Určeno k archivaci Technické dotazy Březen 2020

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem pezt, 1/3/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    kaolín11, já v práci, cca někdy v polovině února, ale připisovala jsem to nestabilnímu připojení z wifi, které mám získané podloudným způsobem a z poměrně velké vzdálenosti...

    EDIT: a pak se přihlásí úvodní stránka, ale com, takže znovu zvolit jazyk, zadat jméno, heslo, přihlásit...
     
    kaolín11 tohle ocenil(a).
  2. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj kaolín11

    Nepřipisoval bych chybu RT, ale současné situaci, kdy jsou sítě přetížené a nestíhají takový nápor účastníků.

    Fajn hru pezt
     
    Y_n_O, evainfo a Peto121 tohle ocenili.
  3. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra



    Jen se mě dvakrát stalo v pufinu, že nešlo sklízet, přešla jsem na jinou plochu a v pohodě, tak jsem se musela vracet a sklízet předešlé plochy, ale nevyhazovalo mě to :p
     
    Naposledy upraveno: 24/3/20
  4. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Jestli máte ve vyšetřování prohlížeč google, ten má víc problémů, možná by šlo do reportu zařadit i tohle? Nevím, kdy se do práce vrátím, ale chtěla bych si dál hrát...
     
  5. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Y_n_O

    Jaké další problémy máš na mysli. Já nějak Google chrome pro hru nepoužívám, tak nevím co mělo být dále špatně.
     
    Y_n_O tohle ocenil(a).
  6. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    pezt, u mne problém není, ale tak první bylo to odhlašování, teď jsem zaznamenala u spolufarmářů problémy u nakupování herní měny přes SMS.
     
  7. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Y_n_O

    Odhlašování v Google chrome by mělo být vyřešené, problém s platební oblastí pomocí SMS jsem předali.
    Další problémy nám v tuto chvíli nejsou známy ;)
     
    Y_n_O tohle ocenil(a).
  8. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    pezt, dík za info. Jak jsem psala, mne to neodhlašovalo, další problém jsem našla v dotazech.
    Jen jsem myslela, že byste požádali i o prověření Puffina, asi jsem to špatně uspořádala do příspěvku.
     
  9. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    No, to mně nejde už nějakou dobu.
     
  10. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Y_n_O

    Jelikož mobilní platforma není RT podporována, tak se tím nikdo zabývat nebude.

    -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    Ahoj -pechfógl-

    Chtělo by blíže upřesnit co nejde.
     
  11. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    pezt: O. K. Budu lovit inde.
     
  12. stařenka60

    stařenka60 Zelenáč fóra

    Již několik let hraji Farmeramu, dneska i při opětovném zkoušení mi nejde dostat se do hry, při přihlášení mi to stále ukazuje že účet nebyl nalezen, což nechápu, i když název i heslo je správné. Protože mám farmy dvě, hlásím to tady, prosím pora ďte !
     
  13. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.