Určeno k archivaci Technické dotazy duben 2017

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem Trismegistos, 4/4/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Trismegistos

    Trismegistos Pisálek fóra

    Ahoj

    má Bigpont nezabezpečené stránky?
    Farmerama je zabezpečené má, pokud na ni chodí člověk přímo a není regsitrovaný přes Bigpoint.
    Ale Bigpoint, který Farmeramu zastřešuje a jde se taky přes Bigpont na Farmeramu přihlásit a registrovat ...mi hlásí, že jeho stránky jsou nezapezpečené a potenciálně nebezpečné. Co je na tom pravdy?
     
  2. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Trismegistos

    Ano v současné době ještě portál bigpoint.com v nezabezpečeném protokolu http, (do nedávna tak fungovaly všechny hry od BP a vše bylo v pořádku, tedy osobně jsem žádný problém nezaznamenal), ale v nejbližší době se chystá update a i portál bigpoin.com, přejde na protokol https.
    Pokud by jsi k tomu měl nějaké výhrady, můžeš se přihlašovat přes zabezpečené připojení farmerama.cz, farmerama.sk nebo farmerama.com

    Hezkou hru pezt
     
  3. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    +++ Určeno k archivaci +++
     
  4. Hanka654123

    Hanka654123 Zelenáč fóra

    Chci se zeptat poč se mi nezobrazí okno vymaž,když najedu na stav a vypověd.dekuji
     
  5. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Hanka654123, vypadá to na nějaký problém v platební oblasti - už jsem předala dál k prověření. Prosím o trpělivost.
     
  6. Hanka654123

    Hanka654123 Zelenáč fóra

    Děkuji
     
  7. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  8. Hanka654123

    Hanka654123 Zelenáč fóra

    Mužu se ještě na něco zeptat?poradíš mi,prosím?
     
  9. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  10. Hanka654123

    Hanka654123 Zelenáč fóra

    Koupila jsem premium farmář,a chtěla bych to zrušit aby se mi to každej měsíc neztrhavalo peníze.Jak to mám udělat. A pořad se ješte se mi nezobrazí to okna na vymazani.
     
  11. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Hanka654123 - pokud jsi měla uložené platební údaje ke kartě, tak to momentálně nezrušíš. Musíš vyčkat až to bude opraveno a v bance přes tlačítko stav a výpověď lze zrušit automatické obnovování premia.
    Hezkou hru
     
  12. Hanka654123

    Hanka654123 Zelenáč fóra

    Děkuji a kdy to bude opraveno to asi nevíš že?kdyby to pak nešlo mužu pak znovu napsat?
     
  13. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Jakmile to bude opraveno ( kdy to bude teď opravdu nevím), dám ti tady já nebo některý z kolegů info, že již je vše v pořádku. Ale klidně můžeš napsat - jen když zakládáš nové téma, tak tě poprosím, aby jsi do názvu dala problém čeho se to týká (ne jen písmenko).
    Hezkou hru
     
  14. Hanka654123

    Hanka654123 Zelenáč fóra

    Doře,děkuji nevěděla jsem.Příšte to napíšu.
     
  15. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Hanka654123

    Dostal jsem informaci, že funkce vymazaní platebních údajů by měla být již funkční, restartuj prosím hru a můžeš vyzkoušet

    Hezkou hru pezt
     
    danda-vnovis tohle ocenil(a).
  16. aasef-amper

    aasef-amper Pisálek fóra

    Mám dotaz. Jak postupovat dále. Při koupi balíčku pomocníků jsem byl odkázán na podporu. Tam mi bylo oznámeno, že karta je zablokována, ale při dotazu v bance mi se blokace nepotvrdila.
     
  17. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj aasef-amper

    Tvoje platební karta se zřejmě ocitla na černé listině, a to platí pouze pro hru, ostatní peněžní služby ti fungují. Obrať se tedy na herní podporu a při výběru problému nezadávej problém s platbou, ale zvol obecné dotazy a řádně popiš svůj problém.

    Hezkou hru pezt
     
  18. aasef-amper

    aasef-amper Pisálek fóra

    Dík za pomoc.
     
  19. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    aasef-amper

    Není zač;), přeji brzké vyřešení problémů:)
     
  20. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Nejde mi nakupovat - navolím 5 stájí a nemůžu zaplatit (šedivý rámeček). Byla bych moc šťastná, kdyby to nebyla jen moje chyba.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.