla složená a nešla tudíž odeslat. ( odměna z akce Dychtiví bobři )
    U tebe bych doporučil restartovat hru a pokud jsi výrobnu zbourala, zkontrolovat inventář jestli tam máš, jak Rodeo ranč II oranžový, tak Rodeo ranč.
    A zkusil bych to pomocí vyhledávače
    [​IMG]

    Hezkou hru pezt
     
    Naposledy upraveno: 27/11/16
    Bella74 tohle ocenil(a).
  19. flexka

    flexka Hrabě fóra

    Aha, no já měla na ploše oranž rodeo ranč, ten zbourala a přičetl se mi upgrade a základ ne. Tak jsem zkusila restartovat, ale pořád se přičetl akorát ten upgrade, tak jsem dnes zkusila ho dát do vlaku, jestli mám problém jako bbowling, kupodivu šel, ale základ pořád nikde. Takže jsem předpokládala problém s vlakem.
    Nicméně díky za pomoc, předevčírem (tuším) se mi pro změnu nepřičetl po sběru salát, ani po restartu. Takže spíš asi bude tady problém a vlak je v pořádku.
    Na podporu házím guano (klidně i žluté, vlak vozí spolehlivě), protože pár pohopolí se salátem otočím prostě ještě jednou a těch rodeo rančů jsem se zbavovala. Ještě ani jednou mi nepomohli a to když se mi nepřičetl kdysi celý jeden výsledek šlechtění, taková ta tabulka, jak dříve bývala, tak to nazlobilo opravdu daleko víc. Neměla jsem to nafocené a prostě se objevily výsledky, ale šlechtěnci se nepřičetli.
     
  20. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    flexka

    Pokud nechceš kontaktovat podporu je to tvá věc, a já zde na fóru nemohu prověřit kde je chyba.
    A myslím si že naše podpora funguje naprosto korektně a snaží se každopádně vyřešit jakýkoliv problém.

    Hezkou hru pezt
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.