Určeno k archivaci Technické dotazy Duben 2016

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem Janké861, 1/4/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Ňuńánek

    Jakýkoliv Neonový chlév musíš postavit na základní chlév příslušného zvířete, tedy pokud chceš postavit prasečí chlívek neonový, musíš ho umístit na prasečí chlívek (základní)

    Hezkou hru přeji
     
  2. Ňuńánek

    Ňuńánek Zelenáč fóra

    • Prosím necituj příspěvek pod který píšeš děkuji, pezt
    +++ Odstaněna zbytečná citace +++

    Děkuji já to dával na chlévy s upgrady a to nešlo děkuji za radu
     
  3. Dohnys96

    Dohnys96 Zelenáč fóra

    Dobrý večer. Dnes jsem udělal úkol v družstvu kde jsem dostal "Výrobna prachového peří III. červená" Mám už jednu oranžovou, tak jsem si řekl, že ji umístím na ni. Avšak to nelze provést. Vyndám ji z inventáře, chci umístit na oranžovou a prostě to nejde. Zkoušel jsem se odhlásit, přihlásit, aktualizovat a stále nic. Prosím o pomoc, kdyžtak přidám i screen přímo ze hry. Děkuji
     
  4. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Jestli ji nemáš plácnout na základ....?
     
  5. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Dohnys96

    Upgrady se staví na základní výrobny tedy i tuto musíš postavit na základní výrobnu prachového peří.

    Hezkou hru přeji
     
  6. Dohnys96

    Dohnys96 Zelenáč fóra

    Ano to samozřejmě vím. Ale když mi jde postavit například oranžová výrobna vajec na žlutou, tak musí jít přece i tohle ne ?
     
  7. AgathaCh

    AgathaCh Veterán fóra

    Ahoj Dohnys96
    oranžová výrobna vajec na žlutou postavit nejde - teď jsem to zkoušela, jak vidíš, nabízí mi to možnost postavit to pouze na základ:
    [​IMG]

    Vím, že to jeden čas šlo, nicméně bylo to změněno již před delší dobou a teď skutečně barevný upgrade postavíš jen na základ, bez ohledu na to, jestli stavíš ručně nebo stavitelem.
    Bohužel je třeba vždy zbourat celou stáj a postavit znovu základ a pak upgrade.

    Přeji příjemnou hru
     
  8. akyraa

    akyraa Aktivní autor

    Ahoj, mám problém s pekařským řemeslem, nezobrazují se mi recepty jen na konci časomíry je vykřičník, když na něho kliknu hodí mě to do města k farmářským úkolům, jenže úkoly k třetímu stupni pekařství mám hotové, samotný úkol mám mezi ukončenými úkoly
     
  9. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj akyraa

    Doporučil bych restartovat hru, také by nebylo na škodu provést Vše pro bezproblémový chod hry
    Žádný problém s řemesly hlášen není
    Popřípadě můžeš zkusit hru otevřít v jiném prohlížeči.

    Hezkou hru přeji
     
  10. akyraa

    akyraa Aktivní autor

    Děkuji pomohlo vymazání historie a cokies :)
     
    pezt tohle ocenil(a).
  11. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    akyraa

    Není zač, hlavně, že se to vyřešilo
    Vyřešeno
    Zamykám
    [​IMG]
     
  12. Dohnys96

    Dohnys96 Zelenáč fóra

    Děkuji za vysvětlení :) Vím právě že to šlo, proto mi nešlo do hlavy proč to teď nejde.
     
  13. Martinka72

    Martinka72 Zelenáč fóra

    Dobrý den, asi sem píšu špatně a pak se omlouvám. Ale dnes jsem zasela karafiáty a žito, obojí jsem zalila a překvapila mě doba růstu. U žita mi totiž naskočila o hodinu delší a to je základní čas kratší než u karafiátu. Tak nevím jestli je jen chybná informace v dobách růstu, nebo ve hře.
    Moje ID je 46600171
    Předem děkuji za odpověď
    Martinka72
     
  14. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

  15. Moonlis

    Moonlis Pisálek fóra

    Už dva dny po kliknutí na ikonu nakrmit zvíře, se load sekne a zamrzne to. Včera jsem čistila cookies, restartovala hru a děje se to stále...
     
  16. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Moonlis

    Bylo by dobré uvést jaký prohlížeč používáš (+ jeho verzi) a také verzi flash playeru, ať je možné problém popřípadě otestovat.
    Nicméně jsem včera pozoroval určité zpomalení vykreslování a načítání v prohlížeči Google chrome a Edge. Pokud tedy používáš jeden ze zmiňovaných doporučil bych tedy vyzkoušet jiný prohlížeč.
    Vypadá to, že nemáš potřebné krmivo na nakrmení a systém tě přesměrovává do mlýna a to flash player už nedokáže zobrazit
    Nevím jak u tebe probíhá čištění prohlížeče a PC, ale vše potřebné najdeš v tomto vlákně Vše pro bezproblémový chod hry
    A také bych se zaměřil na pročištění dat flash playeru přes webové rozhraní

    Hezkou hru přeji
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  17. Moonlis

    Moonlis Pisálek fóra

    Používám Mozillu a ano, krmivo nemám, směřuje mě to do mlýna. Zkusím co píšeš a dám vědět, díky.

    Tak už vše ok.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 30/4/16
    vilm4 tohle ocenil(a).
  18. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Moonlis

    Tak to je dobře, že jsi to vyřešila.

    Hezkou hru přeji

    Vyřešeno
    Zamykám
    [​IMG]
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.