Určeno k archivaci Technické dotazy Duben 2016

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem Janké861, 1/4/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. draha49

    draha49 Rádoby autor

    mám kompletní neonové výběhy a nejdou mi umístit na stonek, hlásí mi, že nejsou v mém inventáři, ale jsou všechny, co s tím, díky
     
  2. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj draha49

    A máš koupené dekorace, které jsou potřeba do tohoto řádku. Tyto dekorace se kupují v Neonovém obchodě
    [​IMG]
    Zde potřebné dekorace, ty se kupují za zámky, které ti vypadávají při šlechtění
    [​IMG]

    Hezkou hru přeji
     
  3. draha49

    draha49 Rádoby autor

    jejda, tak to nemám, jdu na to, díky
     
    pezt tohle ocenil(a).
  4. zdenda

    zdenda Rádoby autor

    nejde mě koupit neový kůň. Zámky mám a ostatní splněno.
     
  5. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj zdenda

    Doporučil bych restartovat hru a poté to zkus znovu.

    Hezkou hru přeji
     
  6. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Také mi nejdou neonové dekorace umístit do stonku, mám všechny a bohužel to nejde. Skočí to vždy do obchodu s neony. Neměla jsem krůtí neon, tak jsem ho koupila a ani z obchodu nešel dát do stonku. Také nevím, co dělám špatně ;)
     
  7. kopretina1709

    kopretina1709 Zelenáč fóra

    Ahoj,
    mám takový problém, splnila jsem kompletní prasata, ale ve stodole nemám ani jeden neonový výběh! Kde je problém? Už jsem zkoušela znovu načíst hru, ale nepomohlo to!
     
  8. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj evoku57

    Doporučil bych restartovat hru a podíval se znovu do inventáře a zkontroloval jestli máš všechny potřebné dekorace z Neonového obchodu

    Ahoj kopretina1709

    Pokud neonový prasečí chlívek hledáš pod položkou upgrady, tam je v tuto chvíli nejde najít, protože se jedná o chybu a lze ho najít pouze pod položkou všechny

    Hezkou hru přeji
     
  9. kopretina1709

    kopretina1709 Zelenáč fóra

    Moc děkuji za radu! Jdu hledat! :)
     
  10. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    skalara.v tohle ocenil(a).
  11. Eleonor2014

    Eleonor2014 Rádoby autor

    Ahoj také mě nejdou dát dekorace do stonku.Koupila jsem je za zámky v neonovém obchodě,restartovala jsem hru i jsem se 2x odhlásila a přihlásila a pořád mě to nejde.Akci mám kompletně spněnou.Děkuji za odpověď.
     
  12. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím a máš opravdu ten stonek z akce? Prověř prosím znova v akci, že jsi skutečně vše dokončila včetně posledního úkolu, kde se dodávají všechny tři typy zvířátek v hodnotě 5000.
    Většina z vás bohužel dělá tu chybu, že stonek nezískala a chce vkládat dekorace.
    danda
     
    Eleonor2014 a lacrima tohle ocenili.
  13. Eleonor2014

    Eleonor2014 Rádoby autor

    Jééé já to přehlídla.Děkuji za radu a omlouvám se za zmatek.Děkuji.
     
    danda-vnovis tohle ocenil(a).
  14. sváťa44

    sváťa44 Pisálek fóra

    Dobrý den. Nakoupil jsem neonové chlévy a někam mi zmizely. Nemohu je najít . Také na stonku nemůžu dosadit jednu dekorku, ačkoli jsem koupil všechny tři. Děkuji za odpověď.
     
  15. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj sváťa44

    Tak nejprve bych doporučil restartovat hru.
    Ještě bych chtěl od tebe upřesnit kde jsi ty neonové výběhy koupil? Ty se totiž dostávají jako odměna za splnění jednotlivých úkolů.
    Kupuješ pouze dekorace v Neonovém obchodě za Zámky.
    Překontroluj tedy splnění akce a jednotlivých úkolů.
    Zkontroluj potom inventář s chlévy a to tak že zvolíš položku všechny a můžeš si pomocí vyhledávače najít tyto neonové výběhy
    [​IMG]

    To stejné platí i pro dekorace
    [​IMG]

    Hezkou hru přeji
     
  16. bubla321

    bubla321 Stálice fóra

    Chyba: odkliknu ukončené šlechtění a mává mi tam křídly duch čápa, výsledek šlechtění nikde a ani se neodečítá, že jsem odklikla ukončení. Musím dát F5, abych odklikla 10 chlívků a chyba se opakuje. Prosím o prověření a nápravu. PC vyčištěno CClearem.
     
    tereza.t tohle ocenil(a).
  17. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj bubla321

    Žádná chyba ohledně šlechtění není hlášena.
    Teď jsem zkoušel u sebe sklidit asi 20 šlechtění a naprosto bez problémů se mi asi po 1 vteřině objeví výsledek šlechtění.
    Nevím jaký používáš prohlížeč. Doporučil bych tedy zkontrolovat jeho aktuálnost a popřípadě také aktuálnost Flash playeru.
    Samozřejmě bych doporučil udělat Vše pro bezproblémový chod hry a hlavně vyčištění dat flash playeru přes webové rozhraní
    Pokud šlechtíš delší dobu a tím pádem máš delší dobu otevřenou hru dochází k většímu zatížení PC v důsledku většího vytížení Flash playeru, doporučil bych tedy před sklizní restartovat hru, tím že prohlížeč zavřeš a poté znovu hru otevřeš.

    Hezkou hru přeji
     
    Iwuska tohle ocenil(a).
  18. hermínaw

    hermínaw Zelenáč fóra

    dobry den tuhle samou chybu mám aj ja nedá se vybrat šlechtění
     
  19. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj hermínaw

    Vyzkoušela jsi restartovat hru před samotným sklízením?
    Jak jsem psal výše doporučil bych udělat Vše pro bezproblémový chod hry.
    Ještě bych doporučil vyzkoušet třeba jiný prohlížeč než aktuálně používáš.

    Hezkou hru přeji
     
  20. Ňuńánek

    Ňuńánek Zelenáč fóra

    Dobrý den mám neonové chlévy a nejdou mě umístit na pole co dělám špatně děkuji za info
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.