Určeno k archivaci Technické dotazy leden 2017

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem pezt, 1/1/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. 1robinsonka1

    1robinsonka1 Aktivní autor

    Kuřatům už skoro týden nejde posílat dárky,musí se několikrát načíst,aby šli dárky poslat ,už tu o tom mluvilo více hráču ,ale chyba stále trvá.Vše pro dobrý chod uděláno.
     
  2. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

  3. maribeja

    maribeja Stará škola

    Ahoj pajda361 omlouvám se nenašla jsem nic ,než v diskuzi k akci co skončila,tak proto jsem to psala
     
  4. .Noriska.

    .Noriska. Pisálek fóra

    Na mé farmě se už 2 den objevuje chyba, při zobrazení novinek se objeví jenom Každodenní dárky a žádně jiné možnosti. Novinky se neobjeví vůbec. Na mé druhé farmě je vše v pořádku.
    Stalo se to tady ještě někomu? A jak problém odstranit?
     
  5. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    .Noriska.: stalo se to více lidem, RT řeší příčinu, ale nejspíše nejde o chybu.
     
  6. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    [​IMG]

    Jestli myslíš todle, tak to takhle mám už od Neděle a jako chybu to neberu.
    Ale asi to chyba bude když nad tím tam přemýtám.
     
  7. danielka0000

    danielka0000 Stará škola

    • Prosím respektuj rozdělení fóra, toto není debatní sekce. Děkuji.
    Já to tak mám taky,ale brala sem to tak,že když nejsou žádné novinky,akce atd.tak se to prostě neukazuje.
     
    bill a krakoramaja tohle ocenili.
  8. AgathaCh

    AgathaCh Veterán fóra

    Ahoj danielka0000
    tato sekce slouží k pokládání dotazů a odpovědím na ně. V tvém příspěvku mi dotaz chybí.
    Neúplné zobrazení je nahlášeno a prověřuje se, není třeba hlásit, komu všemu se novinky zobrazují stejně.
    Díky a příjemnou hru
     
  9. lalylala

    lalylala Zelenáč fóra

    Zdravím,
    netuším jestli mi poradíte tady nebo mám napsat na podporu, ale z nějakého záhadného důvodu mi nechodí zprávy. Odesílat můžu v pohodě, ale když mi někdo zprávu pošle tak nic.
     
  10. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj lalylala

    Bohužel zde na fóru toto nevyřešíme, nejspíše jde o to, že v systému je již stejný nick jako ten tvůj a jelikož byl registrován dřív tak chodí zprávy na ten, obrať se tedy na herní podporu tam ti určitě pomohou Jak kontaktovat herní podporu

    Hezkou hru pezt
     
  11. lalylala

    lalylala Zelenáč fóra

    Určitě napíšu, ale není divné, jestli skutečně můj nick už existuje, tak že ho můžu mít i já?
     
  12. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    lalylala

    Nejsi první ani poslední, je to celkem běžný jev.;)
     
  13. stanifr

    stanifr Pisálek fóra

    ahoj, mám všechny řádky na stonku šedivé a tudíž je nemohu sklízet , zkoušela jsem všechno co se dá a nic se nezměnilo, poradíte mi co ještě bych měla udělat,děkuji
     
  14. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj stanifr

    Co přesně na konkrétním řádku je šedivé?
    Pokud řádek vypadá takto
    [​IMG]
    Znamená to že v řádku nemáš vložené dekorace a tak nelze aktivovat bonus, je třeba tyto dekorace vložit pokud je nevlastníš , řádek bohužel neaktivuješ
    Takto vypadá řádek připravený k aktivaci, osazený potřebnými dekoracemi
    [​IMG]
    Takto potom vypadá řádek po aktivaci
    [​IMG]

    Vše o nebi najdeš v tomto vlákně Nebe

    Hezkou hru pezt
     
    aljanu, Bella74 a danda-vnovis tohle ocenili.
  15. Alizzee

    Alizzee Pisálek fóra

    Ahojky všichni,potřebovala bych poradit.už asi dva měsíce mě zlobí krmení u výroby angorské vlny a teď i u sýrárny :( u té angory mi to dělá nejdýl.projevuje se to tak,že mám normálně poklizeno a když jim chci dát krmivo,tak všechny tři čtverečky ve kterých je zobrazeno korýtko s krmením jsou šedé a nejde na ně kliknout.když najedu na horní a spodní,tak zbarevní jen ten horní čtvereček s krmivem,ale když na něj chci kliknout,tak mě to hodí do mlýna.já mám ale při tom krmiva vyrobeno dostatek :( někdy pomohlo,když jsem danou výrobnu schovala do inventáře a usadila zpět a někdy jen vypnout a zapnout hru znova.ale někdy nepomůže nic a zbývá jen čekat než to přejde :( a včra večer se mi to stejné stalo u výrobny sýra a nejde nakrmit ani dneska.a přítel má to stejné,ale u motýlů.je 60 level,tak jsme řešili,jestli to třeba nemůže být tím,že je ještě nízký level na motýly,ale podle mě to tím není.A pak ještě jeden dotaz a ten se týká chameleona.dostala jsem možnost si ho zakoupit teď ve svém levlu,ale krmivo pro něj nevyrobím,protože potravina,která je potřeba pro jeho výrobu je moc daleko v opičím chrámu takže je mi chameleon na nic :(prosím o zodpovězení všech mých dotazů.díky Alizzee
     
  16. MarianoGirl

    MarianoGirl Rádoby autor

    a máš dosť zvieratiek? do výrobní dávaš krmivo + základné zviera

    krmivo pre chameleóna si môžeš kúpiť na trhu, už je len na tebe, či do toho budeš investovať, alebo si odložíš ich chov dovtedy, kým si budeš môcť krmivo vyrábať sama
     
  17. AgathaCh

    AgathaCh Veterán fóra

    Ahoj Alizzee
    pokud máš ikonu s krmivem zašedlou, znamená to, že nemáš dostatek zvířat, které se do výrobny vkládají (význam jednotlivých ikon u výrobny) - ten počet se pro jednotlivé výrobny různí, od jednoho do osmi, informaci najdeš vždy v tooltipu u každé výrobny nebo v přehledu výroben.
    Přeji příjemnou hru
     
  18. Alizzee

    Alizzee Pisálek fóra

    • Prosím necituj příspěvek pod který píšeš, pezt
    +++ Odstraněna zbytečná citace +++
    Moc děkuju za odpověď :)
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 18/1/17
  19. honzapol

    honzapol Pisálek fóra

    Dobrý den,
    v chrámu jsem aktivoval a následně zakoupil obyčejný Langsat. Roste a sklízím jej. V liště jsem měl langsat xxl - tuším, že z obchodu u Renza. Ani při nejlepší vůli nelze umístit tento strom na základní. U ostatních stromů problém není. Zkoušel jsem strom odstranit a znovu umístit, umístit jinde, restartovat hru - nic nepomáhá. Prosím o radu. Děkuji
     
  20. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    ahoj, Langsat xxl od Renza už obsahuje aj základný strom, teda xxl Langsat postav na voľné pole ;)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.