Určeno k archivaci Technické dotazy Duben 2016

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem Janké861, 1/4/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. medved222

    medved222 Analytik fóra

    Píšu do prázdného okna jako teď, kliknu na "odpovědět" a zůstává to tam všechno jako teď. Nemyslím, že tam zůstává ta citace, všichni mají pod příspěvkem jen "nahlásit", mně tam zůstává "nahlásit, upravit,zrušit". A když kliknu u někoho na ocenit, naskočí tam zrušit ocenění. Omlouvám se, že otravuji pořád dokola, ale štve mě,že se toho nemůžu zbavit.
     
    Naposledy upraveno: 5/4/16
  2. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím, to je zcela standardní fungování fóra medved222. Zaprvé klikáš na odpovědět u cizího nebo vlastního již existujícího příspěvku a tím způsobíš, že z toho vznikne citace, to je totiž to, co pak vidíš najednou vyplněné, přesně jak ti moderátorka popsala. Ty musíš psát úplně dole do čistého příspěvku a dát zeleně podbarvené tlačítko odpovědět. Ocenění taktéž funguje naprosto správně. Pokud jednou oceníš příspěvek, automaticky se ti to přepne na odvolat ocenění, protože je to přepínač
    ocenit x odvolat ocenění. Nemůžeš přece donekonečna oceňovat cizí příspěvek.

    Příjemnou hru danda

    PS: hlášky odvolat ocenění se ale bohužel nezbavíš, jak jsem ti již psala, je to přepínač, když zvolíš "ocenit", tak se přepne na odvolat ocenění zcela vždy a takto to má být. :)
     
    Naposledy upraveno: 5/4/16
  3. AgathaCh

    AgathaCh Veterán fóra

    Teď jsi napsala všechno správně, máš příspěvek bez citace, takže odpovědět už je OK. Je třeba rozlišovat Odpovědět jako možnost u příspěvku a Odpovědět jako akce v tvém vlastním neodeslaném příspěvku - viz můj příspěvek, kde je vidět, jak se liší a co které Odpovědět dělá.
    Co se týče možnosti Ocenit, tím můžeš dát autorovi příspěvku najevo, že se ti jeho příspěvek líbí, že tě nějak zaujal. A poté si to můžeš rozmyslet a své ocenění odvolat.
    Doporučovala bych prostudovat si sekci FAQ - ovládání fóra, kde jsou všechny možnosti a činnosti popsány.
     
  4. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    xxx test xxx
     
  5. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    zkouška
     
  6. farmarka_e

    farmarka_e Stálice fóra

    Zdravím, mám jeden problém, ne že by to bylo nějak moc podstatné, nicméně to lehce obtěžuje... Přestože mám v nastavení vypnuté všechny animace, tak při sklizni dekorace "úžasný ohňostroj" se mi animace ohňostroje spustí a protože jich mám několik, tak to dost zatěžuje počítač nehledě na to, že chvilku nevím, co sklízím... Trvá to pár dní...
     
  7. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj farmarka_e

    V tuto chvíli u těchto dekorací nepomůže vypnutí animací kvůli úpravě těchto voleb, určitě jsi si všimla, že v nastavení se objevila volba Aktivovat vzducholoď
    [​IMG]

    Musíme být trpěliví dokud tyto úpravy nedokončí, a bude vše fungovat jak má tedy i možnost vypnout vzducholoď

    Hezkou hru přeji
     
  8. samec

    samec Magnát fóra

    • Prosím nepiš dva a více příspěvku pod sebou, používej tlačítko Upravit, děkuji. pezt
    Zdravím,již několik dní po sobě,když sklízím park a ostrov pokladů,tak když se tam chci vrátit asi už po třetí,tak mne to tam nepustí--všude jinam ano ale na park a ostrov pokladů prostě né a když se chci hned odhlásit ,abych se hned zas přihlásil,tak se mi objeví ten park neb ostrov pokladů,podle toho odkud jdu --zcela prázdný a až po druhé se můžu odhlásit a přihlásit a pak mne to pustí jak do parku tak do ostrova pokladů zas několikrát a pak zas ne a dokola----- vše jsem vyčistil a odstranil historii,to jen na připomenutí,abych zas neslyšel odpověď toho typu....

    Děkuji,že se to řeší...xD--Neprůchodnost na ty plochy je prostě v pořádku.......

    Tady se neřeší technické problémy? Žádné odpovědi jsem se nedočkal za celý den.......:(
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 8/4/16
    legelius a atriadk tohle ocenili.
  9. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj samec

    Myslím že není co řešit;)
    Žádný problém s přechodem do parku a na ostrov pokladů hlášen není.
    Jestli jsi se řídil radami ve vlákně Vše pro bezproblémový chod hry, tak jsi také vyzkoušel snížit kvalitu grafiky v nastavení hry a vypnout animace.
    Nevím jaký používáš prohlížeč, jeho verzi a jakou máš verzi Flash playeru.
    Ještě také můžeš vyzkoušet jiný prohlížeč
    Osobně jsem zkoušel na 4 prohlížečích otevřít na farmě park a ostrov pokladů a naprosto bez problémů.

    Bohužel, osobní život má přednost před hrou;)

    Hezkou hru přeji
     
  10. samec

    samec Magnát fóra

    A na to jsem musel čekat celý den?Opravdu rychlost a zájem o bezproblémový chod hry..... Mám Operu a zkoušel jsem to i na Google CHrome - stejný výsledek.......
     
  11. Xenie6161

    Xenie6161 Komisař fóra

    Mně se to poslední dny stává také ale jen u parku a ne vždy, když tam chci jít. Neodhlašuji se, jen restartuji hru a pak je zase nějakou dobu vše v pořádku. Ne, že by se nedalo hrát, jen je to nepříjemné, když třeba vypustím mazlíky a jde mi o každou chvilku.
     
  12. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    samec a Xenie6161

    Teď jsem znovu zkoušel jak Google chrome, tak Operu a vše v pořádku, tam jde hlavně o to že máte zapnuté animace a ty samozřejmě zatěžují flash player a ten následně zatěžuje procesor a tedy celkový chod PC, doporučil bych tedy tyto animace vypnout a vyzkoušet to bez toho.
    Ještě bych doporučil vyčištění dat flash playeru přes webové rozhraní
    Také by jste mohli vyzkoušet jiný prohlížeč, osobně mám dobrou zkušenost s Comet Bird nebo My Internet Browser, ty tolik celkově nezatěžují PC.

    EDIT: Opera 36.0.2130.46, GCH 49.0.2623.112 m, FP 21.0.0.213
     
    Naposledy upraveno: 8/4/16
  13. Xenie6161

    Xenie6161 Komisař fóra

    Flash player čistím, používám IE a CometBird a děje se to v obou. Zkusím vypout animace.
    Děkuji.
     
  14. samec

    samec Magnát fóra

    Udělal jsem vše a zdá se,že je to asi oki--nevím proč jsem ale na to musel čekat celý den..........:oops:........dobrou noc
     
  15. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    samec

    Jak jsem psal, osobní život má přednost před hrou, a psal si v prvním příspěvku, že jsi vše co bylo možné udělal;)

    Hezkou hru přeji
     
    marcipánka74 tohle ocenil(a).
  16. čejka

    čejka Pisálek fóra

    neobjevily se mě odměny ze 4. místnosti, chtěla jsem zasadit TS anemám je v liště.
     
  17. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj čejka

    A mohu se zeptat které dveře 4. místnosti jsi otevřela? Odměna: 5x Podivuhodný strom “Ural” je ve dveřích uprostřed ve 4. místnosti
    Pokud jsi ji tedy splnila a nemáš tyto sazeničky, doporučil bych restartovat hru. a poté znovu zkontrolovat v inventáři mezi stromy na farmě.

    Hezkou hru přeji
     
  18. p123_

    p123_ Zelenáč fóra

    Chtěl jsem přestěhovat pohár chovatele, s jedním upgradem, na jinou louku. Dal jsem odstranit a pohár úplně zmizel, zůstal mi jen ten upgrade, který není na co upgradovat????
     
  19. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj p123_

    Zbořený pohár je spojen i s upgradem v inventáři, stačí tedy položit na plochu, není třeba tedy vkládat postupně na sebe.

    Hezkou hru přeji
     
  20. p123_

    p123_ Zelenáč fóra

    Ok, dík
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.