Určeno k archivaci Technické dotazy Listopad 2016

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem house, 1/11/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj m2707

    Nevím jaký používáš prohlížeč je třeba takové doplňky hledat v rozšířeních prohlížeče. Je také možné že žádný doplněk k blokování reklam nemáš a hláška se tam objevuje, tak není třeba se tím nějak znepokojovat a vyčkat jestli se video popřípadě úkol načte pokud se tam objeví toto
    [​IMG]

    Tak kino je funkční jen momentálně není k dispozici žádné video
    Kde hledat :google chrome
    [​IMG]

    A nebo firefox
    [​IMG] [​IMG]
    jestli tam nějaký blocker budeš mít taj jej zakaž nebo odeber a poté restartuj prohlížeč.
    Problém s touto hláškou jsem reportoval


    Hezkou hru pezt
     
    Naposledy upraveno: 16/11/16
    malanek70 a zejdy66 tohle ocenili.
  2. m2707

    m2707 Znalec fóra

    Děkuji,blocker jsem odstranila, restartovala a hláška zůstala-vyčkám tedy , co bude dál. Děkuji, alespoň příště budu cědět, kde hledat. Hezký den
     
  3. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  4. zejdy66

    zejdy66 Stará škola

    Objevuje se mi tatáž hláška,ale jen v chromu,píši to jen pro info modíka;)

    Vše jsem zkontrolovala a pak mi to zkouknul i manžel,nic co by mohlo videa blokovat jsme nenašli.Teď si uvědomuji,že se ta hláška na chromu objevila po aktualizaci AVG,ale stejně nemám videa blokovaná(zkontrolováno).Píši to jen pro tvé info,pa.
     
    Naposledy upraveno: 16/11/16
    pezt tohle ocenil(a).
  5. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj zejdy66

    Modík děkuje za info, nicméně bych ti doporučil zkontrolovat jestli nějaký doplněk na blokování reklam nainstalovaný v prohlížeči nemáš. Mě se tato hláška v Google chrome, Firefox a Pale Moon nezobrazuje. Všechny prohlížeče v aktuální verzi a bez jakýkoliv nepotřebných doplňků

    Hezkou hru pezt
     
    zejdy66 tohle ocenil(a).
  6. X-mole

    X-mole Znalec fóra

    Achoj všem. :) Další hlášení pro modíka: ;)
    Totéž se mi objevovalo už cca před třemi týdny, dneska znovu. Opravdu stačilo počkat, kino se načítalo jako obvykle - občas hrálo, většinou ne. Bavilo ho to asi tři dny a pak to dalo pokoj - až do dneška. :p
    Jedu na Mozille a abych se přiznala, nikdy jsem nic nečistila ani nekontrolovala a farmička fachá jak má (občasné krátkodobé rozvernosti jako tato nepočítám xD).
    Mějte se, ať vše chodí jak má a hodně úspěchů a radosti. :inlove:

    Edit: Až teď jsem si všimla, že se téma probíralo už v sekci kino, tak snad toto nebude bráno jako spam. Podle pročtených příspěvků mi to spíš příjde jako reklama na blocker a měli bychom za to chtít kinobody. :D
     
    Naposledy upraveno: 16/11/16
  7. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj X-mole

    Děkuji za tvé hlášení, nicméně tvůj příspěvek se hodí spíše do diskuse ke kinu.

    Pokud není již žádný dotaz k tomu to problému, vlákno zamykám

    [​IMG]
     
    X-mole tohle ocenil(a).
  8. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    Zdravím, v kalendáři na zítra zůstala akce dožínky, to je zřejmě chybka?
     
  9. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Medvánek

    Dožínkami je samozřejmě myšlena akce Dokonalost sama, a zůstalo to tam omylem, bude to odstraněno

    Hezkou hru pezt
     
  10. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    děkuji, já jen aby to někoho nezmátlo :)
     
    Apachie1 tohle ocenil(a).
  11. samec

    samec Magnát fóra

    Měl jsem spuštěný kombajn a díky navíc skoro 2 hodin mne kombajn vyšuměl do prázdna--bude satisfaxe za to?Ten kombajn jsem nezískal jen tak zadarmo!Proč se automaticky neprodlouží za zpoždění?
     
  12. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím samec, kompenzace nebude žádná vzhledem k tomu, že údržba byla plánovaná a tak bylo možné se na tuto situaci připravit.

    viz. VOP bod 4 níže

    danda-vnovis

     
  13. samec

    samec Magnát fóra

    Plánovaná byla na určitou dobu...........njn----dík......
     
  14. inuska89

    inuska89 Zelenáč fóra

    dnes 17.11. jsem ráno si koupila floreny SMS a obdržela jsem 75 florenů za 79 Kč,myslím,že se stala chyba a na koho se mám obrátit
     
  15. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím, s tímto platebním problémem se prosím obrať na herní podporu. Tvůj platební problém se sms platbou vyřeší.

    Příjemnou hru danda
     
  16. zuzas66

    zuzas66 Pilný autor

    Ahoj. Dotaz. pc ACER 11" Win 7. prohlížeč mozilla firefox flash player 23.0.0.207
    nějak mi tento fp nesedi. probleskuje mi tam černá, občas do města šedý obraz. atd...čistím ccleaner. Dívala jsem se do technického faq ale nevím jestli se toto vlákno aktualizuje. 8.9.15 je přez rok, a návody jsouli ještě aktuální či staré. Jaký fp mohu ještě vyzkoušet nějaký starší. Doporučíte.
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  17. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj zuzas66

    Pokud ti tato verze FP nevyhovuje můžeš nainstalovat starší verzi která ti více vyhovovala, nebo respektive vyhovuje tvému PC a prohlížeči. Starší verze FP najdeš na stránkách Adobe
    Také není někdy od věci provést vyčištění tím, že daný prohlížeč odinstaluješ, taktéž FP a znovu provést čistou instalaci.
    Dále také záleží na výkonnosti tvého PC jak si dokáže poradit s hrou, FP a Firefox jsou do cela náročné a tím může po delším otevření hry docházet ke zvýšenému zatížení procesoru a paměti tvého PC.
    Osobně žádné problémy nepociťuji přímo s touto verzí FP.

    Hezkou hru pezt
     
    vilm4 a zuzas66 tohle ocenili.
  18. zuzas66

    zuzas66 Pilný autor

    Díky za odpověď. Je to možné že pc nestačí. Vyzkouším rady. Díky fajn hru Z
     
    vilm4 a pezt tohle ocenili.
  19. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    vilm4 tohle ocenil(a).
  20. Seniorka501

    Seniorka501 Pisálek fóra

    U nových úkolů v družstvu s plodinami a zvířátky nejsou v odměnách hvězdičky. Myslím, že tyto úkoly jsou spíše pro začínající hráče a ti hvězdičky určitě potřebují. To opravdu nedostanou žádnou hvězdičku?
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.