Určeno k archivaci Technické dotazy Květen 2017

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem tonys*, 30/4/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. tonys*

    tonys* Pilný autor

    ahoj ,,chtěla jsem dodat do úkolu šlechtěná zvířata,všechny se mě podařily až na jedno Elf-sob, ten se mě ne a ne podařit , i po dalších pokusech, restartovala jsem ,vypnula PC a nic se nezměnilo, prosím o nějakou radu co mám ještě udělat, předem děkuji,,
     
  2. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj tonys*

    Vyšlechtěné soby nelze momentálně do žádného úkolu vkládat jako protihodnotu. Jsou z jedné dřívější akce Namrzlé ploutve a prozatím nám ve stodole zůstali, jaké s nimi RT má do budoucna plány v tuto chvíli nevíme.

    Hezkou hru pezt
     
  3. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    +++ Určeno k archivaci +++
     
  4. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Asi už to někdo registroval i hlásil, ale nejdou. :(
     
    babako tohle ocenil(a).
  5. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj -pechfógl-

    Také jsem si všiml, u jednoho smajlíka mě vypadla grafika

    [​IMG]

    Zřejmě tyto problémy způsobují úpravy, které se na fóru provádějí, prosím tedy o trpělivost, snad to bude brzy vyřešeno

    Hezkou hru pezt
     
    skalara.v, mamča50 a babako tohle ocenili.
  6. Esnyr

    Esnyr Aktivní autor

    U řádku "Slavnost světlušek" se nezobrazuje český text.

    [​IMG]
    [​IMG]
     
  7. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím, o problému víme a již včera byl nahlášen k opravě a bohužel to není jediný, chybně se zobrazující text, ve výsledkové tabulce je stejná chyba a v bonusové liště taktéž - tam je u některých bonusů také částečný popis v angličtině. K výpadku textů došlo globálně i jiných jazykových mutacích.
    Děkujeme a téma si dovolím uzavřít.

    danda
     
  8. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím všechny,
    zobrazování smajlíků již bylo kompletně vyřešeno.
    [​IMG]
    Díky a příjemnou hru
    danda
     
    skalara.v tohle ocenil(a).
  9. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Zjistil jsem pravděpodobnou chybu u řemesla Květinář.
    Pokud se podívám v Květinářství na produkt Zimní věnec, obdržím jinou informaci o účinku produktu, než je uvedeno na diskuzním fóru.

    Informace o řemeslném produktu u květináře (chybné):
    [​IMG]
    Slunečnice z důvodu pěstování na Farmě nemůže dávat TBZ.

    Informace na diskuzním fóru (odpovídá skutečnosti):
    [​IMG]
    ...
    [​IMG]
    dle: https://board-cs.farmerama.com/index.php?threads/květinář.14280/#post-185423

    Jde o chybu drobnou, která sice nemá vliv na hru jako takovou, může ale zmást hráče, zvláště pokud s řemeslem Květinář teprve začíná.
     
    modro.ocko22 a vilm4 tohle ocenili.
  10. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj jan.svatek

    Děkujeme za postřeh, tento problém se objevil u více řemeslných tedy v jejich tooltipech, problém je již nahlášen a řeší se.

    Hezkou hru pezt
     
  11. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím

    Pro všechny hráče, a hlavně pro ty co se ptali na bonus z mixování v řemesle Bahami Spa na akční plodinu.
    Po ověření, je situace taková, že žádný bonus na akční plodiny v mixéru nelze získat a ani v minulosti získat nešel.

    V co nejkratší době bude FAQ přepracováno

    Děkuji za trpělivost a fajn hru pezt
     
    medved222, babako a krakoramaja tohle ocenili.
  12. farmář1970

    farmář1970 Rádoby autor

    Zdravíčko,

    omlouvám se, že obtěžuji s touto banalitou, ale nedávno jsem si konečně vylepšil v řemeslnické čtvrti své květinářství na úroveň 5 s tím, že jsem očekával i menší změny v grafické části budovy, ale nezměnilo se nic, kromě pár květin navíc (konkrétně mám na mysli ovečku, stojící na balkóně, která drží gumovou hadici). Podle všeho by každý hráč, který si vylepší své květinářství na úroveň 5, měl spatřit grafické přídavky na ovečce s hadicí, která začne zalévat zahradu pod sebou.
    [​IMG]
    (obrázek je pouze orientační, převzatý z webové stránky)

    Sledoval jsem ovečku 15 minut a za tu dobu se ani nehla.
    [​IMG]
    (obrázek je pouze orientační, převzatý z webové stránky)

    Myslel jsem, že jde je jenom o pouhé přetížení sítě a tudíž druhý den se ovečka začne pohybovat, ale ona stále pouze stojí na jednom místě a nic nedělá, tudíž se chci zeptat, zda je tento grafický přídavek vůbec součástí grafiky květinářství a nebo se jedná o skutečnou chybu, kterou lze napravit? Předem děkuji :)
     
  13. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj farmář1970

    Jak jistě víš je potřeba globálně šetřit s vodou, proto i ovečka musí šetřit na zalévání, a čeká na dešťovou vodu a zalévá když se na ni nikdo nedívá;):)

    Nicméně se na to zeptám co by se s tím dalo dělat, aby jsi si mohl vychutnat celou animaci řemesla květinář

    Hezkou hru pezt
     
    krakoramaja a DANKA722 tohle ocenili.
  14. farmář1970

    farmář1970 Rádoby autor

    :):):) Vím, je to prkotina, ale přesto mockrát děkuji :D:D:D
     
  15. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    farmář1970

    A můžeš nám prozradit zdroj té animace kde ovečka zalévá.
    Protože se může jednat jen o návrh, návrhy, které nemusely být do hry nakonec zavedeny.
     
  16. farmář1970

    farmář1970 Rádoby autor

    Přesný zdroj animace nemám, ale přesto lze nalézt dosti obrázků, na kterých je ovečka, zalévající hadící záhony pod sebou, dosti znatelná.
    [​IMG]
    Zda tento návrh prošel do celkové grafiky květinářství to netuším, ale přišlo by mi hloupé dávat na balkon ovečku, držící hadici, která ve finále nesplňuje žádnou úlohu.
     
  17. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj farmář1970

    Dle mého ověřování, jsem došel k závěru, že obrázky a popřípadě animace, které byly použity před zavedením a během zavádění, již nebyly zavedeny do hry, viz. třeba tento obrázek, který také neodpovídá skutečnosti.

    [​IMG]

    Takže finální verze je taková jaká je.

    Hezkou hru pezt
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.