Určeno k archivaci Technické dotazy Duben 2016

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem Janké861, 1/4/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Není zač
    Vyřešeno zamykám
    [​IMG]
     
  2. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj farmarka_e

    Problém s vypnutím animací u dekorací, které při sklizni vytvářejí nějaký efekt (viz. Úžasný ohňostroj) je již opraven.
    Tedy když vypneš animace nebudou tyto dekorace při ruční sklizni vytvářet efekt

    [​IMG]

    Hezkou hru přeji

    Vyřešeno zamykám
    [​IMG]
     
  3. aladin99

    aladin99 Zelenáč fóra

    Ahojky,dnes se nemůžu dostat do Tiki kalendáře,pořád se mě tam jen točí kytička.Farma jinak funguje,jen kalendář nejde otevřít.PC jsem pročistil a nepomohlo.Dělá to ještě někomu,nebo jen mě?
     
  4. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Restartovat? Jinak, občas se mi to s kytkou stává.
     
  5. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Zdravím ve spolek,

    u Tiky kalendáře se objevila chyba při jeho otevření, je nahlášena a řeší, prosím vyčkejte do vyřešení problému.
     
    vilm4 a Janké861 tohle ocenili.
  6. pruska99

    pruska99 Pisálek fóra

    Ahojky, tak než obdělám farmu, tak jsem musela 3x odhlásit a znovu přihlásit. Pořád mi tam kvetla kytička a to dnes není prvně.
     
  7. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj pruska99

    Žádné problémy s hrou nepozoruji, a ani žádné problémy hlášeny nejsou, doporučil bych tedy udělat Vše pro bezproblémový chod hry
    Určitě bych se zaměřil na vyčištění dat flash playeru přes webové rozhraní
    Také můžeš vyzkoušet jiný prohlížeč, dobré zkušenosti mám např. s Comet Bird nebo My Internet Browser.
    Také můžeš třeba zkusit v nastavení hry snížit kvalitu grafiky popřípadě vypnout animace

    Hezkou hru přeji
     
  8. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Stává se mi dost často, když jdu do nebe sklidit a ještě není vše ke sklizni, tak se za chvilku chci vrátit a do nebe se nedostanu, zůstávám stále na hlavní louce. Musím hru zavřít a znovu otevřít, abych se do nebe dostala
    :music:
    PC vyčištěn
     
  9. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj evoku57

    Tento jev se děje v důsledku většího zatížení flash playeru (tím že je hra dlouho otevřená, proběhly sklizně) a poté hra nedokáže tuto plochu již načíst, také s tím souvisí to, že pokud se tam třeba na druhý nebo třetí pokus dostaneš neobjeví se ti tabulka bonusů po sklizni kombajnem, pomáhá tedy odhlášení ze hry nebo znovu načtení hry pomocí F5
    Samozřejmě jsem tento jev již reportoval.

    Hezkou hru přeji
     
  10. kucharinecka1

    kucharinecka1 Zelenáč fóra

    Zdravím a chci se zeptat. Splnila jsem v družstvu úkol "To je úleva" a měla se mi v nebi aktivovat řada obláčků Rio. Nikde je ale nemám. Nevím, jestli se špatně dívám nebo je chyba jinde. PC vyčištěn a restartován. Moc děkuji za radu.

    Moc děkuji, už ho vidím :)
     
    Naposledy upraveno: 17/4/16
  11. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj kucharinecka1

    Pokud jsi hru po splnění úkolu restartovala, zkus jej v nebi hledat v kategorii Rostliné

    [​IMG]

    Samozřejmě pozice, na které jej budeš mít ty se může lišit
    Zde FAQ jak řádek vypadá prázdný po splnění

    Hezkou hru přeji
     
    Naposledy upraveno: 17/4/16
  12. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Díky moc za odpověď ;)
     
    pezt tohle ocenil(a).
  13. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Vyřešeno
    zamykám
    [​IMG]
     
  14. kucharinecka1

    kucharinecka1 Zelenáč fóra

    Zdravím a chci se zeptat. Najala jsem si souseda králíka Hopsátko a nechodí mi od něj dárky. Jsou to 2 dny a ještě od něj nic nepřišlo. Dělám něco špatně nebo je chyba jinde? Aktivovala jsem si ho z farmářského domu, za body. Moc děkuji.
     
    Naposledy upraveno: 20/4/16
  15. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj kucharinecka,

    máš v nastavení hry aktivovánu volbu - zobrazit dárky v pop-up okně? Pokud ne tak je to tak, že dárky dostáváš, ale nedostáváš informaci o dárku.
     
  16. kucharinecka1

    kucharinecka1 Zelenáč fóra

    Moc děkuji za odpověď, opravdu jsem to měla vypnuté. A můžu teď nějak zjistit, co jsem od Hopsátka dostala? V dárcích nic není....
     
  17. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

  18. Bajka95

    Bajka95 Zelenáč fóra

    • Sloučení multipostu - varování (danda-vnovis)
    Dobrý den, mám problém s textem hry. U názvů zvířat, peněz, rostlin apod, se mi zobrazí akorát text např: "mlf.item.ananas" už to mám takhle druhým dnem a je to opravdu otravně, když nemůžu vidět kolik mi čeho zbývá nebo kolik čeho kupuji nebo když něco chci pářit. Hlavně s tím pořádně nemůžu plnit akci, protože nevím pořádně co dodávám a hlavně kolik toho dodávám. Děkuji a doufám, že bude brzy opraveno. [​IMG]

    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 21/4/16
  19. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Bajka95

    Nejprve bych doporučil udělat Vše pro bezproblémový chod hry, zvlášť bych se zaměřil na vyčištění dat flash playeru přes webové rozhraní a také by jsi mohl vyzkoušet jiný prohlížeč, nevím jaký aktuálně používáš dobré zkušenosti mám s prohlížečem Comet Bird nebo My Internet Browser.

    Hezkou hru přeji
     
  20. Bajka95

    Bajka95 Zelenáč fóra

    Používám Google Chrome a zkusil jsem různé možnosti. Zatím bez výsledku. Vyzkouším ještě doporučený prohlížeč od Vás.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.