Určeno k archivaci Technické dotazy Květen 2020

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem pezt, 2/5/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Tags:
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra



    Ahojky pezt, já vím, ale je to jako tvůj úžasný podpisek - vezme, sežere a zmizí xD si to fakt nepamatuji, když s tím nepracuji a neznám, jako ty a jsem mimo toto umění, ale našla jsem staré řešení. Při práci na foru vlézt na google, kde jsem teď nakoukla a obrázky druhých hráčů opět vidím, mám rozdělaná dvě fora, ale funguje to - zatím. Děkuji za snahu aspoň mě dokopat k něčemu, abych viděla obrázky svých spoluhráčů :D na to, co mi doporučuješ jsem fakt k ničemu ...
     
  2. mira071964

    mira071964 Zelenáč fóra

    ahoj.udelal jsem si v ukolech zverinec a nikde ho nemuzu najit.poradi my nekdo?diky
     
  3. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj mira071964

    V úkolech Zvěřinec se nezískávají budovy, ale pouze plány na jejich rozšíření. Nebo jsi tam někde v odměnách tuto budovu viděl ?
    Vše o skladištích najdeš v tomto vlákně Skladiště: Zvěřinec, Arboretum, Výrobna

    PS: příště prosím zvol vhodnější název vlákna, které zakládáš, ať blíže vystihuje podstatu tvého dotazu, děkuji.

    Fajn hru pezt
     
  4. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    Ahojte. Dnes sa mi stal taký divný problém a bohužiaľ pretrváva. Farmeramu hrávam na prehliedači Mozilla Firefox a keďže mám Windows 10 tak musím mať obrazovku na 80% lupy. To nič to je v poriadku, dokonca je farma veľmi detailná. Dnes sa mi stalo respektíve stáva, že keď sa prihlásim do farmy, hra mi akokeby sekne, prehodí mi 3 až 4 lištu a nakoniec mi hodí obrazovku farmy akurát čiernu plochu. Vie mi niekto poradiť? Teraz som prihlásený cez Operu a farmerama je rozmazaná, nechcem si kaziť oči. vie niekto poradiť?
     
  5. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj tronaldo55

    Mohlo by to vyřešit vypnutí hardwarové akcelerace.
    Klikni na 3 čárky vpravo nahoře, zvol volbu možnosti

    Screenshot_2.png

    Otevře se nastavení, do vyhledávacího okna napiš slovo výkon. Najde to patřičné nastavení, kde zrušíš zatržení u Použít doporučené nastavení výkonu, následně se rozbalí nabídka kde zrušíš i tu akceleraci.

    Screenshot_3.png

    Prohlížeč zavřeš a poté zkusíš znovu.
     
    tronaldo55 tohle ocenil(a).
  6. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    Dobre urobil som to. Vyzerá, že to je v poriadku
     
  7. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    tronaldo55

    Je to známý problém, týkající se téměř všech grafických karet v kombinaci s prohlížečem Firefox. Problém je samozřejmě na straně prohlížeče, ale kvůli končícímu flashi se tím asi nikdo nechce zabývat.

    Fajn hru pezt
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.